Jump to content

A6 C6 Przebieg 422 tys :)

Pawlo 2004
 Share

Recommended Posts

http://moto.allegro.pl/audi-a6-3-0-tdi-quattro-s-line-233km-07-okazja-i1530647729.html

Nie wiem czy to jakos komentować :) Jestem w szoku, sprzedający przynajmniej prawdomówny ale czy ktos mu kupi to auto z takim przebiegiem, ludziska wola mieć nie udokumentowane 200 tys niz udokumentowane 422 tys :)

Jestem w szoku, ale przynajmniej wiadomo ze te silniki daja radę i to mnie cieszy bo własnie poszujuje A6 C6 z tym silnikiem z roku 2007

http://moto.allegro.pl/audi-a6-3-0-tdi-quattro-s-line-233km-07-okazja-i1530647729.html

Nie wiem czy to jakos komentować :) Jestem w szoku, sprzedający przynajmniej prawdomówny ale czy ktos mu kupi to auto z takim przebiegiem, ludziska wola mieć nie udokumentowane 200 tys niz udokumentowane 422 tys :)

Jestem w szoku, ale przynajmniej wiadomo ze te silniki daja radę i to mnie cieszy bo własnie poszujuje A6 C6 z tym silnikiem z roku 2007

wygląda świetnie i bardzo mi się podoba ale mimo wszystko trochę bym się cykał kupić auto za tyle floty z takim przebiegiem :kwasny:

Nie będzie chętnych na tą A6, koleś skręci ją do 180kkm to będzie miał srylion telefonów, eh... Polska :wallbash:.

Do czasu aż nie skręci na około 200 nikt mu sie nie odezwie a jak juz to zrobi to jeszcze ją sprzeda za 65 tys a nie za 58 :decayed:

Brak słów :wallbash:

Napisałem odpowiedź w wątku: Wasze przebiegi w dieslach 1.9TDI, że 90% sprzedawanych aut w Polsce ma przebieg przed 200tys. Nie ważne czy 1994, 98, 2002, czy 2006r. Gdyby klient zobaczył pół bańki to by spieprzał jak oparzony. I tak samo będzie w tym przypadku, jak go ktoś skręci na 180 kkm to za parę chwil go nie będzie.

Jezu taka klima to rzadko spotykana w A6...

Nie rzadko a czesto wystarczy wymienić panel i cos tam dłubać. Dziwne to A6 przód ma s line resztę już nie :rolleyes:

Zwróćcie uwagę na fotel kierowcy 400.000 i jest taki jak w waszych z przebiegiem ok 200k :polew: , lepiej mieć udokumentowany duży przelot niż 200k na jedno koło :laghing2:

Fotel można wymienić. A zniszczenia fotela zależą od użytkownika Ty dojebi.... B5 jak świnia a drugi ma w stanie idealnym.

Fotel można wymienić. A zniszczenia fotela zależą od użytkownika Ty dojebi.... B5 jak świnia a drugi ma w stanie idealnym.

Dla mnie przebieg jest widoczny po stanie tech. moze mieć nawet mln km i 15 lat i będzie w lepszym stanie niż wiekszośc 6-latków wyrąbanych przez kasiastych zasrańców pozbywających sie po 5 latach z uśmiechem na twarzy

auto pójdzie do handlarza któy skręci licznik na standardowe 180 tyś, zmontuje książkę i sprzeda za 10 tyś drożej

przecież nawet tu na forum jest cała masa 1.9tdi B5/B6 co ma "180 tyś. kupione od niemca 100% pewne" za cenę niższą niż te 300-400 tyś. na mobile.de

przecież nawet tu na forum jest cała masa 1.9tdi B5/B6 co ma "180 tyś. kupione od niemca 100% pewne" za cenę niższą niż te 300-400 tyś. na mobile.de

zapomniałeś dodać "od lekarza Niemca" :cool1:

auto pójdzie do handlarza któy skręci licznik na standardowe 180 tyś, zmontuje książkę i sprzeda za 10 tyś drożej

tylko taki AFN czy inny stary poczciwy traktor trochę pochodzi, a ewentualne awarie są dosyć tanie do naprawy a pakując się w 3.0 TDI z przebiegiem 400-500 tyś km można zaliczyć niezłą minę za kilka-kilkanaście tysiaczków :thumbdown:

a wiadomo jakie przebiegi w innych są

hmmm nie mówię o swoim bo mój to dziadek ale znajomy ostatnio sprowadził BMW 3 z 2005 roku z przebiegem przeszlo 500tys cofnął na 150 i kupe kasy wziął :polew: :polew:

