Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?

Ktore lampy?

  1. 1. Ktore lampy?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czarne - czarne -czarne tylko te ringi :thumbdown: troszkę lipA

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wcześniej miałem tak dscf0593.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us i mi się to podobało, jednak taka lamapa ma jedno ALE h***... SIECI - wiec nie polecam SONARÓW ze względów świecenia

Opublikowano
  • Autor

Wcześniej miałem tak dscf0593.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us i mi się to podobało, jednak taka lamapa ma jedno ALE h***... SIECI - wiec nie polecam SONARÓW ze względów świecenia

i tragicznie wyglądają :thumbdown:

albo depo-choć drżą albo FK

Opublikowano

Mi się podobały aczkolwiek wymieniłem z powodu hu... świecenia na TYC-e poliftowe i nic mi tam nie drży a i świeci dużo lepiej

Opublikowano
  • Autor

Mi się podobały aczkolwiek wymieniłem z powodu hu... świecenia na TYC-e poliftowe i nic mi tam nie drży a i świeci dużo lepiej

własnie podobno tyce nie drżą to prawda?
Opublikowano

Mi się podobały aczkolwiek wymieniłem z powodu hu... świecenia na TYC-e poliftowe i nic mi tam nie drży a i świeci dużo lepiej

własnie podobno tyce nie drżą to prawda?

Mam u siebie DEPO i TYC. Z tego co zdążyłem zauważyć to DEPO mi drży, a TYC nie... Ale jakbym miał kupować jeszcze raz to szukałbym ori.

Opublikowano
  • Autor

Mi się podobały aczkolwiek wymieniłem z powodu hu... świecenia na TYC-e poliftowe i nic mi tam nie drży a i świeci dużo lepiej

własnie podobno tyce nie drżą to prawda?

Mam u siebie DEPO i TYC. Z tego co zdążyłem zauważyć to DEPO mi drży, a TYC nie... Ale jakbym miał kupować jeszcze raz to szukałbym ori.

taa za 1400 zł para
Opublikowano

Co do lamp. To taj jak napisał Bulczas. Jeżeli będą jakieś dodatki na czarno na aucie to bierz czarne, nie to białe. Ja bym osobiście szedł w kierunku ORI :wink4:

Ale tak jak niektórzy piszą, rzecz gustu :)

Opublikowano

Mi się podobały aczkolwiek wymieniłem z powodu hu... świecenia na TYC-e poliftowe i nic mi tam nie drży a i świeci dużo lepiej

własnie podobno tyce nie drżą to prawda?

Mam u siebie DEPO i TYC. Z tego co zdążyłem zauważyć to DEPO mi drży, a TYC nie... Ale jakbym miał kupować jeszcze raz to szukałbym ori.

taa za 1400 zł para

Podałeś cenę za klosze pod xenon. :P Pod zwykłe wychodzi ze 2 stówki taniej :P jeszcze pewnie zależy gdzie się kupuje.

W sumie można kupić zamiennik i wsadzić coś miękkiego odpornego na temperaturę żeby nie drżało. Ja tak muszę zrobić u siebie. :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Mi się podobały aczkolwiek wymieniłem z powodu hu... świecenia na TYC-e poliftowe i nic mi tam nie drży a i świeci dużo lepiej

własnie podobno tyce nie drżą to prawda?

Mam u siebie DEPO i TYC. Z tego co zdążyłem zauważyć to DEPO mi drży, a TYC nie... Ale jakbym miał kupować jeszcze raz to szukałbym ori.

taa za 1400 zł para

Podałeś cenę za klosze pod xenon. :P Pod zwykłe wychodzi ze 2 stówki taniej :P jeszcze pewnie zależy gdzie się kupuje.

W sumie można kupić zamiennik i wsadzić coś miękkiego odpornego na temperaturę żeby nie drżało. Ja tak muszę zrobić u siebie. :confused4:

to po co kupować nie pod ksenon? :mysli:
Opublikowano

U mnie Depo trzesło bo miaałem ułamamy zaczep od strony chłodnicy, teraz przy okazji zmiany lamp założyłem nowy zaczep jak ręką odjął :gwizdanie:

Moze ktos chętny na komplet DEPO z żarówkami i żarnikiem lecz bez jednego dekielka :mysli:

Opublikowano

Mi się podobały aczkolwiek wymieniłem z powodu hu... świecenia na TYC-e poliftowe i nic mi tam nie drży a i świeci dużo lepiej

własnie podobno tyce nie drżą to prawda?

