Treść opublikowana przez surowik
-
Spoty Olsztyńskie
pewnie tak, fajnie by było gdyby od nas ktoś wygrał ale u nas są same b5, wiec do 14,30 narazie
-
Ceny paliwa marzec 2026
bliska olsztyn pb95-3,49 on-3,59 pb98-3,59
-
[ALL] wypadek pod Olsztynem
droga jest straszna szczególnie jak mokro jest, miejmy nadzieje że kiedyś będzie lepiej
-
[ALL B5] Czy to dobre klocki hamulcowe ?
mam tarcze i klocki ate dobry wybór nie piszcza i dobrze hamuja, klocki ferodo też są dobre miałem poprzednio w autku
-
Spoty Olsztyńskie
to może zrobimy jakiś spocik jeszcze w starym roku i obejrzymy nowe autko, są chętni ??
-
Spoty Olsztyńskie
i po spociku były trzy osoby więc d rekordu zabrakło dwóch pozdrawiam i do następnego
-
Spoty Olsztyńskie
mi też pasuje wiec jutro o 13 na rusi
-
[B6 AMB] Przygotowanie samochodu do montażu zbiornika w wersji USA
u mnie nie zdejmowałem ale robi się tak jak nie ma dojścia, większość osób tak robi i auta jeżdżą i nic sie nie dzieje, opiłki są bardzo małe, robiłem mokrym rozwiertakiem więc większość opiłków udało sie zdjąć, tym bym się za bardzo nie martwił, jak byś o tym nie wiedział też było by dobrze, czego oczy nie widzą sercu nie żal
-
[ALL B5] Remont hamulców, malowanie zacisków
też mnie to czeka tarcze z tyłu mam do wymiany i chyba będzie trzeba sie brać do malowania zacisków, zdjęcia super
-
[B6 AMB] Przygotowanie samochodu do montażu zbiornika w wersji USA
miedź 8mm jest w zestawie z takim reduktorem więc innej nie dadzą, a na jakie wtryski byś chciał zamienić, będziesz miał pewnie żółte lub pomarańczowe (żółte są mocniejsze) wlew w klapce najrozsądniejszy wybór
-
[B6 AKE] Dospawanie końcówek wydechu
za dospawanie dwóch końcówek z nierdzewki zapłaciłem 100 materiał był jego
-
Spoty Olsztyńskie
to może spotkajmy sie wstępnie w środę na rusi o 19 i ustalmy co i jak, pasuje wam ?? ja w niedzielę będę już sobie wolne zmontowałem
-
[ALL] Wyząbkowanie
też mam taki problem jedna opona jest wyząbkowana, przed założeniem opon ustawiałem zbierzność mory maja 67% sprawności wiec są dobre , stawiałbym że chyba opona była trefna
-
[B5 AEB] Ile kilometrow na tarczach
swoje tarcze miałem od nowości skończyły sie przy przebiegu 200 tyś założyłem oryginalne ate klocki też, i mam nadzieje że te tez długo pojeżdżą
-
[B5 AFN] Sprzęgło łapie wysoko. Kwalifikuje sie do wymiany ?
u mnie też łapie wysoko ale sie nie ślizga ale ostatnio mam problemy z wrzuceniem 1 i 5 biegu z tego co wyczytałem to chyba czas nadszedł na wymianę, już leży tylko nie mogę sie jakoś zebrać
-
[B5 ADR] Jak włączę klimatyzację to spada moc
jest trochę słabszy czuć to i dźwięk silnika też sie zmienia bo sprężarka chodzi
-
[B5 AEB] [B5 APU] Problem z poziomem oleju - ubywa
mi pociło się spod chłodnicy oleju i tez nie było widać, sprawdź ale najpierw pojeździj i zobacz bo może faktycznie olej zassał sie a później nie spawdziłeś
-
Test Wskaznika Boost w przystępnej cenie...
ja mam u siebie Autogauga model z silniczkiem krokowym i tez jestem z niego zadowolony nie wiem jak z jego rzeczywistą dokładnością ale dużo osób go ma i poleca
-
Spoty Olsztyńskie
no to może spocik w środę lub czwartek na rusi o 19, są chętni dawno nic się nie działo są wakacje ale może ktoś będzie miał czas żeby sie spotkać [br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 16:44 _________________________________________________widzę że wakacje pełną parą więc jak już wszyscy wrócą to może w końcu sie spotkamy
-
[ALL] Które felgi do mojego sreberka B6 - proszę pomóżcie w wyborze
numer 1
-
[ALL B5] Airbag gaśnie po 2 minutach
miałem taki sam problem po wymianie żarówki w zegarach, skasowałem błąd vagiem i po problemie
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
mi w trasie pali 9 czasami mniej a w mieście średnio to 13 wychodzi , spadek mocy nie zauważalny a zawsze to taniej wiec po co przepłacać
-
[ALL B5] MAM 7 Co o nich myslicie ?
mam oz 8" i oponę 21545/17 i felgi są na styk z oponą w ogóle nie chroni felgi wiec zakładaj 225, a felgi ładne tez bym takie chciał może mikołaj przyniesie
-
[ALL]jakie to felgi
najważniejsze jak będziesz jeździł, równie szybko możesz zmienić zawieszenie na 15, co do felg to chyba nie będą oryginały
-
[ALL] Kupuję nowy komplet kół 17" - nie wiem jakie oponki ??
numer 1 miałem takie w poprzednim aucie