Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taktuś.....

Popieram - jak w zimie to w zimie - prawie robi wielką różnicę......

SŁOWACJA :th:

Opublikowano

jak ja kiedys bylemn w zakopcu w marcu to tyle sniegu lezalo ze kolejka na kasprowy byla dostepna wylaczne dla narciarzy i deskarzy- wiec sobie nie wjechalem :kwasny: za to z pod wyciagu mozna bylo zjechac saniami prawie do samego centurm zakopca. nawet na gubalowce lezalo kupe sniegu no i oczywiscie kupe narciarzy :kox:

Opublikowano

wszystko zależy od zimy, bywało i tak, że w styczniu śniegu nie było :naughty:

Opublikowano

wszystko zależy od zimy, bywało i tak, że w styczniu śniegu nie było :naughty:

dokładnie tak, a co będzie jak zima znów "zaskoczy" drogowców... :naughty: nie dojedziemy na zlot (oprócz tych co mają Q):tongue4:

Opublikowano

dokładnie tak, a co będzie jak zima znów "zaskoczy" drogowców... :naughty: nie dojedziemy na zlot (oprócz tych co mają Q):tongue4:

Ci co mają Q będą ciągnąć tych co nie mają Q :D

I wszyscy będą zadowoleni.

Opublikowano

Słowacja - YES YES YES (najlepsza opcja)

Zakopane - Never - to jedno wielkie bagno dzikiego tłumu pseudo turystów brrrrr ohyda!

Wisła - może być....

Opublikowano

Zakopane - Never - to jedno wielkie bagno dzikiego tłumu pseudo turystów brrrrr ohyda!

Nie w tym okresie, w ktorym ma byc zlot.

Opublikowano

No coż jak ustalicie w zakopcu to przyjadę (przyjadę wszędzie) - ale jestem na NIE :no:

Nie lubię Zakopanego, nic na to nie poradzę...

Preferuję odludzie i fajne widoki (aby odpocząć od klimatów Warszawskich)

Opublikowano

Nie musimy mieszkać na kropówkach , kawałek od centrum masz super tereny , cisze spokój i za***iste widoczki :)

Opublikowano

Ja nie będę komplikował gdzie będzie tam pojadę i decyzje uszanuje ( najważniejsze żyby sie wyrwać z miasta i kolejną superową impreze A4 zaliczyć ).Bedzie nowa miejscówka - OK będzie Wisła - pomogę z organizacją a co było nietak w 2007 postaramy sie wykluczyć bądź naprawić i tyle :th:

Opublikowano

Spoko, jak juz mówiłem dostosuję się :P

Ale jestem za Słowacją....

Opublikowano

Lubie, nie lubie - przedyskutować warto.

Dla mnie Zakopiec to po prostu megakox (pomijam problemy z dojazdem i tabuny turystów).

Zobaczcie. Troche podłubałem i znalazłem jakieś ośrodki PKP. Jeden nawet prawie w samym centrum. Patrząc na cenniki całkiem przyzwoicie (pamietamy, ze to Zakopiec a nie Wisła, więc bedzie na 100% trochę drożej), a warunki wydają się byc przyzwoite (darować sobie komentarze, ze na www i na zdjeciach wszystkie hotele zarąbiste - to żadne odkrycie ameryki).

Wrzuciłbym Zakopiec jako opcję dla Słowacji i Wisły. Teraz potzrebny tylko ochotnik coby sie zdeklarował co do ewentualnej organizacji :decayed:

http://www.naturatour.pl/ow.php/ow=16/ [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 11:53:13_________________________________________________Ten ośrodek w Kościelisku jeszcze tańszy i fajniejszy, bo z basenem.

Oj oj oj - Dla mnie Zakopiec coraz mocnejszą pozycją.

Opublikowano

Kosciuszki to za***ista lokalizacja, bo rzut beretem od Krupowek, wiec jestesmy w samym centrum, wszedzie jest blisko. Ja jestem za Zakopcem.

Niech nikt nie mowi o tlumach turystow, bo w marcu ich tam nie bedzie. Bylem juz kilka razy we wrzesniu i bylo praktycznie pusto w stosunku do tego co jest np. w dlugie weekendy. Zaloze sie, ze w marcu bedzie ich jeszcze mniej.

Opublikowano

zakopane to dobra sprawa a o tej porze nie ma duzo ludzi, niech inni sie tez wypowiedza co by im odpowiadalo

Opublikowano

niech inni sie tez wypowiedza co by im odpowiadalo

Ja tam się dostosuję. Ale warto podać jak najwięcej propozycji, a później po kolei te słabsze odrzucać.

Opublikowano

niech inni sie tez wypowiedza co by im odpowiadalo

Ja tam się dostosuję. Ale warto podać jak najwięcej propozycji, a później po kolei te słabsze odrzucać.

Ja tez sie dostosuje.Moze by tak nad morze dla odmiany? :kox:
Opublikowano

Ja tez sie dostosuje........ :)

Jak dla mnie to kazda propozycja jest dobra........I Slowacja i Zakopane i nawet Wisla ......[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 14:20 _________________________________________________

Moze by tak nad morze dla odmiany?

Ale morze to chyba odpada w zimie :decayed: w lecie to co innego.......

Opublikowano

Moze cos bardziej w centrum Polski. Nikt by nie narzekal na odleglosc, a i miejsce mozna fajne znalezc.

http://www.osrodekmolo.pl/

Opublikowano

Za takie ceny to wiekszosc osob podziekuje.

Opublikowano

Za blisko Warszawy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.