Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry gazownik Lublin i okolice


kowal88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów z lubelskiego , czy ktoś z was się orientuje czy w Lublinie jest dobry koleś od gazowania Audi 3.0 i teoretycznie ile by wziął za jakiś dobry stag lub brc??bądź inną instalkę którą polecacie do tego silnika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli STAG to P. Rogowski Snopków (instalacja ok. 5k, bo 2.8 ACK teraz kosztuje 4900) lub Warsztatownia na Wojciechowskiej (mniej niż 4k zapewne, bo V8 teraz kosztuje 4500).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie to tylko Tashi i jego warsztatownia tzn teraz aso stag :) nie jedno auto tam zagazowałem i zdecydowanie polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam Rogowski ma dobrą markę, ale trochę poniosło go z cenami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam Rogowski ma dobrą markę, ale trochę poniosło go z cenami...

oj tak i jeszcze myśli że pozjadał rozumy wszystkich gazowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4900 do 2.8? Masakryczne ceny. Dawajcie w moje okolice do Nosba. Gazowałem u niego 4 2.8 i na stagu przy hanach to koło 3 tysi wychodzi na innych ftryskiwaczach mojemu koledze za 2.5 dal rade zdrobic.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten Pan ma swój warsztat?

Jaka cena montażu do 1.8T?

Generalnie czy poza Warsztatownią w Lublinie jest jakiś godny polecenia monter LPG, który nie dość, że wie co robi w trakcie montażu to jeszcze potrafi dobrze ogarnąć strojenie?

Rogowski odpada z uwagi na cenę, rok temu chciał za zwykłą instalkę do słabowitego R4 3500zł, teraz może więcej... aż tak przepłacać nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2250 zapłaciłem do BEX
ul. Junoszy
Troszkę bym inaczej wtryski umiejscowił poza tym ok
STAG 4 tyle że ECO
ACR01
OMVL REG FAST do 190KM wystarczą powyżej już bieda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka cena to mi się podoba, tez się zastanawiam nad gazem 2500 mogę dać 500zł w górę lekka przesada przecież to tylko gaz - rzecz bardziej musowa niż chciana

Azure ja to też się zastanawiam będę pytał znajomych może ktoś coś ciekawego też poleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zakładał instalację facet, który pracował z Rogowskim i mogę go szczerze polecić, bo jestem zadowolony z montażu, bez drogi na łatwiznę, żeby tylko było szybciej.. :) i pomimo, że padł mi wtrysk Hana po ponad roku (Hana daje tylko rok gwarancji) chciał wymieniać we własnym zakresie, bo daje 2 lata na robotę i regulacje.

Można zadzwonić, zapytać co i jak, mówcie że z a4:

Bartosz Malec - tel. 506-653-226, 20 km pod Lublinem.

Edytowane przez toman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z właścicielem warsztatowni. Sensowny chłopak, generalnie wie gdzie się wpiąć z reduktorem i brzmiał rozsądnie.

Za instalkę na słabszym reduktorze, który obgoni te 190KM trzeba policzyć 2800, za instalkę na reduktorze dającym zapas na jakies mody +200.

Generalnie i tak dużo taniej niż u Rogowskiego.

Chcieć taniej można, tylko gdzie żeby nie odbiło się to na jakości montażu? Tak czy siak taniej jak 2500 to raczej nie znajdzie się - co i tak po 12-15kkm może się zwrócić.

kowal88 - jednak rozważasz montaż LPG?

toman - w wolnej chwili zadzwonię, pogadam. Skąd dokładnie jest ten człowiek i o jakiej mniej więcej kwocie za instalkę rozmawiamy?

wasc kolorowy - montaz regfastów do 1.8T 190KM to już jednak przegięcie. Te 150zł różnicy w cenie między RegFastami a Barracudą czy Haną można przeboleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasc kolorowy - montaz regfastów do 1.8T 190KM to już jednak przegięcie. Te 150zł różnicy w cenie między RegFastami a Barracudą czy Haną można przeboleć.

Czy ja wiem czy przegięcie, bardziej na granicy się bujają niż przegięcie,

Aczkolwiek będę wymieniał bo okazało się że siedzi chip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

azure, ja zażyczyłem sobie stag 4 qbox, hana niebieskie zasilane z dwóch stron, reduktor ac r01,wlew tomasetto pod klapką i zapłaciłem z tego co pamiętam 2600 z groszami, nie pamiętam już dokładnie, ale ogólnie graty z myślą o chipie.

Zadzwoń i pogadaj, ja jestem zadowolony :)

A ten zakład znajduje się od niedługiego czasu dokładnie w Osmolicach pod Lublinem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy podpowiedział by ktoś jakiś konkretny zestaw takiej instalki bo będę się rozglądał tylko wypłate wezmę i raczej zakładam , dowalili mi gps w furze służbowej to nawet z pod domu nie można się ruszyć do tesco:)...wiec będę bił kilometrów dużo więcej??

chciałbym dobrą instalkę założyć mam avanta 1.8t w Q 163km może kiedyś chipa strzele...do 200max


http://www.autogaz-lublin.pl/cennik

Azure który zestaw Ci zaproponowali?? czy coś innego Ci wyczarowali/??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja jestem po instalacji w Warsztatowni, wypalam drugi zbiornik dopiero. Zażyczyłem sobie graty pod 200kucy i dostałem przewody 8mm, wtryski hana niebieskie, reduktor acr01 red, sterownik stag 4 qbox pod deską wewnątrz auta - wszystko 3k pln.

Panowie bardzo mili, świetny kontakt, robota zgodnie z ustalonym terminem, dodatkowo zdiagnozowali mi puszczający DV.

Auto jeździ jak na pb, przełącza się po 2km od zimnego startu, spalanie niecałe 11l.

Lada dzień zmiana DV, obiecali wystroić i będzie pierwszy serwis po 1000km.

Edytowane przez rav14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na kozaku;) w takim razie:) będę do nich się odzywał , ile dni ci to zakładali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy podpowiedział by ktoś jakiś konkretny zestaw takiej instalki bo będę się rozglądał tylko wypłate wezmę i raczej zakładam , dowalili mi gps w furze służbowej to nawet z pod domu nie można się ruszyć do tesco:)...wiec będę bił kilometrów dużo więcej??

chciałbym dobrą instalkę założyć mam avanta 1.8t w Q 163km może kiedyś chipa strzele...do 200max

http://www.autogaz-lublin.pl/cennik

Azure który zestaw Ci zaproponowali?? czy coś innego Ci wyczarowali/??

Ustaliliśmy, że będzie QBOX+Hana(lub Barracuda, wolałbym raczej Barki)+reduktor KME GOLD (o ile mnie pamiec nie myli), faro 8mm, butla w koło, wlew pod klapkę.

Generalnie właściciel Warsztatowni dobre wrażenie z rozmowy wywarł, także jak już zadecyduję o montażu to raczej nigdzie indziej szukał nie będę i pojadę do nich.

Witam,

ja jestem po instalacji w Warsztatowni, wypalam drugi zbiornik dopiero. Zażyczyłem sobie graty pod 200kucy i dostałem przewody 8mm, wtryski hana niebieskie, reduktor acr01 red, sterownik stag 4 qbox pod deską wewnątrz auta - wszystko 3k pln.

Panowie bardzo mili, świetny kontakt, robota zgodnie z ustalonym terminem, dodatkowo zdiagnozowali mi puszczający DV.

Auto jeździ jak na pb, przełącza się po 2km od zimnego startu, spalanie niecałe 11l.

Lada dzień zmiana DV, obiecali wystroić i będzie pierwszy serwis po 1000km.

Daj znać jak z czasem będzie wyglądała eksploatacja auta, spalanie i ewentualne wizyty na regulacji.

To 11/100 to z trasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, może się szarpnę kiedyś na własny topic o swojej b6, wtedy będzie na bieżąco :)

Spalanie żeby siebie ani nikogo nie oszukiwać, to powiedzmy 70% trasa. Aczkolwiek w pracy czasami mam takie wyskoki 10km w tą, 15km w tamtą. No i butuje często - auto niedawno kupione, przyspieszenie cieszy :decayed:

BTW w zbiornik 55l weszło mi pierwszym razem 47,5l, dam znać co dalej bo tankowania mam co 4-5 dni (zasięg wyszedł 440km na poprzednim).

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, może się szarpnę kiedyś na własny topic o swojej b6, wtedy będzie na bieżąco :)

Spalanie żeby siebie ani nikogo nie oszukiwać, to powiedzmy 70% trasa. Aczkolwiek w pracy czasami mam takie wyskoki 10km w tą, 15km w tamtą. No i butuje często - auto niedawno kupione, przyspieszenie cieszy :decayed:

BTW w zbiornik 55l weszło mi pierwszym razem 47,5l, dam znać co dalej bo tankowania mam co 4-5 dni (zasięg wyszedł 440km na poprzednim).

pozdro

To widzę, że przebiegi sensowne kręcisz. Ja w sumie też tylko aktualnie innym wozidłem. Raportuj co i jak :-)

Dopiero po ~10 tankowaniach można będzie powiedzieć ile Ci to średnio spala LPG i ile potrzebuje benzyny. Ty masz FWD, więc spali pewnie trochę mniej niż Q.

Jako ciekawostka - z dzisiejszego tankowania wyszło mi 11/100 :) tyle, że benzin :grin: Jazda w 70% małe miasto + wypady 15km. Raczej delikatnie, czasami tylko mocniej kręcony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...