Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Można na stałe wykasować sie inspekcje?


wester

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można na stałe pozbyć się tych inspekcji (In1, In2)? Czy jest konieczność kasowania ich? Pytałem znajomego mechanika i stwierdził że czasami nie skasowanie może nawet unieruchomić auto? Czy rzeczywiście może się tak zdarzyć, czy powiedział tak tylko po to żeby kasować $ za usuwanie inspekcji? Jest jakiś sposób żebym mógł samodzielnie to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób żebym mógł samodzielnie to zrobić?

np. programem Vag +interfejs

Nie wiem czy u Ciebie da się też skasować inspekcje kręcąc pokrętłami na liczniku.Zależne od roczników, musisz sprawdzić sam.

opcja szukaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem znajomego mechanika i stwierdził że czasami nie skasowanie może nawet unieruchomić auto?

Dość ciekawe stwierdzenie i godne uwagi - pierwsze słyszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy u Ciebie da się też skasować inspekcje kręcąc pokrętłami na liczniku.Zależne od roczników, musisz sprawdzić sam.

opcja szukaj na forum.

Właśnie z tego co wyczytałem wynika że w moim roczniku sie nie da w ten sposób.

Jest jakiś sposób żebym mógł samodzielnie to zrobić?

np. programem Vag +interfejs

Czy ten program jest dołączany do tego interfejsu czy musze go gdzies dokupić (jeśli tak to jaki to jest koszt)? Co jeszcze mogę zrobić przy pomocy tego programu /oprócz kasowania tych inspekcji i błedów...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten program jest dołączany do tego interfejsu czy musze go gdzies dokupić (jeśli tak to jaki to jest koszt)? Co jeszcze mogę zrobić przy pomocy tego programu /oprócz kasowania tych inspekcji i błedów...?

Jak kupisz interefejs u Viakena to on daje płytkę z różnymi rzeczami - tam nawet jest plik jak skasować inspekcję w danym autku. Nie ma tam VAGa, ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz sporo rzeczy na forum i program też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaptacje, kodowania, błędy... Praktycznie wszystko się da z elektroniką zrobić :th:[br]Dopisany: 30 Październik 2007, 09:53 _________________________________________________No oprócz cofania liczników i tych spraw :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...