Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 Przebieg 422 tys :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szacunek dla sprzedającego, że przebieg oryginalny podał :) No chyba że go już skręcił :shocked:

Nie no, bez jaj, że skręcił, 422 tysięcy w 5 lat (auto jest z 2006 roku) już daje średnio 234 km DZIENNIE.

Opublikowano

Jedno jest pewne, czego ludzie nigdy chyba nie biorą pod uwagę kupując samochód. NIKT "Ci" nie sprzeda dobrego samochodu w dobrej cenie. Każdy ze sprzedawców wie co sprzedaje i wie ile to warte. Coleman a twojemu znajomemu gratuluje pomysłu... żeby tak sam kupił kiedyś samochód z cofniętym przebiegiem z 500tys. a potem k*urwiał sprzedawce, płacił za części i płakał że drogo...

ba no prawa rynku

kto jest uczciwy ja kupilem autko z przebiegiem 224tys i myslisz ze to realne

czego oczy nie widza temu sercu nie żal !

Opublikowano

Szacunek dla sprzedającego, że przebieg oryginalny podał :) No chyba że go już skręcił :shocked:

Nie no, bez jaj, że skręcił, 422 tysięcy w 5 lat (auto jest z 2006 roku) już daje średnio 234 km DZIENNIE.

To zalezy z kąd to auto. Mieszkam w belgii i znam ludzi co do pracy jezdzą 300km dziennie i dla nich to normalka. A tak poza tym to mógł być samochód firmowy.

Coleman może i prawa rynku ale jednak jak już cofają to troche mniej :)

Opublikowano
Mieszkam w belgii i znam ludzi co do pracy jezdzą 300km dziennie

365 dni w roku? :cool1:

Opublikowano

Szacunek dla sprzedającego, że przebieg oryginalny podał :) No chyba że go już skręcił :shocked:

Nie no, bez jaj, że skręcił, 422 tysięcy w 5 lat (auto jest z 2006 roku) już daje średnio 234 km DZIENNIE.

kolega który ma warsztat mówił że zdarzają się perełki z takim przebiegiem po 2 latach użytkowania

Opublikowano

wiem pokson jego sprawa ja bym np tak nie zrobił...

dojezdzaj 3ooklocków do pracy :polew: :polew:

Opublikowano

Szacunek dla sprzedającego, że przebieg oryginalny podał :) No chyba że go już skręcił :shocked:

Nie no, bez jaj, że skręcił, 422 tysięcy w 5 lat (auto jest z 2006 roku) już daje średnio 234 km DZIENNIE.

kolega który ma warsztat mówił że zdarzają się perełki z takim przebiegiem po 2 latach użytkowania

To teraz wyobraź sobie takie auto na motoallegro czy tam otomoto: 2 lata i powiedzmy 400 tysi nalatane.

Już widzę te kolejki chętnych :> :> :>

Opublikowano
Mieszkam w belgii i znam ludzi co do pracy jezdzą 300km dziennie

365 dni w roku? :cool1:

Są i lepsi :) A i tu sprostuje, nie 300km w jedną stronę tylko z i do domu :)

Opublikowano

ale to i nawet 300kloców dziennie to ile na paliwo jak w dieslu chodzi przy 10l spalania niech bd poł pensji polskiej by poszlo albo i lepiej :wallbash:

Opublikowano

ale to i nawet 300kloców dziennie to ile na paliwo jak w dieslu chodzi przy 10l spalania niech bd poł pensji polskiej by poszlo albo i lepiej :wallbash:

A załóż sobie teraz tak, że 1zł to 1euro (jeden do jednego). I teraz, pomyśl ze w pl zarabiasz 1200zł i w np. belgii zarabiasz 1200e pamiętając że 1zł to 1e. I tu najważniejsze, w pl ropka kosztuje 5zł a w niemczech belgi itp 1,2 euro.... łatwa kalkulacja. W pl za 1200 zł kupisz 240 litrów ropy a za granicą 1000. Nie dziwie się ze tu zapier.... jak wariaci. No i do tego dochodzą autostrady. 150km robi sie w troche ponad godzine. Nie dziwię się ludziom którzy wybierając pracę za 1500 czy za 3000 ale te 300km dalej wybierają tą drugą

Opublikowano

ale to i nawet 300kloców dziennie to ile na paliwo jak w dieslu chodzi przy 10l spalania niech bd poł pensji polskiej by poszlo albo i lepiej :wallbash:

A załóż sobie teraz tak, że 1zł to 1euro (jeden do jednego). I teraz, pomyśl ze w pl zarabiasz 1200zł i w np. belgii zarabiasz 1200e pamiętając że 1zł to 1e. I tu najważniejsze, w pl ropka kosztuje 5zł a w niemczech belgi itp 1,2 euro.... łatwa kalkulacja. W pl za 1200 zł kupisz 240 litrów ropy a za granicą 1000. Nie dziwie się ze tu zapier.... jak wariaci. No i do tego dochodzą autostrady. 150km robi sie w troche ponad godzine. Nie dziwię się ludziom którzy wybierając pracę za 1500 czy za 3000 ale te 300km dalej wybierają tą drugą

:buhaha: :buhaha: :buhaha::yeee:

trza do belgi jechac dieslem :polew:

Opublikowano

ale to i nawet 300kloców dziennie to ile na paliwo jak w dieslu chodzi przy 10l spalania niech bd poł pensji polskiej by poszlo albo i lepiej :wallbash:

A załóż sobie teraz tak, że 1zł to 1euro (jeden do jednego). I teraz, pomyśl ze w pl zarabiasz 1200zł i w np. belgii zarabiasz 1200e pamiętając że 1zł to 1e. I tu najważniejsze, w pl ropka kosztuje 5zł a w niemczech belgi itp 1,2 euro.... łatwa kalkulacja. W pl za 1200 zł kupisz 240 litrów ropy a za granicą 1000. Nie dziwie się ze tu zapier.... jak wariaci. No i do tego dochodzą autostrady. 150km robi sie w troche ponad godzine. Nie dziwię się ludziom którzy wybierając pracę za 1500 czy za 3000 ale te 300km dalej wybierają tą drugą

:buhaha: :buhaha: :buhaha::yeee:

trza do belgi jechac dieslem :polew:

Osobiście wolał bym zostać w polsce. Niestety wyszło jak wyszło. A co do ceny paliwa i zarobków to tak samo jest w niemczech holandii itp. itd. Dlatego min. nie dziwie sie takim przebiegom :)

Opublikowano

w Antwerpi jest taki Sheel gdzie ropa jest za ojro 20 a czasami taniej ..ogólnie na Luxsie najtańsza wacha na Aralu jak się leci na FR :gwizdanie:

Opublikowano

A załóż sobie teraz tak, że 1zł to 1euro (jeden do jednego). I teraz, pomyśl ze w pl zarabiasz 1200zł i w np. belgii zarabiasz 1200e pamiętając że 1zł to 1e. I tu najważniejsze, w pl ropka kosztuje 5zł a w niemczech belgi itp 1,2 euro.... łatwa kalkulacja. W pl za 1200 zł kupisz 240 litrów ropy a za granicą 1000. Nie dziwie się ze tu zapier.... jak wariaci. No i do tego dochodzą autostrady. 150km robi sie w troche ponad godzine. Nie dziwię się ludziom którzy wybierając pracę za 1500 czy za 3000 ale te 300km dalej wybierają tą drugą

Dokładnie, niedawno ze Świecka do Hamburga 400km zrobiłem w niecałe 2,5h, więc co za problem dojeżdżać codziennie 150KM w jedną stronę. To tak jak 30KM po polskich drogach.

Opublikowano

Sam dojeżdżam prawie 250 km w dwie strony, opłaca się dojeżdżać ponieważ zwracają 45 centów/km, w ciągu roku z droga do PL robię 100 tyś km.

Opublikowano

na zachodzie 150 - 200 km do pracy to żaden dystans kiedyś w belgii robiłem 250km w obie strony

Opublikowano

slyszeliscie o wskazniku McDonaldsa?

w polsce powinnismy miec przelicznik sredniej pensji do litrow ropy jaka mozemy zakupic za nia i tak powinny byc liczone pensje a nie rzad bedzie nam slodzil ze w niemczech ropa drozsza o 20gr wiec i tak mamy najtansza...

Opublikowano

Siema wszystkim. Panowie bez ekscytacji tymi przebiegami...Co za problem nakręcić 200 tys w 2 lata, jak auto jezdzi w firmie? Ostatnio rekreacyjnie odwiedziłem naszego zachodniego sąsiada i ogłądałem auta po leasingowe. Same a8,a6 roczniki maks 2008 i młodsze. Wystawione auta woziły gości z lotnisk do hoteli i obsługiwały centra konferencyjne. Nie było przebiegu poniżej 200 tys, z tego co pamiętam rekordzista miał coś ok 320 tys. Wnętrza w salonowym stanie bez najniejszej skazy... :cool1:

Opublikowano

w Antwerpi jest taki Sheel gdzie ropa jest za ojro 20 a czasami taniej ..ogólnie na Luxsie najtańsza wacha na Aralu jak się leci na FR :gwizdanie:

prawda :decayed: tankowalem na aralu za 1.19 :wink4:

Opublikowano

a ja mam w danii 7km do pracy w jedna strone kto chce kupic odemnie auto :gwizdanie: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.