-
Kanapa b7 do b6
Czy kanapa z a6 przerobiona do b7 bedzie pasowala do b6 czy nie bardzo?
-
Spociki Łódzkie
coś jest organizowane w weekend ?
-
Oparcie kanapy
Panowie mam pytanie mam a4 avant kupiłem fotele z kanapą czarną skóra w stanie bardzo dobrym za 500 zł niestety oparcie jest z sedana czy jest jakiś patent przerobienia tego na wersję avant ? nie koniecznie musi się składać nawet ale z sedana nie ma tyłu. Ktoś może to przerabiał kiedyś ? Albo ma ktoś takie oparcie na sell
-
2 DIN
Panowie mam pytanie po wyrezaniu tunelu na 2 din pod climatronic powstała taka dziura coś tam powinno być czy są jakieś zaślepki żeby to ładnie wyglądało?
-
Spociki Łódzkie
w Łodzi nie pada świeci Słońce......
-
Spociki Łódzkie
dobra jadę do kumpla pozyczyc gta 5 i powiem czy pada
-
Spociki Łódzkie
tylko nie mówcie że znowu pada?
-
Spociki Łódzkie
wie ze o 20 także luzik
-
Spociki Łódzkie
Nie krzyczę jeszcze DJ będzie
-
Spociki Łódzkie
Będzie więcej ludzi nie marudź ja ktoś musi pierwszy się zapowiedzieć żeby reszta się zdecydowała
-
Spociki Łódzkie
no to chyba ta 20 w takim razie uwielbiam jak się zmawiamy
-
Spociki Łódzkie
kurde napisałbym Wam żebyście sie ruszyli na zlota bo ladna pogoda ale sam ostatnio bylem kilka miesiecy temu hehe
-
Spociki Łódzkie
Wiktor nie dalem rady do konca wysluchac
-
Spociki Łódzkie
ktoś wpada dzisiaj bo nie wiem czy auto odstawiac? ---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ---------- chyba nie
-
Spociki Łódzkie
to i ja wpadne ale nie swoim Dj wez dokumenty pamietaj