Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?


paput

Ktore lampy?  

  1. 1. Ktore lampy?



Rekomendowane odpowiedzi

cały temat jest o drżeniu lamp, mi też się trzęsły więc nie gadajcie głupot, koniec OT

Depo miały wadę to fakt, ale od ~roku zaczepy są poprawione, więc to Ty nie gadaj głupot :gwizdanie:

:polew: ciekawe jak poznasz z którego pudełka pochodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały temat jest o drżeniu lamp, mi też się trzęsły więc nie gadajcie głupot, koniec OT

Depo miały wadę to fakt, ale od ~roku zaczepy są poprawione, więc to Ty nie gadaj głupot :gwizdanie:

:polew: ciekawe jak poznasz z którego pudełka pochodzą

To się nazywa brak argumentów :hahaha:

Różnica nie polega na pudełku a na jakości materiałów ale skąd Ty to możesz wiedzieć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały temat jest o drżeniu lamp, mi też się trzęsły więc nie gadajcie głupot, koniec OT

Depo miały wadę to fakt, ale od ~roku zaczepy są poprawione, więc to Ty nie gadaj głupot :gwizdanie:

:polew: ciekawe jak poznasz z którego pudełka pochodzą

To się nazywa brak argumentów :hahaha:

Różnica nie polega na pudełku a na jakości materiałów ale skąd Ty to możesz wiedzieć :gwizdanie:

dziwny jest tok twojego rozumowania, jesli lampy się trzęsą koledze taraz a drugiemu nie to chyba jasne że coś z nimi jest nie tak, i jeden napisze że jest super drugi że tak sobie bo przecież nie wywalą wszystkich pudełek z lampami z magazynów bo jak wg Ciebie od roku już się nie trzęsą, głupoty piszesz i tyle[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 22:12_________________________________________________n o ale przecież Ty wszystko wiesz że w każdym magazynie wymienili lampy na te dobre nie trzęsące się :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały temat jest o drżeniu lamp, mi też się trzęsły więc nie gadajcie głupot, koniec OT

Depo miały wadę to fakt, ale od ~roku zaczepy są poprawione, więc to Ty nie gadaj głupot :gwizdanie:

:polew: ciekawe jak poznasz z którego pudełka pochodzą

To się nazywa brak argumentów :hahaha:

Różnica nie polega na pudełku a na jakości materiałów ale skąd Ty to możesz wiedzieć :gwizdanie:

dziwny jest tok twojego rozumowania, jesli lampy się trzęsą koledze taraz a drugiemu nie to chyba jasne że coś z nimi jest nie tak, i jeden napisze że jest super drugi że tak sobie bo przecież nie wywalą wszystkich pudełek z lampami z magazynów bo jak wg Ciebie od roku już się nie trzęsą, głupoty piszesz i tyle

Może mój tok rozumowania jest dziwny, a może czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną.

Depo miały wadę - nie wszystkie, to chyba oczywiste.

Firma wyciągnęła wnioski i poprawiła jakość materiałów. I teraz zdecydowana większość lamp nie ma wad.

Poza tym od tego jest gwarancja, żeby reflektor z wadą reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec OT bo zaraz dojdzie do rękoczynów

Do rękoczynów dochodzi gdy kończą się argumenty, mi to nie grozi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec OT bo zaraz dojdzie do rękoczynów

Do rękoczynów dochodzi gdy kończą się argumenty, mi to nie grozi :wink4:

argumentem jest to że nie chce pisać o czymś z kimś którego celem samym w sobie jest kłótnia ze mna, koniec[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 22:33_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=136116.0;highlight=drgaj%B1

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154113.0;highlight=drgania+lamp

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109254.0;highlight=drgania+lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzucasz ludziom pisanie bzdur a sam robisz dokładnie to samo.

Przyjdzie jakiś nowy, przeczyta takie mądrości i będzie myślał, że Depo są bee bo trzęsie się soczewka. A to nie prawda.

Moim celem nie są kłótnie, tylko wyjaśnienie stanu faktycznego. Jak byś nie zauważył, moje posty nie są adresowane tylko do Ciebie. Może je przeczytać każdy. Od osobistych wywodów są PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzucasz ludziom pisanie bzdur a sam robisz dokładnie to samo.

Przyjdzie jakiś nowy, przeczyta takie mądrości i będzie myślał, że Depo są bee bo trzęsie się soczewka. A to nie prawda.

Moim celem nie są kłótnie, tylko wyjaśnienie stanu faktycznego. Jak byś nie zauważył, moje posty nie są adresowane tylko do Ciebie. Może je przeczytać każdy. Od osobistych wywodów są PW.

podałem linki, nie jest to odosobniony przypadek, ja też tak miałem mimo wszystkich uchwytów, drgania raz były raz nie, niewielkie ale były, HAVOK tez na spocie mówił że mu drga jedna lampa, wiele osób z forum ma ten problem więc warto ich poinformować że moga trafić na takie lampy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy jak się trafi, ja mam Depo i zero problemów, a Ori Valeo nówki to idzie jeszcze dorwać? bo przy 10letnich, to też już może coś drżeć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda to. Kupowałem DEPO przez allegro i przy ruszaniu (czasem jak obroty delikatnie spadną niżej niż powinny) soczewka potrafi zadrżeć. To samo jak gdzieś jadę i są wyjątkowo duże wertepy to też widzę (albo mam paranoję i mi się wydaje bo tak też już może być) że gdzieś tam się poruszy. Drugi reflektor mam TYC ze sklepu motoryzacyjnego i nie drży.

Pozdrawiam!

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobały aczkolwiek wymieniłem z powodu hu... świecenia na TYC-e poliftowe i nic mi tam nie drży a i świeci dużo lepiej

własnie podobno tyce nie drżą to prawda?

Mam tyce i nic mi nie drży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...