Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kontrolka spalonej żarówki?


kamil22lodz

Rekomendowane odpowiedzi

51606223d8879ba1m.jpg

posiadam pełny Fis !

Panowie nie mogę sobie poradzić w/w usterką - vag nic nie pokazał - żarówki wszystkie są dobre -!

moje pytanie w b5 kontrolka spalonej żarówki odpowiada za jakie światła?

czy da się to jakoś usunąć przez np: wyłączenie tego na stałe?

czy rejestracja może mieć coś wspólnego z błędem jeżeli mam włożone ledowe żarówki ?

co sprawdzać aby ta usterkę w końcu zwalczyć już nie wiem co może być przyczyną !!

proszę o pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: nic nie pomogłeś - sprecyzuj troszkę -szukam wady usterki i odpowiedzcie mi na pytania które napisałem - bede wdzięczny -pozdr :gwizdanie:

jeżeli masz ledowe żarówki to zmień na normalne i komunikat zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem u siebie to samo, padł przekaźnik świateł pod kierownicą ( chyba oznaczony 301, ale nie jestem pewien). światła przednie działały a fis widział spaloną żarówkę. najlepiej podmień od kogoś przekaźnik i zobacz czy problem zniknie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten przekaźnik znajduje się pod kierownicą, musisz odkręcić pare śrubek, żeby się dostać. ma oznaczenie z boku 301 duże z drugiej strony 506 małe, w opisie hella 5KG 006 568-00 Gluhlampenkontrolle a wygląda tak: http://allegro.onet.pl/przekaznik-modul-audi-100-92r-c4-5kg-006-568-00-i1543833352.html, tylko ten jakis strasznie drogi, ja za swój płaciłem jakieś 30pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hipppek problem jest nadal , wiesz co nawet jak ten przekaźnik wyciągnę na włączonych lampach, to lampy gasną a zegar pokazuje cały czas spaloną żarówkę />? miałeś też tak[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 17:37_________________________________________________panowie pomoźcie bo już mam dość tej kontrolki 51606223d8879ba1m.jpg co robić? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51606223d8879ba1m.jpg

posiadam pełny Fis !

Panowie nie mogę sobie poradzić w/w usterką - vag nic nie pokazał - żarówki wszystkie są dobre -!

moje pytanie w b5 kontrolka spalonej żarówki odpowiada za jakie światła?

czy da się to jakoś usunąć przez np: wyłączenie tego na stałe?

czy rejestracja może mieć coś wspólnego z błędem jeżeli mam włożone ledowe żarówki ?

co sprawdzać aby ta usterkę w końcu zwalczyć już nie wiem co może być przyczyną !!

proszę o pomoc :hi:

światła stopu sprawdź :gwizdanie:(dwuwłóknowe żarówki tam są) przy zmianie żarówek na ledowe w podświetleniu tablicy rejestracyjnej nie powinieneś mieć problemu z sygnalizowaniem spalonej żarówki,ja nie miałem bynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Kupiłem dzisiaj przekaznik z podstawką jest napis  Gluhlampenkontrolle tylko numer się różni końcówką 5KG 006 568-05 i ma 18 pinów oznaczenie 393 jest jakaś różnica ? bo mam drugi ale ma 17 pinów i numer 5KG 006 568-04 Gluhlampenkontrolle i oznaczenie 387 . Który zastosować ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...