Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?


smajko

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie miałem jeszcze potrzeby usuwać nalepki ale wiem od mojej ślubnej(jest plastyczką), że klej z nalepek usuwa się najlepiej terpentyną. Może to się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy i najszybszy sposób na usunięcie takiej naklejki to użycie do tego celu ostrej szpachelki albo innego podobnego narzędzia. Świetnie sprawdzają się też skrobaczki do kuchenek. Mają ostrą krawędź i są sztywniejsze od żyletek. Ja osobiście podostrzyłem troszeczkę małą szpachelkę z akcesoriów budowlańca i uwinąłem się z 2 naklejkami w 3 minuty. Praktycznie ślad nie został. Ledwo widoczne pozostałości przetarłem benzyną a potem odtłuściłem płynem do szyb i cycuś :gwizdanie: Nie używajcie suszarek bo tylko klej wam się będzie ciągnął po szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej sytuacji tylko warsztat, za 10zł przy wymianie szyby przykleili mi na nowa szybe

Witam. Mam pytanie czy taką ściągniętą naklejkę rejestracyjną można jeszcze raz nakleić w inne miejsce. Bo nakleiłem za wysoko bo miałem niemieckie na dole które potem zerwałem a teraz to nie ładnie wygląda. Ewentualnie jaki jest koszt kupienia nowej naklejki? Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...