Jump to content
IGNORED

Czy forum uzależnia?

petrus
 Share

Recommended Posts

Nie sądzicie że forum troche uzależnia?, kiedy przychodze z pracy lub gdy wstaje rano, pierwsze co robie odpalam kompa i wchodze na forum, nawet telewizje już rzadko oglądam :D, kobieta czasami mnie bije :bicz3: :D i jest zła :angry: że nic tylko siedze przed kompem i nic więcej sie nie liczy, no z wyjątkiem mojej niuni oczywiście :thumbup:wy też tak macie? bede musiał przystopować troche, chyba :gwizdanie: :D

Buhahahahah , wcale nie uzależnia :polew:

pewnie ze nie uzaleznia, widze ze powinienes isc do psychologa :polew::D

no to ja ide do psychologa :polew: :polew:

Mam nauki i tyle rzeczy do zrobienie (przeprowadzka) ze glowa mala a ja siedze na forum.

Dokladnie tak samo ja pisze petrus i te baby jeszcze co :disgust:

Hugo: a kto ze mna przeglada forum o 6 rano? :P

Nazywam się grabalaba, audi a4 avant AJM, na forum od niedawna, jestem uzależniony........ :a4fan:

Wlasnie wrocilem z silowni, jem sniadane i przegladam forum :slina: Wcale nie jestem uzalezniony :P:foch:

o czym wy piszecie jakie uzaleznienie ja tam dopiero od 1,5 roku siedze non stop na forum :D

Guest spedyt

A ja nie jestem uzależniony, odpoczywam na urlopie i dopiero 2 razy byłem w kawiarence, ale odbiję to sobie w domku :D

oczywiście, że nie uzależnia :gwizdanie:

nie mam laptopa, dlatego wybierając miejsce na wakację w pierwszej kolejności sprawdzam czy jest dostęp do internetu :polew:

:D dobry temat :polew: uzależnia jak cholera. miałem "dzień świra" przez pare miechów: robota-dom i odrazu forum, nawet zjeśc nie miałem czasu ale na szczęście(albo nie szczęście) mój psycholog żona wraz z pomocnikiem synkiem(4 miesięcznym) zapanowali nad tym zjawiskiem. troche :decayed:

Jestem uzależniony :dance:

hehehe oczywiście że jestem uzależniony :P Na szczęście od 21 lipca do któregoś tam września będę Offline, znaczy beznet i :drunk: chociaż z drugiej strony szkoda :( Ale za to więcej czasu dla Audiczki :cool: Cholera zróbcie coś żeby to tak nie uzależniało! :bicz3: :polew:

uwazamy - to jest jedno z tych dobrych uzaleznien. Nie zmieniaj tego - zmien kobialke :polew:

pokazałem co napisałeś mojej kobitce, i w pierwszej chwili zaczęła sie śmiać, ale po chwili spojrzała na mnie :angry: i powiedziała: wybieraj, forum albo ja, no i właśnie sie zastanawiam :mysli::D

oczywiście to wszystko żarty, ale nie zmienia to faktu, że czasami truje mi du..e ;)

ja może nie jestem uzależniona od forum, choc czasem lubie sobie poczytać, ale znam kogoś kto jest uzależniony od codziennego forum;P, mimo to wg mnie to nie jest złe uzależnienie... ;)

Jestem

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 16:58:23_________________________________________________uzależniony[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 16:58:35_________________________________________________

Bo

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 16:58:48_________________________________________________FORUM UZALEŻNIA!!![br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 17:00:31_________________________________________________ :slina:

Forum uzaleznia i to bardzo.. Przez pare dni nie mialem neta to myslalem ze cos mnie trafi.. :polew: :polew: :bicz:

oczywiscie ze uzaleznia ,kazda wolna chwile jaka mam to czytam forum w poszukiwaniu cennych informacji :thumbup:

Guest MorgothV8

Nie uzależnia, używam w pracy bo się nudzę, w domu i w weekend nie mam netu i nie odczuwam objawów odstawiania - wreęcz przeciwnie - nareszcie z dala od durrrrnych komputerów i głupiej Warszawy [forum jest fajne ale kompy nie]

Są dowody naukowe na to że forum nie uzależnia.....a tak na marginesie ma ktoś na sprzedaż tależe do zupy z logiem A4-klub i materiał na zasłony granatowe z tym samym logo?? :slina:

To nie forum uzaleznia... to AUDI

Mialem ostatnio VW Golfa III 2 lata smigania, zero czytania na jego temat i zero wkladania kasy.

Teraz mam A4, tą wymarzoną. Na forum jestem od 7:15 (jak praca sie zaczyna). A kasy jaka byc moze niepotrzebnie wsadzilem w niunie juz nie licze bo poco.

AA Marcin [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2007, 20:41 _________________________________________________A dodam ze moja A4 jako pierwsza pokazala mi swoje nagie walki rozrzadu :-) są piekne i czysciutkie az milo.

(Tak tylko rozbieralem jej silniczek dla zabawy, wymieniajac przy okazji uszczelke pod pokrywa)

AA jak cholera Marcin

Guest Murzyn

mnie uzaleznila chyba dlatego, ze w kazde auto do terj pory trzeba bylo pakowac kupe € - jak narazie do niuni ani centusia :thumbup: Juz tak razem 2 lata....

tak na marginesie ma ktoś na sprzedaż tależe do zupy z logiem A4-klub i materiał na zasłony granatowe z tym samym logo??

:polew: :polew: :polew:

moze zaczniesz robic dystrybucje..tego jeszcze w gadzetach nie mamy :>

czasu coraz mniej ale poczytac do snu lubie :naughty:

oj uzależnia i to jak...