Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Hidy, błąd przetwornicy czy żarników


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem hidy, i od początku miałem problem 'mrugających' żarników, czy wymiana żarników coś da, czy może być to wina przetwornicy? Miał ktoś kiedyś już taki problem? Jak się rozgrzeją i np stoję w korku to widzę odbicie na samochodzie z przodu i tak mrugają, jakby się jakiś gaz przelewał w środku. Ciężko to wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest identycznie , próbowałem z podmianą żarników ale nic to nie pomogło , potem podmieniłem jedną przetwornicę i ta lampa na razie nie mruga , muszę dorwać jeszcze jedną przetwornicę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne zjawisko u siebie, kupiłem żarniki, potem okazało się że padła przetwornica, najpierw prawa potem lewa.

Podobno żywotność przetwornic to 2000h, tak poinformowano mnie w sklepie.

Mrugające światło to - podobno oznaka kończącej się przetwornicy.

Tak mnie poinformowano w sklepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

U mnie też zaczął stale pulsować.

Jeden jasny, drugi ciąle bardziej żółty.

Dość często ten pulsujący gaśnie.

Widze, że od podmiany żarników na początek się nie obejdzie.

A ta barwa od czego może zależeć?

Może ktoś wcześniej podmienił jeden żarnik?

Czy możliwe, że na jeden dostaje większe napięcie? :kwasny: < nie wiem, z elektryki jestem noga ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem dużo zestawów hid-ów i na 10 z 3-ma był problem przetwornicą , troszkę lepiej sprawa wygląda z przetworniczami posiadającymi filtr przeciw zakłóceniowy okreslanych przez sprzedających jako górna półka. Jest to produkt typowo chiński i nie ma co liczyc na trwałość choć też wracaja do mnie klienci po 2-latach zadowoleni i nic z tym się nie dzieje :)[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 11:12_________________________________________________

Zamontowałem dużo zestawów hid-ów i na 10 z 3-ma był problem przetwornicą , troszkę lepiej sprawa wygląda z przetworniczami posiadającymi filtr przeciw zakłóceniowy okreslanych przez sprzedających jako górna półka. Jest to produkt typowo chiński i nie ma co liczyc na trwałość choć też wracaja do mnie klienci po 2-latach zadowoleni i nic z tym się nie dzieje :)

Zarniki wymienia się kompletami , poniewaz przy wymianie jednego będą różnić się barwy (stary żarnik wypala sie i zmienia barwę świecenia). Zawsze ten który jest dobry można trzymać na zapas i przy kolejnym spaleniu jednego możemy spokojnie zamontować go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...