Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomysł Niuni mi bardzo odpowiada :th:

Opublikowano

tam sa tylko 32 miejsca, nie za malo?

Opublikowano

chyba dosyć jest już ofert, to może teraz ankieta :naughty:

Opublikowano

błagam wszystko tylko nie ankieta bo i tak z niej nie wyniknie :polew:

Opublikowano

Niunia. Jako nie wyniknie?

Mamy 4 poważne opcje:

- Wisla - organizator wit/Miron

- Słowacja - organizator Keżor

- Zakopane - organizator ... szukamy ochotnika (miejscówki zaproponowane przeze mnie wcześniej)

- Bieszczady - organizator Niunia

Do wszystkich miejscówek są linki, niech się luda zastanowią, a jak będzie za dużo zamieszania, to przecież mamy Prezesa. My się będziemy naparzać, a on jak trzeba będzie to po prostu zdecyduje i git.

Opublikowano
  • Autor

tam sa tylko 32 miejsca, nie za malo?

Za mało.Potrzeba nam conajmniej 3 razy więcej , żeby było ok.

Opublikowano

wydaje mi sie ze trzeba zebrac propozycje konkretne i tylko takie uwzgledniac, poprosze kolege zeby zrobil dla nas specjalna oferte z wyzywieniem i atrakcjami w cenie oraz od razu cennik, wtedy jest o czym myslec, a tak to moze powtorzyc sie sytuacja ze zlotu letniego gdzie to wygralo morze i poczatek wrzesnia a w rzeczywitosci bylo zupelnie inaczej...

Mnię tylko o to chodzi :tongue4:

Opublikowano

A mnie sie wydaje ze najlepsza propozycja jest niuni i niech tak zostanie :drunk:

Opublikowano
  • Autor

A mnie sie wydaje ze najlepsza propozycja jest niuni i niech tak zostanie :drunk:

A jak będzie chętnych na wyjazd tyle osób co rok temu czyli 85 to co wtedy zrobimy ?? Powiem 50 osobom , sorry , ale mamy tylko 32 miejsca :mysli:

Opublikowano

A mnie sie wydaje ze najlepsza propozycja jest niuni i niech tak zostanie :drunk:

A jak będzie chętnych na wyjazd tyle osób co rok temu czyli 85 to co wtedy zrobimy ?? Powiem 50 osobom , sorry , ale mamy tylko 32 miejsca :mysli:

kto pierwszy ten lepszy :polew:

Opublikowano

Hugo ale 32 miejsca są tam w tym pensjonacie co ja podałem link. A niunia ma liczbe miejsc nieograniczoną :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dostałem własnie maila z ośrodka do którego podała link Niunia : "Witam!jednorazowo w ośrodku "Czardworek"możemy pomieścić 100 osób.pozdrawiam Anna Kociuba"

Opublikowano

Hihihi... dobre :polew:

Ja powiem wstepnie ze na 100 osob bo nigdy nic nie wiadomo ilu bedzie chetnych a jak mniej pojedzie to tez nic sie nie stanie, z reszta z Betonem sie dogadam :tongue4:

Opublikowano

fajne miejsce jak dla mnie moze byc i tu chyba sie wszyscy pomiescimy :mysli:

Opublikowano

A moga byc i bieszczady ;]

Opublikowano

Bieszczad jest ok, a my będziemy jak te bieszczadzkie anioły :drunk:

100 miejsc wydaje się być wystarczające, chociaż klub się rozrósł...

pal licho Szklarską, chcę jechać w Bieszczady :evil::kox: :th:

Opublikowano

a ja chcę słowację :tongue4:

Opublikowano

mi - choc wogole nie mam pewnosci czy przyjade to bieszczady odpowiadaja, zreszta mi karzde gory odpowiadaja :decayed:. a czy wogole jako nieklubowicz moglbym sie tam pojawic? :mysli:

Opublikowano

mi - choc wogole nie mam pewnosci czy przyjade to bieszczady odpowiadaja, zreszta mi karzde gory odpowiadaja :decayed:. a czy wogole jako nieklubowicz moglbym sie tam pojawic? :mysli:

Oczywiscie ze bys mogl :th:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.