Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

słowacją moge sie zająć. Edy właściciel rancza jest znany w całej okolicy, nawet przez policje, znajomy kiedyś nie zapłacił mandatu za prędkość bo powiedział że jedzie do edycha, kazali mu tylko go pozdrowić :thumbup: , i co do przejazdu z kordonem policji może być taki problem że miasto to jest 40domów malutki ryneczek i kosciolik :kox: ale tak jak mówiłem już od żywca można jechać kordonem , bo do samego rancza mamy cały czas pierwszeństwo, a celnicy oszaleją jak podjedzie kolumna 50 :a4fan::polew: jak już mi trzepią bagażnik jak przejeżdżam tą granicą :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli mam robić w ankiecie do wyboru Wisła i Słowacja tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo. Zróbmy narazie spis, bez mozliwości głosowania. Wątek wisi 2 dni - nie wszyscy mieli okazję się zapoznać. Poczekajmy powiedzmy do do środy (albo nawet do końca tygodnia) i jak nie będzie zadnych poważnych propozycji, to wtedy zaczniemy głosowanie.

Niech każdy w swoich spotach regionalnych rzuci hasło, coby ludzie wiedzieli, ze przyszedł czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopiec rox, tylko pytanie kto zna miejsce gdzie bedziemy mogli sie wszyscy pomiescic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być zakopane :) Ja nawet proponowałbym zakopane....dobre miejsce do marketingu nie tylko A4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopiec to jest zarabisty pomysł. Tylko dając taką propozycję, proponujcie od razu jakąś miejscówkę, bo obawiam się, ze trudno tam bedzie znaleźć coś optymalnego cenowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karpacz mysle ze rozsadna oferta cena tez jest dobra a jesli dadza znizke to bedzie jeszcze taniej, wiadomo ze czym bedzie taniej to bedzie wiecej osob a chyba chodzi o to zeby wszyscy a bynajmniej wiekszasc mogla sie razem spotkac a nie zeby siedziec w kilkanascie osob, ja nic nie doradze bo nie mieszkam w gorach a to jest dobra propozycja na taki wypad, jest pewnie duzo takich miejsc gdzie bysmy mogli sie spotkac tylko o nich nie wiemy mysle ze powoli bedzie padac wiecej propozycji jeszcze malo osob czy talo wogole posta o zlocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż w marcu chyba nie będzie w zakopcu dużo ludków na urlopach :mysli: to pewnie będą miejsca i przyzwoite ceny :) tylk o kto sie tym zajmie ?? :kox:

Właśnie, chodzi też o to żeby nie było tłumów ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec to miesiąc pod kontem zlotu dobry i niedobry

dobry bo marzec to miesiąc martwy, kiedyś w marcu i listopadzie nawet ludziom urlopów nie planowali, co za tym idzie TANIO, bo już po sezonie i przed sezonem, w niektórych hotelach niemalże w tyłek pocałują z wdzięczności i jest szansa na duże zniżki

niedobry, bo już śniegu prawie nie ma ( jak rok temu w Wiśle ), ni zima to ni przedwiośnie, tylko katarku się można nabawić

zróbmy zlot w ZIMIE, tzn w styczniu lub lutym :oklaski:

ps : Keżor ta Słowacja co raz bardziej mnie się podoba :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczen i Luty - studenci beda protestowac :)

Jak bylem w tym roku w maju w Zakopcu, to snieg jeszcze lezal w wyzszych partiach gor i na kasprowym smigali ludki na nartach jak sie patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczen i Luty - studenci beda protestowac :)

Jak bylem w tym roku w maju w Zakopcu, to snieg jeszcze lezal w wyzszych partiach gor i na kasprowym smigali ludki na nartach jak sie patrzy.

luty od połowy już pewnie i dla studentów jednych będzie pasować( poprawią sobie w marcu) :decayed::kox:

Kasprowy i Czantoria, to jak śródziemne do bałtyku ( raczej odwrotnie biorąc pod uwagę ciepłotę)

kilka lat temu na przełęczy Zawrat pod koniec sierpnia padał na mnie śnieg, w Tatrach to norma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...