-
1.9 TDI AWX 17965
Witam, Wywali czasem błąd 17965 Charge Pressure control positive deviation przeładowanie I teraz tak Map sensor czy jest zapłon czy silnik zapalony wskazuje to samo i stoi na 2983,5 Na 100% jest uwalony czy coś jeszcze może być ? jak sie dodaje gazu to czasem zajedzie do około 2500 Po odpięciu wskazuje okolice 800 mbar
-
Pompa oleju cykanie mgła olejowa
Sprężanie 10,5 10,5 7,5 10,2 Tak więc robie porno Chyba jednak to sworzeń się rozpruł Skąd bierzecie graty ? Panewki pierścienie korby sworznie itp ?
-
Pompa oleju cykanie mgła olejowa
Witam Mam takie objawy w silniku cykanie czegoś tam nie mogę zlokalizować co tak cyka, ciepły zimny tak samo. Napinacz nowy łańcuch też stetoskopem na górze nic nie słychać., Czy łańcuch od pompy oleju może tak cykać jak ma urwany ślizg ?. I Stefan Batory jest z bagnetu i korka oleju to do czyszczenia odma ? czy pierścień któryś do pupy ?
-
A4 b6 1.8T sline zawieszenie
Istnieją podkładki by podnieść przód ? Czy tylko wymiana sprężyn ?
-
Chip a logi
Bezdymny soft Synchronizacja wałka do poprawy, Jeżeli jeździł w Niemczech to w Polsce też będzie jeździł. A sprzęgło może już papa robić
-
Chip a logi
Masz soft Mnie się wydaję około 130 kunia Moment może być coś koło tego co k-power zmierzył
-
BEX
Witam Coraz silniej wdziera mi się odgłos diesla z silnika. Przy pokrywie zaworów. Czy ktoś wie czy wałki z wolnossącego 1.8 APG (Audi a3 8L) można zakładać do BEX. Wkładają ludzie wałki z ADR-a, a czy ktoś wie jak wygląda sprawa wałków z innego wolnossaka. Może to to samo Mam wałki z a3 z popychacze itp.
-
B7 1.8 t mod pod gaz
Na prawidłowo wystrojonej instalacji lpg oraz napisania softu pod lpg, Spalanie 12 nie budzi zdziwienia Mi pali około 12, zejście niżej to też nie jest wyczyn
-
Śruba odpowietrzania układu chłodzenia a4 BEX
Ja mi taka śrubka, a właściwie korek wpadła w trawe i nie mogłem znaleźć to kupiłem zwykły korek bodajże G1/8 w sklepie z armaturą za grosze omijając ASO
-
[1.8T AVJ] Zwiększone spalanie po wstawieniu DP - prośba o analizę logów i pomoc
Jak szczelny układ to turbo padaka. Zrobisz turbo, to będzie Ci wtryski pętlić mocno i będzie trzzeba większe i znów poprawa programu
-
Prośba o analizę logów 1.9 TDI AVB - Słabo przyśpiesza, przerywa.
Bazując się na logu wszystkie hamowania które miałeś będą w granicach 140 koni. W logu nie widzę 150 koni program do poprawy i niech zmniejszy doładowanie bo niepotrzebne aż tak wysokie na 150 koni Kąt synchronizacji wałka na ciepłym silniku jest w granicach zero stopni ? A tak off top ile max Nm ogarnia sprzęgło avb ?
-
Jakie logi zrobić po wymianie turbo i rozrządu 1.9 TDi AVF 131KM
Kąt synchronizacji wałka sprawdź na ciepłym silniku, jak dobrze pamiętam to kanał 04 ostatnia rubryka, powinna być zero A turbo to log 11 możesz podejrzeć czy zadana ciśnienie jest równe fizycznemu
-
Prośba o analizę logów 1.9 TDI AVB - Słabo przyśpiesza, przerywa.
Jak dla mnie limitery ustawione od czapy, średni ten program. Patrząc na AFR nie potrzebne, aż tak wysokie doładowanie. A błędów żadnych nie ma ? A te 150 koni to jest potwierdzone hamownią ?
-
Prośba o analizę logów 1.9 TDI AVB - Słabo przyśpiesza, przerywa.
Na jaką moc masz program napisany ?
-
a4 b6 1.8t avj błędy 16804 i 17536
Na moje oko dłubnięte AVJ. A log kanału 20 aż boli, napinacz nie hałasuję zbyt mocno ?
Waść Kolorowość
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta