Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?


smajko

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

spróbój zmywczem do paznokci a potem denaturatem aby oddtłuscić szybe ja tak robiłem... jak naklejke po szwabach ściągałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

spróbój zmywczem do paznokci a potem denaturatem aby oddtłuscić szybe ja tak robiłem... jak naklejke po szwabach ściągałem :wink4:

tylko rozściel sobie szmaty na desce rozdzielczej, co by nie odbarwiła jakby coś kapło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyletką dobrze schodzi :) bynajmniej ja u siebie tak ściągałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak podpowiadają koledzy, najlepiej trochę podrapać a resztę czyli ten paskudny klej potraktować czymś mocniejszym np. acetonem zawartym w zmywaczu do paznokci czy rozpuszczalnikiem i po kłopocie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zabezpiecz deskę abyś później nie pytał co zrobić z plamami (odbarwieniami) na niej. :naughty: P.S. Zmywacz do paznokci do tej operacji jest doskonały! :tongue4: [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 00:40_________________________________________________

Jak w temacie. Ma ktos dobry sposob na to? Probowalem to namaczac skrobac ale ciagle mam pod swoja nalepa slad kleju po poprzedniej nalepce :blink:

:mysli: Hm... A tak na marginesie to nakleiłeś już swoją nalepkę na to miejsce gdzie była ta stara? Z tego co napisałeś wynika, że TAK więc chyba już za późno na ściąganie kleju po starej nalepce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sam nie zmywasz paznokci i nie masz zmywacza to wg mnie najlepszy jest po prostu rozcieńczalnik do farb,

namocz lekko szmatkę i nie ma prawa coś kapnąć, a potem szybę po prostu umyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zabezpiecz deskę abyś później nie pytał co zrobić z plamami (odbarwieniami) na niej. :naughty: P.S. Zmywacz do paznokci do tej operacji jest doskonały! :tongue4: [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 00:40_________________________________________________

Jak w temacie. Ma ktos dobry sposob na to? Probowalem to namaczac skrobac ale ciagle mam pod swoja nalepa slad kleju po poprzedniej nalepce :blink:

:mysli: Hm... A tak na marginesie to nakleiłeś już swoją nalepkę na to miejsce gdzie była ta stara? Z tego co napisałeś wynika, że TAK więc chyba już za późno na ściąganie kleju po starej nalepce...

nalepilem wyzej a nie na starą dlatego napisalem ze pod swoja mam starą :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potraktuj ciepłem.... ładne słońce wystarczy... lżej pójdzie...

:polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potraktuj ciepłem.... ładne słońce wystarczy... lżej pójdzie...

hehe z twojego nie chciało chociaż nieźle się nagrzał

ja skrobałem nożem(z wyczuciem żeby nie podrapać szyby) a klej usuwałem rozpuszczalnikiem nitro(i szmatą)-benzyna ekstrakcyjna jest słaba,straszna mordęga.Warto jest mieć suchą szmate i płyn do mycia szyb żeby usunąć resztki rozmazanego kleju.Podobno ładnie schodzi jak się nagrzje porządnie np opalarką ale nie miałem akurat dostępu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do pierwszego lepszego zakładu gdzie montują/wymieniają szyby. Dasz komuś 5 zł i Ci fachowo ściągnie żyletką. Ja tak kiedyś robiłem - koszt aż 5 zł.

pewnie tyle by wzięli jak naklejka by była nie ruszana, a teraz jak jest rozbabrana ... to się nie podejmą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do pierwszego lepszego zakładu gdzie montują/wymieniają szyby. Dasz komuś 5 zł i Ci fachowo ściągnie żyletką. Ja tak kiedyś robiłem - koszt aż 5 zł.

pewnie tyle by wzięli jak naklejka by była nie ruszana, a teraz jak jest rozbabrana ... to się nie podejmą :gwizdanie:

A myślisz że ja też na początku byłem taki mądry ? :) Też warsztatem domowy robiłem i....? Spieprzyłem :) Oni maja fajne skrobaczki i płyn specjalny do tego - 2 minuty roboty. Poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja męczyłem się z suszarką, nagrzewałem i odchodziło. Te sposoby co opisujecie to pewnie bym całą szybę porysował żyletkami i nożami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co wy tak kombinujecie??

Oderwać na chama naklejkę a to co zostanie ==> szmatka z rozpuszczalnikiem i już.

Nie da się nic tym sposobem zniszczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, jak tak czytam sposoby z żyletkami i rozpuszcalnikami to az mnie coś w środku Boli, Polecam Najzwyklejszą suszarke do włosów najlepiej swojej Kobiety Oraz Dowód Osobisty (plastikowy) tez MOże być Kobiety. Pozostały klej Porządnie nagrzać a nastepnie za pomocą dowodu skrobać, śladu nie będzie a rys tym Bardziej pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, jak tak czytam sposoby z żyletkami i rozpuszcalnikami to az mnie coś w środku Boli, Polecam Najzwyklejszą suszarke do włosów najlepiej swojej Kobiety Oraz Dowód Osobisty (plastikowy) tez MOże być Kobiety. Pozostały klej Porządnie nagrzać a nastepnie za pomocą dowodu skrobać, śladu nie będzie a rys tym Bardziej pozdrawiam:)

No właśnie ja też tak robiłem, nie próbowałem skrobać żyletkami i nożami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...