Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

surowik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez surowik

  1. pewnie tak, fajnie by było gdyby od nas ktoś wygrał ale u nas są same b5, wiec do 14,30 narazie
  2. bliska olsztyn pb95-3,49 on-3,59 pb98-3,59
  3. droga jest straszna szczególnie jak mokro jest, miejmy nadzieje że kiedyś będzie lepiej
  4. mam tarcze i klocki ate dobry wybór nie piszcza i dobrze hamuja, klocki ferodo też są dobre miałem poprzednio w autku
  5. to może zrobimy jakiś spocik jeszcze w starym roku i obejrzymy nowe autko, są chętni ??
  6. i po spociku były trzy osoby więc d rekordu zabrakło dwóch pozdrawiam i do następnego
  7. mi też pasuje wiec jutro o 13 na rusi
  8. u mnie nie zdejmowałem ale robi się tak jak nie ma dojścia, większość osób tak robi i auta jeżdżą i nic sie nie dzieje, opiłki są bardzo małe, robiłem mokrym rozwiertakiem więc większość opiłków udało sie zdjąć, tym bym się za bardzo nie martwił, jak byś o tym nie wiedział też było by dobrze, czego oczy nie widzą sercu nie żal
  9. też mnie to czeka tarcze z tyłu mam do wymiany i chyba będzie trzeba sie brać do malowania zacisków, zdjęcia super
  10. miedź 8mm jest w zestawie z takim reduktorem więc innej nie dadzą, a na jakie wtryski byś chciał zamienić, będziesz miał pewnie żółte lub pomarańczowe (żółte są mocniejsze) wlew w klapce najrozsądniejszy wybór
  11. za dospawanie dwóch końcówek z nierdzewki zapłaciłem 100 materiał był jego
  12. to może spotkajmy sie wstępnie w środę na rusi o 19 i ustalmy co i jak, pasuje wam ?? ja w niedzielę będę już sobie wolne zmontowałem
  13. też mam taki problem jedna opona jest wyząbkowana, przed założeniem opon ustawiałem zbierzność mory maja 67% sprawności wiec są dobre , stawiałbym że chyba opona była trefna
  14. swoje tarcze miałem od nowości skończyły sie przy przebiegu 200 tyś założyłem oryginalne ate klocki też, i mam nadzieje że te tez długo pojeżdżą
  15. u mnie też łapie wysoko ale sie nie ślizga ale ostatnio mam problemy z wrzuceniem 1 i 5 biegu z tego co wyczytałem to chyba czas nadszedł na wymianę, już leży tylko nie mogę sie jakoś zebrać
  16. jest trochę słabszy czuć to i dźwięk silnika też sie zmienia bo sprężarka chodzi
  17. mi pociło się spod chłodnicy oleju i tez nie było widać, sprawdź ale najpierw pojeździj i zobacz bo może faktycznie olej zassał sie a później nie spawdziłeś
  18. ja mam u siebie Autogauga model z silniczkiem krokowym i tez jestem z niego zadowolony nie wiem jak z jego rzeczywistą dokładnością ale dużo osób go ma i poleca
  19. no to może spocik w środę lub czwartek na rusi o 19, są chętni dawno nic się nie działo są wakacje ale może ktoś będzie miał czas żeby sie spotkać [br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 16:44 _________________________________________________widzę że wakacje pełną parą więc jak już wszyscy wrócą to może w końcu sie spotkamy
  20. miałem taki sam problem po wymianie żarówki w zegarach, skasowałem błąd vagiem i po problemie
  21. mi w trasie pali 9 czasami mniej a w mieście średnio to 13 wychodzi , spadek mocy nie zauważalny a zawsze to taniej wiec po co przepłacać
  22. mam oz 8" i oponę 21545/17 i felgi są na styk z oponą w ogóle nie chroni felgi wiec zakładaj 225, a felgi ładne tez bym takie chciał może mikołaj przyniesie
  23. najważniejsze jak będziesz jeździł, równie szybko możesz zmienić zawieszenie na 15, co do felg to chyba nie będą oryginały
  24. numer 1 miałem takie w poprzednim aucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.