Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze cos bardziej w centrum Polski. Nikt by nie narzekal na odleglosc, a i miejsce mozna fajne znalezc.

http://www.osrodekmolo.pl/

jak dla mnie to :no:

No i troche za blisko wawy......a co to za frajda jechac na zlot tylko pare km :wink4:

Opublikowano

słowacja , wisła , czy zakopiec wszystko mi jedno , gdzie by nie bylo to znowu 2000 km w jedna mańke jak dla mnie, bardziej istotne kiedy to bedzie.

Opublikowano

jesli chodzi o termin to poczatek marca tak jak rok temu bylo byl ok dla wiekszosci, jesli odbedzie sie w styczniu badz w lutym to znowu mniej ludzi przyjedzie, jakby nie patrzec studentow jest bardzo duzo...

a poza tym nie ma sensu debatowac gdzie tylko wziasc sie do roboty bo znowu wyjdzie tak jaj ze zlotem letnim mialo byc inne miejsce i inny termin a wyszlo zupelnie inaczej.

Jak cos to ja moge czegos w Czechach poszukac w sumie daleko to nie mam

P.S.

Jesli chcecie zime i gory to moj przyjaciel ma osrodek w Bieszczadach i mase atrakcji motoryzacyjnych przy okazji, wystarczy powiedziec i rabat dla nas gotowy a i miejsce mega wypasione! Jeden telefon i zalatwione na tyle osob ile chcemy i kiedy chcemy!

Opublikowano

Jak cos to ja moge czegos w Czechach poszukac w sumie daleko to nie mam

W czechach sie hleda nie szuka bo możesz być źle zrozumiana :wink4:

Dla mnie Czechy trochę lepsza propozycja niż Słowacja :)

Opublikowano
  • Autor

P.S.

Jesli chcecie zime i gory to moj przyjaciel ma osrodek w Bieszczadach i mase atrakcji motoryzacyjnych przy okazji, wystarczy powiedziec i rabat dla nas gotowy a i miejsce mega wypasione! Jeden telefon i zalatwione na tyle osob ile chcemy i kiedy chcemy!

Niunia masz jakiegoś linka ??

Opublikowano

Jesli chcecie zime i gory to moj przyjaciel ma osrodek w Bieszczadach i mase atrakcji motoryzacyjnych przy okazji, wystarczy powiedziec i rabat dla nas gotowy a i miejsce mega wypasione! Jeden telefon i zalatwione na tyle osob ile chcemy i kiedy chcemy!

Jakies zdjecia, www, cokolwiek...

Opublikowano

wiecie co juz szukam ulotki

jak znajde to dam adres, kolej ogolnie ma fiola na punkcie jazdy terenowej, na quadach itd

Opublikowano

Jesli chcecie zime i gory to moj przyjaciel ma osrodek w Bieszczadach i mase atrakcji motoryzacyjnych przy okazji, wystarczy powiedziec i rabat dla nas gotowy a i miejsce mega wypasione! Jeden telefon i zalatwione na tyle osob ile chcemy i kiedy chcemy!

jak dla mnie bomba ..... :kox:

dawaj jakies foty,opis atrakcji,zarcia,spania i przelewamy kapuste .... :naughty:

Opublikowano

też mi się ta opcja podoba :naughty::decayed:

Opublikowano

kolej ogolnie ma fiola na punkcie jazdy terenowej, na quadach itd

Chyba dojazd będzie normalny bo moja :a4fan: to nie Quad :naughty:

Opublikowano

Obym tylko dal rade byc.Miejsce jak narazie,slowacja i pomysl niuni mnie sie widzi. :thumbup:

Opublikowano
Ja proponuję Warszawę - najlepsze miejsce na wypoczynek

Lukaszkurale zes wymyslil :D moze jeszcze parking w Promce.......git miejsce na zlot :polew:

Opublikowano

Obym tylko dal rade byc.Miejsce jak narazie,slowacja i pomysl niuni mnie sie widzi. :thumbup:

Niunia niech najpierw szuka ulotki albo coś.

Warto by było rzucić okiem.

Ja proponuję Warszawę - najlepsze miejsce na wypoczynek

Lukaszkurale zes wymyslil :D moze jeszcze parking w Promce.......git miejsce na zlot :polew:

Wiem wiem, dlatego ze wstydu usunąłem posta - niektórzy mogliby mieć mi za to za złe :polew: :polew:

Opublikowano

No to będziemy patrzeć w gwiazdy :polew:

Poza tym pomysł :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Ok rozmawiałem z Niunią i będzie rozmawiać z właścielem :oklaski:

Opublikowano

http://www.bieszczady.com.pl/czardworek/czardworek.php

Prosze bardzo, strona uboga ale miejsce jest super i mozna sie dogadac

Tej miejscowości gdzie jest to miejsce to nawet na mapie w SZUKACZU nie ma :) - spokój gwarantowany :D

Opublikowano

lukaszr nie szukaj dziury w calym :polew:

Opublikowano

lukaszr nie szukaj dziury w calym :polew:

Nie szukam - ja to uwielbiam takie miejsca, przynajmniej nikt nie truje i jest błoga, przyjemna i cudowna cisza :tongue4:

Opublikowano
przyjemna i cudowna cisza tongue4

Na to bym nie liczył :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.