Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Dziwne stuki z przodu


rakud29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegos czsu pojawily mi sie dziwne stuki z przodu pod maska . Stuki pojawiaja sie jak szarpne bardzo samochodem do przodu . Podejzewam przegub, albo jakas poduszka , napewno po nie jest przegob zewnetrzny bo na zakretach nic nie slychac. Slychac tez na 1 , 2 biegu jak gwaltownie dodam gazu . Dziwne ze na wstecznym tego nie ma . Prosze was o pomoc jak sprawdzic poduszki pod silnikem , albo przegob ten przy skrzyni .[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:15_________________________________________________kto z kolegow pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie, przy ostrym ruszaniu coś puka mi z tyłu aut ale jeszcze tego nie zlokalizowałem. Podejrzewam jakąś poduszkę od mostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto jest pytanie :wink4: sam nie wiem, tyle że u mnie z tyłu coś puka bo mam quattro

sebastian_marat a wykluczyłeś chlupotanie (podobnie to brzmi do stuknięcia) z baku bardzo często jak nie zawsze występujące w b6-ach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak sie zaleje pod korek ?

Bo też zacząłem sie zastanawiać co tak puknie czasami, podejrzewałem coś w zawieszeniu albo poduszki skrzyni bo silnika z tego co patrzyłem to są całe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto jest pytanie :wink4: sam nie wiem, tyle że u mnie z tyłu coś puka bo mam quattro

sebastian_marat a wykluczyłeś chlupotanie (podobnie to brzmi do stuknięcia) z baku bardzo często jak nie zawsze występujące w b6-ach?

to jest trochę bardziej twarde uderzenie :wink4: więc raczej nie paliwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy temat jest o stuki z przodu a nie z tylu o to pytam[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 00:27_________________________________________________kto pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki to możesz sprawdzić oglądając czy nie ma wycieków, a najlepiej podjedź na stację diagnostyczną na szarpaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy problem byl taki ze odkrecila sie poduszka po dokreceniu wszystko ok dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...