Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Tłoczona tablica rejestracyjna wymiary z USA pomocy!


s4mtm

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie tez mi sie wydawało ze to bedzie jakaś samoróba, jakbym stał na dole to bym podpił do typa, a tak za nim bym z rusztowania zeszedł :no:,

Tak czy siak na legalu to tylko seria albo kwadrat, więc bez zrezania tablicy sie nie obedzie, i tak jak mówił Krycha, orginalna tablica w bagaju :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hologram - ori płyta CD i jest :decayed:

jest to jakiś sposób :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie fotki jak tylko mi dojdzie tablica bo koleś już wysłał i wyciąłem hologram ze starej tablicy z jakiegos syfa i przykleje :evil:

ok, czekam na fotki, a potem na relcje, jak sie na to policja zapatruje przy kontroli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u topora to jest standard kwadrat chyba, przynajmniej w pierwszym poście, a dalej nie kojarze.

A u Ciebie to jakoś wyleciało mi z głowy.

Karolek ma już inną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja i tak sie bedzie czepiac normalne,ostatnio zatrzymali mnie ale za przekroczenie predkosci i oczywiscie zapytali co to za tablica (pleksa) no to wytłumaczyłem że ori 2 rzędowa nie wejdzie ale on na to zabieramy dowód :naughty: zapytałem go co zrobic żeby nie wymieniac klapy to powiedział żebym ori tablice woził za szybą ale to wiocha 2 tablice z tyłu założe tłoczona a w razie kontroli bede miał ori taki świat :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy że masz w bagażniku i przy nich zmienisz na chwilę, taki świat, mamy przyjęte wymiary tablic, sposób ich wykonania i montażu więc trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, amerykance mają lepiej, bo jak zakładają klapę od Euro to im tablicza wchodzi lux :decayed:, a u nas trzeba kombinować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablica już jest hologram też teraz tylko czekac na kontrolę :naughty:

daj jakieś foto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles mówił że takie trzcionki ma więc trudno , ale przy szybkiej jeździe nie widac :polew:

racja, racje, obczaiłem teraz u Krychy i ma tak samo, także spoksik :wink4:

masz może fotki tych fotelików co masz do sprzedania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie foto są naprawde ładne wiadomo przydało by sie wyprac bo mam małe dziecko a ono lubi w butach chodzic z airbagami ,dodatkowo mam fotel z a6 jako dawcę tez kubeł z elektryką z reg.lędźwi wysle foto na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie foto są naprawde ładne wiadomo przydało by sie wyprac bo mam małe dziecko a ono lubi w butach chodzic z airbagami ,dodatkowo mam fotel z a6 jako dawcę tez kubeł z elektryką z reg.lędźwi wysle foto na priva

ok czekam :wink4:, a one są grzane może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...