wester

• Ostatnia wizyta

O wester

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia wester

Reputacja

1. No miales farta ale czy ktos moze wie jak rozwiazac ten konkretny problem...?
  2. Podłaczam sie pod temat bo u mnie jest podobnie. Po właczeniu klimy nieraz nie chce sie wyłaczyć i niemozna tez zmniejszyc temperatury (zwiekszanie dziala). Czasami po ponownym uruchomienu silnika (nie zawsze) lub po jakims czasie problem znika. Myslalem ze moze trzeba poczekac az załpie temp etc. ale nieraz i po dlugiej jezdzie tez nie chce dzialac. Najgorzej jest jak mi sie klima właczy w zimny dzien albo jak jest ggaco a tu jeszcze orgrzewanie chodzi....:-/ W czym moze byc problem?
  3. Witam, Jestem zainteresowany zakupem ciągnika siodłowego, jednak nie mogę się zdecydować pomiędzy dwoma faworytami. Interesuje mnie ciągnik nowy do transportu krajowego i międzynarodowego. Zastanawiam się między SCANIA R420 a MAN TGX 18.440 oba z silnikiem EURO 4 bez mocznika. Cena zarówno jednego jak i drugiego to 74 000 Euro. W związku z tym proszę o pomoc w wyborze i opinie co do obu samochodów. Man jako nowy model jest trochę lepiej wyposażony i nowoczesniejszy w srodku aczkolwiek nie jest to dla mnie istotne z kolei słyszałem też ze narazie do mana ciezko dostac czesci zamienne z racji tego ze wszystkie wyprodukowane ida do montażu nowych aut. Co do scani to wiele osob twierdzi ze jest bardzo przereklamowana. W razie jakis niejsnosci dysponuje specyfikacjami aut wiec mogę podac wiecej szczegółów. Skupiałbym się przede wszystkim na kosztach eksploatacji, tj. spalanie, koszt części zamiennych/eksploatacyjnych, spadek wartości auta itp. Proszę o konkretne opinie i dziekuje za ewentualna pomoc. pozdrawiam
  4. Hmmm... bede chcial sobie to sam zrobic, dlatego zapytam czy wystarczy zdjac kolo czy trzeba cos wiecej rozbierac?
  5. szukałem ale nie moge znalezc podobnego problemu. Własnie zapomnialem dodac ze przegub tez był wymieniany.
  6. Witam, mam mały problem z hamulcami w swojej a4, a mianowicie: Po wizycie w warsztacie (wymieniane były spręzyny) hamując przy bardzo małej prędkości słychać taki dziwny odgłos jakby buczenie i czuc delkikatne bicie w pedał hamulca (jak przy hamowaniu z ABS tylko o wiele słabsze). Jest to dla mnie niepokojące z tego wzgłedu ze wystepuje tylko przy niskich predkosciach, bo hamujac przy wiekszej jest ok oraz dlatego ze wczesniej takie zjawisko nie mialo miejsca. Co to moze być? co ,moze byc powodem tego?
  7. wester

[ALL] Podgrzewanie zamka

Hmmmm...a jak wygłada to awaryjne otwieranie pokrywy wlewu paliwa? (tak było napisane w tej instrukcji)
  8. Dla zainteresowanych w oplu astra I można wyswietlic np predkosc na zegarze cyfrowym.
  9. Czyli program zdobyć to nie problem, bo raczej bez sensu byłoby kupienie interfejsu a póżniej swiecic oczami jak sie połaczyc? Do czego jeszcze jest przydatne to złącze?
  10. A w mojej B5 od kiedy ja kupiłem to nigdy nie swieciła kontrolka recznego wiec stwierdziłem ze pewnie nie ma (w poprzednim aucie-viki nie było), wiec jak to do konca jest, powinna swiecic przy zaciagnietym recznym? jesli tak to czemu nie swieci...;-)
  11. Właśnie z tego co wyczytałem wynika że w moim roczniku sie nie da w ten sposób. np. programem Vag +interfejs Czy ten program jest dołączany do tego interfejsu czy musze go gdzies dokupić (jeśli tak to jaki to jest koszt)? Co jeszcze mogę zrobić przy pomocy tego programu /oprócz kasowania tych inspekcji i błedów...?
  12. Czy można na stałe pozbyć się tych inspekcji (In1, In2)? Czy jest konieczność kasowania ich? Pytałem znajomego mechanika i stwierdził że czasami nie skasowanie może nawet unieruchomić auto? Czy rzeczywiście może się tak zdarzyć, czy powiedział tak tylko po to żeby kasować $ za usuwanie inspekcji? Jest jakiś sposób żebym mógł samodzielnie to zrobić?
  13. Ja mam pytanie niecierpiace zwłoki. CzNa zdjeciach widzeze nmusiałes pozbyc sie uchwytow trzymajacych tapicerke. Na czym ona sie teraaz trzyma? tylko na tych trzech srobkach!? CZy nie lapiej bylo zamiast panela wstawic tam blache? Prosze o szybka odpowiedxz bo wlasnie mam rozkrecone drzwi i nie wiem co zrobic....[br]Dopisany: 02 Sierpień 2007, 14:42 _________________________________________________a czy nie lepszym rozwiazaniem bylby głosnik 10cm bo sporo powoera idzie w tapicerke...?
  14. JA proponuje zeby poprostu krzyknac na cb ze z klubu i swoj nick np: "a4 klub - wester". Dla zorientowanych bedzie to jasne i czytelne ze maja doczynieniea z kims z klubu.
  15. To radyjkko rozumiem miesci sie w poleczce pod kiera? A antenka to jaka dluga? nie chce zbyt dlugiego bata noi zeby nie spadala ale zedy zbierala jak pisalem. A ten alan co wspominalem, jakies opinie na jego temat? ktore lapsze? Aha i czy taka magnesowke trzeba stroic bo roznie mowia i na forum tez sa rozne opinie....?