Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie liczników


mj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przy okazji założenia ringów (zgubiona jedna śrubka od mocowania liczników i urwana jedna obudowa lamki :) ) na zegary zauważyłem dziwną (być może tak ma być) sytuację z podpięciem lampek kontrolek w zegarach.

O ile wszystkie żarówki są w takich specjalnych obudowach wkładanych w płytę liczników o tyle jedna z nich (kontrolka świec żarowych) jest podłaczona kabelkami z wiązki dochodzącej do jednej z wtyczek do zegarów (lewej patrząc od strony fotela). Otwór na tą lampkę posiada takie metalizowane brzegi, czyli pasowała by tam lampka ze standardową obudową (zasilanie lampki z płyty liczników) stąd moje pytanie, czy to normalne, że ta lamka jest zasilana oddzielnymi kabelkami z wiązki czy to u mnie jest coś popiep.... ? ;]

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Tak, mam 1.9TDI (w profilu nie umiem ustawić 1Z niestety, zmienia mi na pierwszą opcje :S). To teraz pozostaje mi tylko poszukać tej lamki z oprawką do kontrolki świec żarowych (bo własnie ją udało mi się urwać) i wlutować ja do kabelków. A przy okazji po odłaczeniu liczników skasowała mi się inspekcja In2 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...