Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Jakie ciśnienie w oponach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam takie proste pytanie jakie ma byc cisnienie w przodzie a jakie w tyle w moim aucie a4 b7 2.0 tdi bo mialem taki przypadek ze kiedys z pod bloku jechalem do garazu zrobilem pelen skret zeby wyjechac z parkingu i jak zajechalem do garazu spadlo cisnienie w jednym kole do 1 atmosfery dopompowalem i teraz juz 3 dni jest ok taki dziwny prtzypadek jeszcze jedno w tych samochodach nie ma czujnika cisnienia w kolach prosze o pomoc

Opublikowano

standardowo 2,2atm a poza tym masz wklejke na klapie wlewu paliwa lub przy drzwiach nie pamietam juz :gwizdanie:

Opublikowano

ja mam 2.4 i dobrze się śmiga .... tak jak Piotr pisał masz masz tabliczkę przy drzwiach :)

Opublikowano
  • Autor

a co z tym czujnikiem cisnienia jest w tych autach montowany

Opublikowano

a co z tym czujnikiem cisnienia jest w tych autach montowany

pewnie zależy od wyposażenia ....sprawdz swoje kody :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a jak mam sprawdzic swoje kody i gdzie

Opublikowano

a jak mam sprawdzic swoje kody i gdzie

np po VINie napisz do Łukaszr to poda Ci Twoje kody i zobaczysz co masz w wyposażeniu ....

Opublikowano

zależy też od ilości osób i bagażu w aucie, u mnie w B5 jest na klapce wpisane 2.2/2.2 (przód/tył) do trzech osób i 2.8/2.9 przy pełnym obciążeniu

Opublikowano
  • Autor

a jak mam sprawdzic swoje kody i gdzie

np po VINie napisz do Łukaszr to poda Ci Twoje kody i zobaczysz co masz w wyposażeniu ....

mozesz mi jeszcze raz podac nazwe tego goscia co by mi to sprawdzil bo zrobiles chyba jakis blad w nazwie

Opublikowano

a jak mam sprawdzic swoje kody i gdzie

np po VINie napisz do Łukaszr to poda Ci Twoje kody i zobaczysz co masz w wyposażeniu ....

W bagażniku jest wklejka na której wypisane są kody wyposażenia.

Na 100 % jest coś takiego w B6, myślę że B7 jest podobnie :>

A jak już odczytasz kody to w www.google.pl znajdziesz co one oznaczają :>

Opublikowano
  • Autor

a jak mam sprawdzic swoje kody i gdzie

np po VINie napisz do Łukaszr to poda Ci Twoje kody i zobaczysz co masz w wyposażeniu ....

no i wlasnie o to mi chodzilo wielkie dzieki czyli wszystko sie zgadza jeszcze interesuje mnie przebieg ale podobno to tylko w serwisie tylko ze kolomnie jest vw serwis a audi nie ma moze jak bym napisal do nich na poczte i podal numer vin to mi powiedza co myslicie

W bagażniku jest wklejka na której wypisane są kody wyposażenia.

Na 100 % jest coś takiego w B6, myślę że B7 jest podobnie :>

A jak już odczytasz kody to w www.google.pl znajdziesz co one oznaczają :>

Opublikowano

mozesz mi jeszcze raz podac nazwe tego goscia co by mi to sprawdzil bo zrobiles chyba jakis blad w nazwie

LukaszR - jeden z adminów tego forum :)

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/lukaszr-u1095.html

Jeździ Mitsu Evo - przynajmniej tak wynika z avatara :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.