Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawełek10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hej a może najpierw chcesz się przejechać takim autem z 6-stką i nie polecam skrzyni GEA mam ją sam wyje i nie można jej nigdzie dostać a obroty to różnica jakieś 200 obrotów między 5 biegową a 6 biegową narazie jestem na na etapie poszukiwań warsztatu Tak więc zostań przy 5biegach
  2. Panowie odnośnie pełnego fis to idzie zwykłym kablem za 25zł od viaken tylko chodzi o wpisanie dobrego kodu jest opisane na forum
  3. Jak chcesz dobrze i tanio zadzwoń 515 079 477 Andrzej Kolo robił mi gaz do bex chodzi super i ceny ma spoko wiec możesz trochę czekać na montaż ale zapytać nic nie kosztuje
  4. Pawełek10 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    A mnie na fotce nie ma niestety może innym razem Kacek ja mam do sprzedania niestety gsxr-a a nie gs (ale myślę że z 500 sobie poradzi) opowiem o nim wszystko jak na spowiedzi szkoda że tak szybko uciekłeś może byśmy się dogadali
  5. Pawełek10 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    paput tylko gumy zmień na zimowe bo ostatnio na letnich śmigałeś ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- A i nie stawiam hamburgerów bo na dorobku jestem ale postaram się zawitać
  6. Pawełek10 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    To może jednak w niedziele czemu mi się gify nie robią??
  7. Pawełek10 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ponieważ ja dostaje samochód tylko od święta albo jak trzeba posprzątać albo umyć ---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- no niby tak:decayed: ale i tak nie wiem który człek to ty:wink: Nie bój nie bój jak tylko zmienię gumy na letnie i będą głośne to się odezwę już ci to kiedyś pisałem i uważaj bo wiem gdzie parkujesz
  8. Pawełek10 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ponieważ się jeszcze nie dorobiłem:) Ale wszystko w swoim czasie A przecież ty ciągle stawiasz auto przy moim (mojej żony) na parkingu stozap że tak go nazwę Tylko nie zawsze ja jestem kierowcą
  9. Pawełek10 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    To nie jest moje autko ja mam czarną w s-linie i lotką na tylnej klapie a że to autko żony to i blachy są LLB Drugiego takiego na zlocie nie widziałem. Dodam jeszcze że chyba byłem najbrudniejszym autem na zlocie:( Musiałem pozałatwiać sprawy przed zlotem i całe mycie w pi..... niestety Niestety ekipy nie poznałem bo nawet nie wiedziałem do kogo się udać (bo ja wstydliwy jestem)
  10. Pawełek10 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Chyba nikogo z Puław nie było na WOSP na podzamczu? Przynajmniej nikogo nie widziałem:(
  11. Pawełek10 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja mieszkam w Kurowie to możemy jechać razem Słyszałeś o takiej mieścinie jak Glinnik to ja będę chyba startował z niej to ewentualnie przez Kurów mogę śmignąć
  12. Pawełek10 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Mnie wygonili na wolne to na 90% jadę tylko że chyba z Kurowa albo Garbowa to chyba zobaczymy się na podzamczu
  13. Pawełek10 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    To ja idę do Kowiego:) ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- Paput a ty bierzesz wolne na niedzielę??
  14. Pawełek10 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    byłem centra 3 lata gwarancji do mojej a4 290zł więc do twojego pewnie niewiele więcej ale musisz kupować ze mną dzięki za info jak byś coś potrzebował od niedziałków to daj znać mam zawsze trochę taniej ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ---------- Wybiera się ktoś na tą orkiestrę do Lublina??
  15. Pawełek10 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    byłem centra 3 lata gwarancji do mojej a4 290zł więc do twojego pewnie niewiele więcej ale musisz kupować ze mną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.