Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Keżor podoba mi się .I od granicy blisko bo jakieś 12km z tego co widzę :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mają saune :-) tez mi sie podoba p.s nie wiem jak to tego zlotu czy bede jeszcze miał a4 czy nie - chyba bede mogl innym autem pojechac co ? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mają saune :-) tez mi sie podoba p.s nie wiem jak to tego zlotu czy bede jeszcze miał a4 czy nie - chyba bede mogl innym autem pojechac co ? ;(

Jedyne inne auto jakie wchodzi w grę to renault thalia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mają saune :-) tez mi sie podoba p.s nie wiem jak to tego zlotu czy bede jeszcze miał a4 czy nie - chyba bede mogl innym autem pojechac co ? ;(

Jedyne inne auto jakie wchodzi w grę to renault thalia :polew:

lub a8 ale thalia lepsza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko swoje 3 grosze:

Aby była duża frekwencja (a to chyba najważniejksze)

-musi być w miarę tanio (w Nowej Kaletce nie było kilka(naście?) osób z powodu ceny)

-musi byc duży ośrodek i duzo wcześniej załatwiony (zarezerwowany) aby na 100% duzo osób się zmieściło

Poza tym moje propozycje:

-wspólne żarcie szwedzki stół (tak jak w wiśle), tak jest najlepiej moim zdaniem (duzo żarcia i wódki)

-duża sala dla nas (abyśmy mogi wszyscy razem jeść i pić w jednym miejscu - bo niestety w zimie na zewnątrz odpada)

Poza tym góry wydają się jak najbardziej OK, Słowacja z mojej strony spoko mogę jechać (nawet na Węgry/Włochy hyhyhy) ale niektórzy (sporo) nie dojadą bo za daleko (ach te wymówki)

Proponuje ustalić wszystko duuuużo wcześniej i nie prowadzić długich i zbędnych dyskusji co, gdzie i jak (demokracja powoduje chaos i przedłuza niepotrzebnie czas wyboru opcji, proponuję autortytatywnie wybrać coś i postawić wszystkich przed wyborem dokonanym bo inaczej będą kombinować i marudzić)

Ja np. aby zacząć marudzenie to chciałbym aby były tam jakieś fajne równe/proste/nieuczęśzczane drogi(tory) do poświrowania po śniegu w zakrętach... (oczywiście żartuję, ale nie ukrywam że jakby były to bym był zadowolony i skorzystał)

Uff ale się napisałem z rańca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżorowa miejscówka jest chyba OK na pierwszy rzut oka jest i coś dla oniacza ( apartmán - 1.600,- Sk/noc ) :D[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2007, 08:27 _________________________________________________Kwestia ceny z wyżywieniem no i ta frekfencja hhhhhhhmmmmmmm może się okazać że naprawdę będzie nieciekawie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drunk:

I wolałbym jednak duży, obfity szwedzki stół na wspólnej sali którą mamy do dyspoozycji całą noc...

Jeszcze jeden post napiszesz o żarciu to dostaniesz ostrzeżenie :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowacja --- hmmm ... pełen wypas :evil: ... ale moga byc i polskie góry ...

[co do kosztów ... do Zlotu Zimowego jest przynajmniej kilka miesiecy ... wiec jest to troche czasu co by niektórzy mogli napełnic sakiewki talarami ... ;) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...