Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam najbardziej interesuje termin a nie miejsce. Keżorowa propozycja niczego sobie - daleko trochę ale cóż. Patrząc na fotki to nie wiem czy tam nie ładniej latem ;)

Co do Kaletki - cenowo sie minimalnie różniło w stosunku do Wisły ci co nie byli to nie chcieli bo im termin nie pasował lub też za daleko poprostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kezor'owa propozycja :th:

faktycznie termin wazniejszy niz miejscówka... przeciez zima wszedzie tak samo...bialo :polew:

i nie marudzic, ze daleko, wiekszosc ma dajsle a marudza jakby 4.2 jezdzili :decayed:

a teraz zaczynamy napelniac skarbonki na zimowy zlot :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKarbonki skarbonkami ale jaki termin koledzy wybieramy, wg mnie to chyba bez róznicy gdzie zlot sie odbędzie czy wisła czy słowacja bo :drunk: :drunk: :gwizdanie: :dance: ale może ktoś jest z okolic Żywca to by sie rozeznał jak wygląda tam sprawa, można zawsze na skrzyczne podjechać i pośmigać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelo, ale jeśli to mają być urodziny, to pasowałoby żeby zlot odbył się jakoś na początku marca.

A co do sesji - dunno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot zimowy musi być w górach, innej opcji nie widzę

Słowacja jest ok, ale nie jest już tak tanio jak kiedyś, i może być problem z frekwencją

dla mnie najbardziej by pasowała Szklarska Poręba i okolice...

ale i pomysł Bryni jest godny zastanowienia, kilka poważnych atutów przemawia za Wisłą :th:,

chociaż pokazywanie się w co raz to nowych miejscach też ma sens

ale mamy klubowicza, który może to wszystko załatwić prawie za darmo..., to ktoś z Wrocławia, ktoś kto w temacie zlotu letniego pisał że nie przyjedzie bo za daleko i w dodatku chorendalnie drogo... rozumiem że we Wrocku może być za darmo lub prawie darmo...ja w każdym razie się piszę :th:

poleciałem trochę sarkastycznie, sorki.

Już na poważnie- musi być w górach i to Szklarska lub okolice, dla mnie termin nie gra roli :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziny mogą być zawsze dwa trzy tyg. wcześniej czy później, robi to komuś różnicę? :)

Ja po prostu chciałem zasugerować jakiś termin, żeby rozpocząć dyskusję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to proponowałbym Karpacz. Wg mnie jest ładniejszy niż Szklarska (choć każdy ma swój gust). Więcej "atrakcji" i jest tam duży hotel Mieszko,który ma kilkadziesiąt pokoi z łazienkami I TV w niezłej cenie. Jak byłem tam ostatnio w sezonie to płaciłem jakoś 40 zł od osoby. Jest spory parking za samym ośrodkiem,który na noc jest zamykany,także furki byłby by bezpieczne i pomieścilibyśmy sie wszyscy. Na nartach jest też gdzie pośmigać. No i jak sami piszą -dla grup zniżki.

http://www.karpacz.ig.pl/wiz.php?&dzial=3&id=268

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpacz jest super, a w nim Mieszko - Mieszko mój koleżko :drunk:

tylko trochę za bardzo w centrum, ale jak coś to się dostosuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje ten ośrodek:

http://www.maxjar.pl/ofirmie.php

W górach do granicy czeskiej ok 3 km (przejscie) wyciagi narciarskie ,duza sala i ceny do dogadania - nawet niedrogo.

Pooglądajcie bo warto!!!

I takich osrodkow jest tam kilka w promieniu 5 km - pozatym mamy tam naszych klubowiczów.

Ale trzeba rezerwowac z duzym wyprzedzeniem bo maja straszne wziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sobie obralem plan na ten zlot, jak bedzie zadecydowane, zapisuje sie, wplacam i koniec nie ma zadnych wymowek :D I chetnie wybralbym sie do Slowacji !! :thumbup: Ale co sie trafi tak bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- propozycja Kezora :th:

- propozycja Bryni :thumbup:. Wisła - znany teren, mamy znajomości u Władz (będzie zarąbisty przlot przez miasto+ustawka w samym centrum), znana w miarę w porzadku infrastruktura (np zarąbisty kompleks basenowy w Gołębiewskim czy możliwość pośmigania na nartach). Co najwyzej możemy pomyśleć o innym ośrodku (jeśli były zastrzezenia i jesteśmy skłonni zapłacić wiecej-to z pewnościa bedzie konsekwencja)

WISŁA!WISŁA!WISŁA!WISŁA!

Termin jest mi obojętny - zapewne się dostosuję.

Hugo, zrób pls może ankiete z poważnymi kandydatami, tak, zebysmy widzieli nad czym wstepnie się zastanawiamy (na razie bez możliwości głosowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jestem stronniczy bo sporty zimowe są mi dość bliskie :dance: ale może Korbielów :drool:

przyznam sie że nie mam pojęcia jak tam jest z bazą i tego typu sprawami bo tylko tam śmigam po sniegu :kox:

ale może jest ktoś kto wie jak tam to wygląda i sie wypowie :notworthy:

dla mnie termin praktycznie nie gra roli na razie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim głosowanie, to może jakieś chętne osoby do organizowania imprez w tych miejscach :naughty:

ankietę wygra np. słowacja i kto się tym zajmie :mysli:

Nie mówię o głosowaniu, tylko na razie o spisie poważnych propozycji.

Jeśli bedzie Wisła - mogę się podjać, bo wcale nie trzeba byc na miejscu, wszystko mozna na tel/fax/mail tym bardziej, ze Miron i Hugo całą robote odwalili w ubiegłym roku. Zreszta myślę, ze jak poprosimy to Miron nie odmówi swojego wsparcia (nie tak zebym go wrabiał).

Jeśli wygra Słowacja i nie będzie chętnego na zajęcie sie tematem, to ... pojedziemy do Wisły bo tam potencjalny organizator juz jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...