Treść opublikowana przez xavier
-
[B6 AVJ] Część pomiędzy katalizatorem a turbiną cała czerwona -w koncu sa popraw
sprzęgło ?
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
Tak jak tatkus.... Heavy Metal, Rock ale ten stary tylko trzeba uważać bo szybko się prędkościomierz kończy
-
Male tanie szybkie autko ??
nie... z bmw mam bardzo (nie) mile wspomnienia. 100km to nie chciało przejechać żeby coś nie dupnęło
-
Male tanie szybkie autko ??
ja się zastanawiam nad autkiem na 2-3 miesiące, a nie na lata. bmw odpada w przedbiegach bardziej ku Japończykom się skłaniam. i tak jak pisze Nowak_zg crx albo swift gti. lancera muszę na żywo pooglądać ale wydaje mi się duży i cięzki Yelo daje Ci rade ten 1.6 w a4 ?? moim zdaniem a4 1.8 w ogóle nie jedzie
-
[B5 AFN] Panewki głowne, dwumas, jednomas
koło od 1z wzdłużnego ( różnią się czymś ?? dalej nie wiem) sprzęgło 1z docisk 1z łożysko oporowe śruby koła numerów części nie mam ile komplet panewek kosztuje to nie zdążyłem się dowiedzieć, poskładałem i jeździł żadnych wibracji ani nic
-
Male tanie szybkie autko ??
oki już się bliżej przyglądam
-
Male tanie szybkie autko ??
ładne nie ładne b5 to już miałem jak kiedyś będzie kasa to może s6(+?) c4 a jak na razie to bida hmm sunny gti-r... anglik(japonczyk ? ) kosztuje 4k euro ja ledwo 1k znajde ;( nie wiem czmu, ale jakos od civika mnie odstrasza ;/
-
Male tanie szybkie autko ??
muszę jeszcze doczytać, swift gti ma jeszcze ta zaletę, że dorezanie do niego awd to jakies 200euro ;d a nad crx tez mysle
-
Male tanie szybkie autko ??
Witam, jako że kilka dni temu zawinęli mi spod domu audika ;( ;( jestem zmuszony kupić sobie jakieś wozidełko Niestety na żadne audi mnie w tej chwili nie stac ;( muszę sobie kupić coś przejściowego. Na razie do glowy przychodzi mi kosiarka tzn suzuki swift gti (1.3T 101hp i 800kg) można go kupić poniżej 1000EUR . Macie inne pomysły na małe szybkie auto poniżej 1000 Euro ? tylko proszę nie pier%@$^#%&#ic już o współczuciu bo się zdążyłem nasłuchać...
-
[B5 AFN] Turbina po regeneracji - brak doładowania
jezeli masz negative deviation to bardziej niedoladowanie ;/
-
[B5 AFN] Brak mocy przy wyższych prędkościach
współczuje temu kto od Ciebie kupi to auto... panewek w motorowni to już pewnie niema i dwumas pewnie też ubity ;( a najgorsze jest to, że to wcale nie jest jazda ekonomiczna ;/ sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać turbinę rozbierzesz bez problemu, tu masz instrukcje http://audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=88710
-
[B5 1Z] Ciśnienie sprężania
tylko po co ? z tego co pisze to ma zdrowy motor
-
[B5 1Z] Ciśnienie sprężania
Niema dramatu, dla 1z minimalne ciśnienie potrzebne do poprawnej pracy to 19bar 1l oleju miedzy wymianami to tez nie jest źle. Ja bym jeździł. a jak by się rozleciał to wsadziłbym AWX teraz można tanio kupić, sam się nad tym zastanawiam.
-
[B5 1Z] Zbyt duże zużycie paliwa
jest zimno, a w polsce paliwko gówniane wynik nie jest zly
-
[B5 AFN] Nie równo pracuje silnik
zaślepiony egr niema nic do nierównej pracy
-
[B5 AJM] Wczorajsza dziwna przygoda ze sprzęgłem. Zepsuło się, naprawiło sie?!
sprężyny w kole dwumasowym albo łożysko wyciskowe innych pomysłów nie mam
-
[B5 AJM] Wczorajsza dziwna przygoda ze sprzęgłem. Zepsuło się, naprawiło sie?!
w AJM niema żadnych sprężynek w tarczy
-
[B5 AFN] Przepływomierz - opornik
jak się taką diodę odpowiedni podłączy do pierburga w 1.9 to ECU dostaje info ze jest dużo powietrza i leje dużo sosu więc może kolega meszrum ma uwalona przepływkę ?
-
[B5 AFN] Co to jest (znaleziska w misce olejowej) ?
masz racje, źle się wyraziłem, przez "górę" rozumiem głowicę i turbo
-
[B5 AFN] Co to jest (znaleziska w misce olejowej) ?
objawy były takie, że "góra" nie miała ciśnienia ale ten problem zdiagnozowałem, była obluzowana dysza natryskująca olej na denko tłoka. panewki zmienione, szklanki nowe, nowa pompa oleju silnik poskładany i chodzi. ale... pompa oleju była cała i kompletna, wymieniona profilaktycznie (tania jest ;d) jako, że cały blok miałem na stole, to rozebrałem do "rosołu" i nie znalazłem gdzie by to to mogło być ;/[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 22:52_________________________________________________i jeszcze jedno.... wszystko zaczęło się od tego że przypier@%@%em miską olejową w jakąś wystającą studzienkę (tak... wystawała z drogi). miska nie puściła, silnik chodził normalnie... więc olałem i pojechałem dalej, ale parę godzin później zauważyłem głośniejszą niż zwykle pracę silnika, no ale olej wypadałoby zmienić, zimno się zrobiło... itd. dwa dni pojeździłem, trzeciego rano odpalam autko... gdy tylko się wsłuchałem w pracę silnika, zgasiłem i rozbiórka... szlag trafił wszystkie szklanki, panewki dostały po pupie... no i te znaleziska...
-
[B5 AFN] Co to jest (znaleziska w misce olejowej) ?
tyle to ja też wiem, dlatego silnik rozebrałem...
-
[B5 AFN] Co to jest (znaleziska w misce olejowej) ?
Witam, podczas remontu silniczka natknąłem się na takie oto cuda w misce olejowej. wie ktoś co to może być ? bardzo mnie martwi ten metalowy element, wygląda na jakiś bardzo twardy hartowany metal ;/ jest z jednej strony odłamany
-
[B5 AFN] 1,9TDI 96r.Zalałem silnik MODIFKATOREM PLUS .Drgania silnika....
Może tak cytat z tdi-tunning Moim zdaniem przydała by się interwencja moderatora... (od reklam mamy inny dział na forum) http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=5841
-
[INNE] [AFN] Gaśnie na "trójce" przy obortach powyżej 3,5 tys rpm
może być też, zasyfiony nastawink pompy wtryskowej u mnie były takie objawy i jeszcze falowanie na wolnych obrotach, ale nie duże (+-100rpm)
-
[B5 AFN] Wyciek płynu chłodzącego z bloku silnika
te kapsle maja wyskoczyć w przypadku uszkodzenia/zatkania termostatu, aby ciśnienie nie uszkodziło uszczelki i głowicy