Mam u siebie DEPO i TYC. Z tego co zdążyłem zauważyć to DEPO mi drży, a TYC nie... Ale jakbym miał kupować jeszcze raz to szukałbym ori.

taa za 1400 zł para

Podałeś cenę za klosze pod xenon. :P Pod zwykłe wychodzi ze 2 stówki taniej :P jeszcze pewnie zależy gdzie się kupuje.

W sumie można kupić zamiennik i wsadzić coś miękkiego odpornego na temperaturę żeby nie drżało. Ja tak muszę zrobić u siebie. :confused4:

to po co kupować nie pod ksenon? :mysli:

Bo nie wszyscy go muszą posiadać :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

U mnie Depo trzesło bo miaałem ułamamy zaczep od strony chłodnicy, teraz przy okazji zmiany lamp założyłem nowy zaczep jak ręką odjął :gwizdanie:

Moze ktos chętny na komplet DEPO z żarówkami i żarnikiem lecz bez jednego dekielka :mysli:

przeca teraz masz valeo a nie depo :cool1: dlatego sie nie trzęsą
Opublikowano

Mam depo i nic sie nie trzesie. Pierdolenie o szopenie. Jak ktos ku*** ma lampe na trytytkach to sie trzesie.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobrze gada. polać mu :drunk:

Opublikowano

Mam depo i nic sie nie trzesie. Pierdolenie o szopenie. Jak ktos ku*** ma lampe na trytytkach to sie trzesie.

dokładnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mam depo i nic sie nie trzesie. Pierdolenie o szopenie. Jak ktos ku*** ma lampe na trytytkach to sie trzesie.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobrze gada. polać mu :drunk:

s skąd Ty wiesz niby?

Mam depo i nic sie nie trzesie. Pierdolenie o szopenie. Jak ktos ku*** ma lampe na trytytkach to sie trzesie.

dokładnie :decayed:

dokładnie to Ci chodziły góra dół :cool1: 0,5 metra rozrzutu :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Mam depo i nic sie nie trzesie. Pierdolenie o szopenie. Jak ktos ku*** ma lampe na trytytkach to sie trzesie.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobrze gada. polać mu :drunk:

s skąd Ty wiesz niby?

Mam depo i nic sie nie trzesie. Pierdolenie o szopenie. Jak ktos ku*** ma lampe na trytytkach to sie trzesie.

dokładnie :decayed:

dokładnie to Ci chodziły góra dół :cool1: 0,5 metra rozrzutu :gwizdanie:

NIE MA TAKIE ku*** MOŻLIWOSCI,

No ale chyba ty wiesz lepiej.. Jak jes przykrecona wszystkim srubami lampa to nie ma prawa sie ruszyc.

byłem widziałem :decayed:

Opublikowano

Mam depo i nic sie nie trzesie. Pierdolenie o szopenie. Jak ktos ku*** ma lampe na trytytkach to sie trzesie.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobrze gada. polać mu :drunk:

s skąd Ty wiesz niby?

Mam depo i nic sie nie trzesie. Pierdolenie o szopenie. Jak ktos ku*** ma lampe na trytytkach to sie trzesie.

dokładnie :decayed:

dokładnie to Ci chodziły góra dół :cool1: 0,5 metra rozrzutu :gwizdanie:

NIE MA TAKIE ku*** MOŻLIWOSCI,

No ale chyba ty wiesz lepiej.. Jak jes przykrecona wszystkim srubami lampa to nie ma prawa sie ruszyc.

byłem widziałem :decayed:

co widziałes :blink: bo chyba nie moją lewą lampe na 2 zaczepach tylko :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

cały temat jest o drżeniu lamp, mi też się trzęsły więc nie gadajcie głupot, koniec OT

Opublikowano

cały temat jest o drżeniu lamp, mi też się trzęsły więc nie gadajcie głupot, koniec OT

Depo miały wadę to fakt, ale od ~roku zaczepy są poprawione, więc to Ty nie gadaj głupot :gwizdanie:

Nie wiem jaki to dokładnie czas, ale widzę różnicę między lampą którą kupiłem dwa lata temu a tą, którą kupiłem przed rokiem.

Bardzo możliwe, że te najtańsze na allegro to te z wadami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.