Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Drewno w środku


tmaxx88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie mam pytanie odnośnie drewna na desce oraz przy drzwiach, nie podoba mi się wogóle drewno i czy można je zdemontować i założyć aluminowe wstawki jak są u niektórych czy musiał bym całą deske i tapicerke drzwi zmieniać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te listwy na pewno można wymienić na inne. Nie wiem jak z konsolą centralną.

Z drugiej strony mam jak u Ciebie "wszystko" w "drewnie". Nie jest to takie brzydkie. A "aluminium" jak napisałeś? Chyba nie idziesz w kierunku ryflowanych dywaników? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nic takiego nie wchodzi w gre poprostu nie gustuje w drewnie, bardziej pasuje to do jakiegoś jaguara albo A8 a do b5 średnio, a może juz mi sie znudziło sam nie wiem, ciekawe własnie jak jest z konsolą środkową...a czym sie różnią pokrętła koło nawiewów z przed i po licie czy może że są podswietlone? jeśli tak to czy da się podswietlić w przed lifcie?i czy duzo zachodu jest z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz również okleić czymś listwy a nie malować :D są ładne okleiny. Może wyglądać lepiej od jakichś oryginalnych.

I na desce też da się bez problemu zdemontować o tym była gdzieś mowa, możesz poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia ze zmianą dekorów z deski .. cały dół trzeba siągac..schowki, konsolę, radio..plastiki pod kierownicą .. parę godzin w plecy przy zmianie dekorów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdecydujesz się na demontaż mógłbyś podesłać zdjęcia konsoli. Poprzedni właściciel nieumiejętnie wyciągał radyjko i mam teraz delikatne uszkodzenia drewna na konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zmianie listwy z deski rozdzielczej, zdemontowalem schowek i później podważałem srubokrętami od spodu, żeby spinki puściły, zajeło mi to może 30min, ale trzeba uwazac, żeby nie złamać listew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia ze zmianą dekorów z deski .. cały dół trzeba siągac..schowki, konsolę, radio..plastiki pod kierownicą .. parę godzin w plecy przy zmianie dekorów :good:

rany

a wydaje się taka pierdołka

chyba by mnie szlag trafił .... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia ze zmianą dekorów z deski .. cały dół trzeba siągac..schowki, konsolę, radio..plastiki pod kierownicą .. parę godzin w plecy przy zmianie dekorów :good:

rany

a wydaje się taka pierdołka

chyba by mnie szlag trafił .... :no:

Bo to pier**la nie trzeba konsoli zdejmowac tylko schowek i podwazac nic nie lamiesz i nie uszkodzisz.Raggaman sie rozpedzil,albo nie umie inaczej zdjac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...