Jedno jest pewne, czego ludzie nigdy chyba nie biorą pod uwagę kupując samochód. NIKT "Ci" nie sprzeda dobrego samochodu w dobrej cenie. Każdy ze sprzedawców wie co sprzedaje i wie ile to warte. Coleman a twojemu znajomemu gratuluje pomysłu... żeby tak sam kupił kiedyś samochód z cofniętym przebiegiem z 500tys. a potem k*urwiał sprzedawce, płacił za części i płakał że drogo...

Szacunek dla sprzedającego, że przebieg oryginalny podał :) No chyba że go już skręcił :shocked:

Nie no, bez jaj, że skręcił, 422 tysięcy w 5 lat (auto jest z 2006 roku) już daje średnio 234 km DZIENNIE.

Jedno jest pewne, czego ludzie nigdy chyba nie biorą pod uwagę kupując samochód. NIKT "Ci" nie sprzeda dobrego samochodu w dobrej cenie. Każdy ze sprzedawców wie co sprzedaje i wie ile to warte. Coleman a twojemu znajomemu gratuluje pomysłu... żeby tak sam kupił kiedyś samochód z cofniętym przebiegiem z 500tys. a potem k*urwiał sprzedawce, płacił za części i płakał że drogo...

ba no prawa rynku

kto jest uczciwy ja kupilem autko z przebiegiem 224tys i myslisz ze to realne

czego oczy nie widza temu sercu nie żal !

Szacunek dla sprzedającego, że przebieg oryginalny podał :) No chyba że go już skręcił :shocked:

Nie no, bez jaj, że skręcił, 422 tysięcy w 5 lat (auto jest z 2006 roku) już daje średnio 234 km DZIENNIE.

To zalezy z kąd to auto. Mieszkam w belgii i znam ludzi co do pracy jezdzą 300km dziennie i dla nich to normalka. A tak poza tym to mógł być samochód firmowy.

Coleman może i prawa rynku ale jednak jak już cofają to troche mniej :)

Mieszkam w belgii i znam ludzi co do pracy jezdzą 300km dziennie

365 dni w roku? :cool1:

kolega który ma warsztat mówił że zdarzają się perełki z takim przebiegiem po 2 latach użytkowania

kolega który ma warsztat mówił że zdarzają się perełki z takim przebiegiem po 2 latach użytkowania

To teraz wyobraź sobie takie auto na motoallegro czy tam otomoto: 2 lata i powiedzmy 400 tysi nalatane.

Już widzę te kolejki chętnych :> :> :>

Mieszkam w belgii i znam ludzi co do pracy jezdzą 300km dziennie

365 dni w roku? :cool1:

Są i lepsi :) A i tu sprostuje, nie 300km w jedną stronę tylko z i do domu :)

ale to i nawet 300kloców dziennie to ile na paliwo jak w dieslu chodzi przy 10l spalania niech bd poł pensji polskiej by poszlo albo i lepiej :wallbash:

A załóż sobie teraz tak, że 1zł to 1euro (jeden do jednego). I teraz, pomyśl ze w pl zarabiasz 1200zł i w np. belgii zarabiasz 1200e pamiętając że 1zł to 1e. I tu najważniejsze, w pl ropka kosztuje 5zł a w niemczech belgi itp 1,2 euro.... łatwa kalkulacja. W pl za 1200 zł kupisz 240 litrów ropy a za granicą 1000. Nie dziwie się ze tu zapier.... jak wariaci. No i do tego dochodzą autostrady. 150km robi sie w troche ponad godzine. Nie dziwię się ludziom którzy wybierając pracę za 1500 czy za 3000 ale te 300km dalej wybierają tą drugą