-
[B6 AWX] zaczep schowka
witam klubowiczów zepsuł mi się jeden zaczep zawias w schowku kolo pasażera i nie wiem czy da się go wymienić czy trzeba wymieniać cały przedni panel schowka czy uda się wymienić tylko zawias z góry dzięki za pomoc pozdrawiam
-
[ALL B6] CZy trzeba mic atest na tylne przyciemnione szyby ????
no tez mi sie tak zdaje ze do tylnych szyb sie nie moga czepiac zawsze mozna naszym policjantom powiedziec ze zobaczymy sie w sadzie bo czytalem ze tylne szyby moge se zaspawac
-
[ALL B6] CZy trzeba mic atest na tylne przyciemnione szyby ????
witam kolego przyciemnilem sobie szyby w swoim sedanie ale nie w firmie gdyz nigdy nie robila sedana audi a4 a u znajomego ktory nie ma firmy i niektorzy starsza mnie ze terzeba mioec atest na szyby bo inaczej musze zrywac albo zabiora mi dowod ale mi sie wydaje ze to dotyczy przednich szyb moze mi ktos wytlumaczyc jak to jest faktycznie pzodrawiam dzieki
-
[ALL B6] Prosil bym o rade co zamontować bo jestem zielony w tych sprawach :/
witam kolegow zamierzam wymienic hamulce w swoim sedanie przód i tyl tarcze z klockami czy ma ktos jakis sprawdzony komplet myslalem cos na brembo bo zimermann sa troszke za drogie prosze o porade ???
-
[ALL B6] co myslicie o tych felgach 18 cali
wiem ze to 16, taka fotke mieli na stronce kupuje 18 i do srebrnego sedana
-
[ALL B6] co myslicie o tych felgach 18 cali
i co myslicie dac oponke 225x40 czy 235x40 ??
-
[ALL B6] Którą oponkę byście wybrali
słyszalem ze vredestein sa super cihce a co do scieralnosci to nie mam pojecia ktora wygrywa a ale wyglad vredestein jest super
-
[ALL B6] Macie jakies propozycje 18" cali felgi ktora bedzie fajnie pasowac do B6
Prosze o propozycje
-
[ALL B6] Którą oponkę byście wybrali
witam mama dylemat odnosnie dwoch opon na sezon letni ostatnio uzywalem Dunlopa SP Sport i bylem bardzo zadowolony i nie wiem czy isc za dsowiadczenie czy sprobowac czegos noweg http://moto.allegro.pl/opony-vredestein-ultrac-sessanta-225-40r18-92y-xl-i1431941244.html http://moto.allegro.pl/opony-letnie-dunlop-sp-sport-maxx-225-40r18-92y-xl-i1431940840.html
-
[ALL B6] Co myślicie o tych felgach do srebrnego sedana
widze koledzy ze nie jestescie za tym wzorem to co byscie polecili ale mi one sie podobaja
-
[ALL B6] Co myślicie o tych felgach do srebrnego sedana
[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:48_________________________________________________chodzi tu o rozmiar 18 czy beda pasowaly
-
[ALL B6]Możecie mi doradzic które felgi wybrać
widze koledzy macie zroznicowane odpowiedzi no jeszcze na 18 nie jezdzilem a ogolnie jezdze po dobrych drogach bo wiekszosc czasu siedze w niemczech wiec komfort w miare bedzie i tez mi sie wydaje ze nie ma co kupywac chinskich podrobek a co myslicie o nich
-
[ALL B6] Jakie oponki byscie polecili ????
witam kolegow mam pytank co za opony byscie mi polecili ogolnieto interesuja mnie R18 225/40 macie jakis propozycje ostatnio jezdzilem na Dunlop SP sport 2000 i bylem badzo zadowolony z nich czekam na porady pzodrawiam
-
[ALL B6] Czemu zapalaja sie ESP i ABS ?
witam klubowiczow mam pytanko odnosnie kontrolki ESP i ABS troche czasu temu zapalila mi sie te kontrolki podczas jazdy stanolem na poboczu zgasilem silnik i odpalilem go i kontolki zgasly po przejechaniu jakis 300 kilometro znowu sie zapalily wiec znow sie zatrzymalem i zgasly od tego momentu zrobilem autem jakies 2 tys km i nic sie nie pali mial ktos podobny przypadek bo obecnie jestem w niemczech a tu podlaczenie pod VAGa kosztuje 100 euro ;/ pozdrowionka
-
[ALL B6] Wie ktoś czy można zamienic to radio ???
Witam mam chęć wymiany radia w swojej b6 obecnie mam radio Audi Concert z cd a rozglądałem się za radiami z winda ale podoba mi sie Fabryczne radio audi RNS-E ale nie wiem czy da się je zmieści w miejsce mojego ???? Dzieki za odpowiedzi pozdro
ARTI1988
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta