Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chip a logi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam takie pytanie, posiadam Seata Ibizę 1.9 TDI axr 101 km czy po zrobieniu logów jest możliwość odczytania z nich czy auto ma chipa ? Tylko jestem w stanie zrobić logi ale bez podłączonego kompa podczas jazdy (słaba ?) 

Jeżeli tak to jakie grupy zrobić 

Dlatego pytam bo auto chodziło dobrze, mam kabel i sprawdziłem sobie grupę 023 i były bardzo na minusie wszystkie blisko -80 a - 105 (bipy), więc pompa vacum nie domagała, zmieniłem pompę bo miałem drugą i bipy spadły do -30 a - 50 ale auto ma dużo większego kopa i zaczęło ślizgać sprzęgło na 4 i 5 biegu od 1900 obr a wcześniej tego nie było 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Opublikowano

Mozna ale tylko na podstawie logow dynamicznych (podczas jazdy)

Opublikowano
  • Autor

Ok, postaram się zrobić logi dynamiczne 

Opublikowano

Wystarczy wlasciwie log z turbiny przy bucie. Jak zadany jest zadane wieksze cisnienie niz fabrycznie to wiadomo ze ma soft. Ale no żeby dokladniej podiagnozowac czy soft ma rece i nogi to komplet logów,

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mam logi ;-)

Proszę o sprawdzenie

Dokładnie jest do silnik 1.9 TDI axr 101 Km 

Dynamiczne:

Grupa 1
http://vaglogi.pl/log-001_FuaQK.html
.
Grupa 3
http://vaglogi.pl/log-003_q0kLv.html
.
Grupa 4
http://vaglogi.pl/log-004_2942OQO.html
.
Grupa 8
http://vaglogi.pl/log-008_fkDlf5.html
.
Grupa 10
http://vaglogi.pl/log-010_3WI37J.html
.
Grupa 11
http://vaglogi.pl/log-011_zOQ7g.html
.
Grupa 001 i 004
http://vaglogi.pl/log-001_004_siP43MD.html
.
Grupa 3 i 11
http://vaglogi.pl/log-003_011_XUj84Ro.html
.
Grupa 10 i 11
http://vaglogi.pl/log-011_010_rG19Uay.html
.
Grupa 3 i 8 i 11
http://vaglogi.pl/log-003_008_011_jlg9s.html
.
Grupa 23
http://vaglogi.pl/log-023_J1w9wz.html

 

Edit

Zrobiłem test k-power i wyszło 156 km i 288 nm

Tylko zastanawia mnie czy ten program jest w miarę dobrze zrobiony , jakby ktoś mógł łyknąć na logi :-)

 

Edytowane przez rudy51
Test k-power

Opublikowano

Masz soft
Mnie się wydaję  około 130 kunia
Moment może być coś koło tego co k-power zmierzył

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem, a powiedz mi czy ten soft m ręce i nogi ? Czy jednym słowem jakiś Janusz robił. Bo z tego co mi wiadomo wychodzi że soft najprawdopodobniej był robiony jeszcze w Niemczech za pierwszego właściciela 

Opublikowano
16 godzin temu, rudy51 napisał:

Rozumiem, a powiedz mi czy ten soft m ręce i nogi ? Czy jednym słowem jakiś Janusz robił. Bo z tego co mi wiadomo wychodzi że soft najprawdopodobniej był robiony jeszcze w Niemczech za pierwszego właściciela 

Bezdymny soft

Synchronizacja wałka do poprawy,
Jeżeli jeździł w Niemczech to w Polsce też będzie jeździł. A sprzęgło może już papa robić

Opublikowano
  • Autor

Widziałem właśnie że synchro wchodzi sporo na +, to poprawie. Właśnie sprzęgło już zaczęło ślizgać :-P

Dzięki za sprawdzenie ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.