Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Kontrolka spalonej żarówki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

51606223d8879ba1m.jpg

posiadam pełny Fis !

Panowie nie mogę sobie poradzić w/w usterką - vag nic nie pokazał - żarówki wszystkie są dobre -!

moje pytanie w b5 kontrolka spalonej żarówki odpowiada za jakie światła?

czy da się to jakoś usunąć przez np: wyłączenie tego na stałe?

czy rejestracja może mieć coś wspólnego z błędem jeżeli mam włożone ledowe żarówki ?

co sprawdzać aby ta usterkę w końcu zwalczyć już nie wiem co może być przyczyną !!

proszę o pomoc :hi:

Opublikowano

Led nie ma takiego oporu jak zwykła żarówka i tak sie robi

Opublikowano
  • Autor
:mysli: nic nie pomogłeś - sprecyzuj troszkę -szukam wady usterki i odpowiedzcie mi na pytania które napisałem - bede wdzięczny -pozdr :gwizdanie:
Opublikowano

:mysli: nic nie pomogłeś - sprecyzuj troszkę -szukam wady usterki i odpowiedzcie mi na pytania które napisałem - bede wdzięczny -pozdr :gwizdanie:

jeżeli masz ledowe żarówki to zmień na normalne i komunikat zniknie

Opublikowano

to nie metoda tylko musisz dołożyć oporniki i po temacie każdy elektryk to wie

Opublikowano

to nie metoda tylko musisz dołożyć oporniki i po temacie każdy elektryk to wie

Metoda jest dobra bo być może już są opory a problem tkwi w czym innym.

Panie biegły elektryku a jakie opory ?

Opublikowano

miałem u siebie to samo, padł przekaźnik świateł pod kierownicą ( chyba oznaczony 301, ale nie jestem pewien). światła przednie działały a fis widział spaloną żarówkę. najlepiej podmień od kogoś przekaźnik i zobacz czy problem zniknie:)

Opublikowano
  • Autor

dzięki hipppek zobaczę

Hipppek a czy mógłbyś zrobić zdjęcie na przykład tego przekaźnika w którym on miejscu się znajduje !! lub chociaż jak wygląda , może kolor - pozdr :hi:

Opublikowano

ten przekaźnik znajduje się pod kierownicą, musisz odkręcić pare śrubek, żeby się dostać. ma oznaczenie z boku 301 duże z drugiej strony 506 małe, w opisie hella 5KG 006 568-00 Gluhlampenkontrolle a wygląda tak: http://allegro.onet.pl/przekaznik-modul-audi-100-92r-c4-5kg-006-568-00-i1543833352.html, tylko ten jakis strasznie drogi, ja za swój płaciłem jakieś 30pln

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

hipppek problem jest nadal , wiesz co nawet jak ten przekaźnik wyciągnę na włączonych lampach, to lampy gasną a zegar pokazuje cały czas spaloną żarówkę />? miałeś też tak[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 17:37_________________________________________________panowie pomoźcie bo już mam dość tej kontrolki 51606223d8879ba1m.jpg co robić? ;(

Opublikowano

przestań jęczeć tylko wpadnij na Łódzkiego spota to ogarniemy temat

Opublikowano

51606223d8879ba1m.jpg

posiadam pełny Fis !

Panowie nie mogę sobie poradzić w/w usterką - vag nic nie pokazał - żarówki wszystkie są dobre -!

moje pytanie w b5 kontrolka spalonej żarówki odpowiada za jakie światła?

czy da się to jakoś usunąć przez np: wyłączenie tego na stałe?

czy rejestracja może mieć coś wspólnego z błędem jeżeli mam włożone ledowe żarówki ?

co sprawdzać aby ta usterkę w końcu zwalczyć już nie wiem co może być przyczyną !!

proszę o pomoc :hi:

światła stopu sprawdź :gwizdanie:(dwuwłóknowe żarówki tam są) przy zmianie żarówek na ledowe w podświetleniu tablicy rejestracyjnej nie powinieneś mieć problemu z sygnalizowaniem spalonej żarówki,ja nie miałem bynajmniej

  • 6 lat później...
Opublikowano

Witam . Kupiłem dzisiaj przekaznik z podstawką jest napis  Gluhlampenkontrolle tylko numer się różni końcówką 5KG 006 568-05 i ma 18 pinów oznaczenie 393 jest jakaś różnica ? bo mam drugi ale ma 17 pinów i numer 5KG 006 568-04 Gluhlampenkontrolle i oznaczenie 387 . Który zastosować ? Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.