Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zimny silnik i ciężko wchodzi 1 bieg


rakud29

Rekomendowane odpowiedzi

witam od jakiegos czasu jak jest zimny silnik ciezko wchodzi mi jedynka jak zgasze silnik wchodzi dobrze albo jak silnik sie rozgrzeje to tez wchodzi dobrze jest jakas mozliwosc regulacji sprzegla czy raczej cos skrzynia siada[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 12:45_________________________________________________kto pomoze mi w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeździsz B7 a szkoda ci kilkadziesiąt złotych na wymianę szybką i bezproblemową w warsztacie?Im zajmie to 15 min.Gdy się sam za to weźmiesz czas ten ten prawdopodobnie kilkakronie sie wydłuży.Nie wspomnę już o tym, że jest potrzebne odpowiednie miejsce i klucze.Pozatym jeśli coś spartolisz,urwiesz lub coś w tym rodzaju, to będziesz miał kolejny problem.Jeżeli coś podobnego przydarzy się w warsztacie to oni ponoszą odpowiedzialność za wszystko co sie wydarzy po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego to ze mam taki samochod to nie znaczy ze pieniadze mi wystaja z kieszeni zreszta co to za auto jak bym mial kase to bym takim nie jezdzil tylko mialbym lepszy wiec jak prosze o rade to pomozcie a nie wypominacie kolego galeon jak masz tyle kasy to daj troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...