Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Tłoczona tablica rejestracyjna wymiary z USA pomocy!


s4mtm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moze ktoś sie orientuje kto mógł by zrobic tłoczoną tablice wym usa , mam teraz naklejke na plexi jako tablica ale policji sie to nie podoba za bardzo :decayed: wiem ze cieżko o kogos kto zrobi a jak zrobi to juz jest tajemnica, ale moze znacie kogos proszę o jakieś info.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moze ktoś sie orientuje kto mógł by zrobic tłoczoną tablice wym usa , mam teraz naklejke na plexi jako tablica ale policji sie to nie podoba za bardzo :decayed: wiem ze cieżko o kogos kto zrobi a jak zrobi to juz jest tajemnica, ale moze znacie kogos proszę o jakieś info.Pozdrawiam

odezwij sie do Krychy, on robił do siebie tablicę US, tylko teraz nie wiem czy tłoczoną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przyczaiłem że do quadów dają z wydziału komunikacji, takie małe tablice, co by elegancko siadły w miejsce US, tylko nie wiem czy da sie taka do samochodu załatwić, musze się dopytać bo też mam w planach klapę od amerykańca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topor ostatnio pisał coś o tablicy USA chyba, zapytaj go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich tłoczonych policja też będzie się czepiała. Musi być oryginalny rozmiar taki jak dają w urzędzie komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich tłoczonych policja też będzie się czepiała. Musi być oryginalny rozmiar taki jak dają w urzędzie komunikacji.

no ale przecież w Urzędzie jest opcja dostania takiej tablicy w wersji USA, no przynajmniej kiedyś takie można było dostać na prośbę,ale może już się nie da :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich tłoczonych policja też będzie się czepiała. Musi być oryginalny rozmiar taki jak dają w urzędzie komunikacji.

no ale przecież w Urzędzie jest opcja dostania takiej tablicy w wersji USA, no przynajmniej kiedyś takie można było dostać na prośbę,ale może już się nie da :mysli:

Tylko, że "urzędowa" ma większe rozmiary i wisi do połowy zderzaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ago.konst.pl/ tłoczona, odblaskowa i nielegalna. Mądry misiek się przyczepi, ale niektórzy nawet nie zauważają.

mówiłem że Krycha ma, ja jak bedę miał tylko wolne to podejde do wydziału komunikacji, i spytam sie o ta małą tablicę taką jak mam przy quadzie, nie jest ona takich samych wymiarów jak USa, bo jest bardziej kwadratowa, ale napewno daje lepiej radę niż standardowy kwadrat :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie da rady. Tylko prostokąt albo kwadrat - przerabiałem to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szkoda, bo by sie elegancko wkomponowała ;(, miałeś już jakieś przejscia z tą swoją blaszką US?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ze dwa razy pytali się co to za tablica itp. ale jakoś zlewali temat i czepiali się innych rzeczy. Warto wozić w takim przypadku oryginalną tablicę w bagażniku i jak trafi się uparta pała to żeby było coś na podmiankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść w temat Topora czy mój i tam są zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u topora to jest standard kwadrat chyba, przynajmniej w pierwszym poście, a dalej nie kojarze.

A u Ciebie to jakoś wyleciało mi z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wczoraj stoje sobie na rusztowaniu w pracy, a tu przejeżdza Honada S2000 z USa, z tyłu tablica mała taka jak w USa, i miała ten hologram, jest to do wykonania, czy w Kraku wydają małe tablice :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie też widziałem raz mercedesa ml z tablicą usa i z naklejką podszedłem do kolesia i zapytałem czy takie wydają ale tablica była tłoczona a hologram kupił na allegro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...