Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

słowacja , wisła , czy zakopiec wszystko mi jedno , gdzie by nie bylo to znowu 2000 km w jedna mańke jak dla mnie, bardziej istotne kiedy to bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o termin to poczatek marca tak jak rok temu bylo byl ok dla wiekszosci, jesli odbedzie sie w styczniu badz w lutym to znowu mniej ludzi przyjedzie, jakby nie patrzec studentow jest bardzo duzo...

a poza tym nie ma sensu debatowac gdzie tylko wziasc sie do roboty bo znowu wyjdzie tak jaj ze zlotem letnim mialo byc inne miejsce i inny termin a wyszlo zupelnie inaczej.

Jak cos to ja moge czegos w Czechach poszukac w sumie daleko to nie mam

P.S.

Jesli chcecie zime i gory to moj przyjaciel ma osrodek w Bieszczadach i mase atrakcji motoryzacyjnych przy okazji, wystarczy powiedziec i rabat dla nas gotowy a i miejsce mega wypasione! Jeden telefon i zalatwione na tyle osob ile chcemy i kiedy chcemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to ja moge czegos w Czechach poszukac w sumie daleko to nie mam

W czechach sie hleda nie szuka bo możesz być źle zrozumiana :wink4:

Dla mnie Czechy trochę lepsza propozycja niż Słowacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Jesli chcecie zime i gory to moj przyjaciel ma osrodek w Bieszczadach i mase atrakcji motoryzacyjnych przy okazji, wystarczy powiedziec i rabat dla nas gotowy a i miejsce mega wypasione! Jeden telefon i zalatwione na tyle osob ile chcemy i kiedy chcemy!

Niunia masz jakiegoś linka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcecie zime i gory to moj przyjaciel ma osrodek w Bieszczadach i mase atrakcji motoryzacyjnych przy okazji, wystarczy powiedziec i rabat dla nas gotowy a i miejsce mega wypasione! Jeden telefon i zalatwione na tyle osob ile chcemy i kiedy chcemy!

Jakies zdjecia, www, cokolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcecie zime i gory to moj przyjaciel ma osrodek w Bieszczadach i mase atrakcji motoryzacyjnych przy okazji, wystarczy powiedziec i rabat dla nas gotowy a i miejsce mega wypasione! Jeden telefon i zalatwione na tyle osob ile chcemy i kiedy chcemy!

jak dla mnie bomba ..... :kox:

dawaj jakies foty,opis atrakcji,zarcia,spania i przelewamy kapuste .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obym tylko dal rade byc.Miejsce jak narazie,slowacja i pomysl niuni mnie sie widzi. :thumbup:

Niunia niech najpierw szuka ulotki albo coś.

Warto by było rzucić okiem.

Ja proponuję Warszawę - najlepsze miejsce na wypoczynek

Lukaszkurale zes wymyslil :D moze jeszcze parking w Promce.......git miejsce na zlot :polew:

Wiem wiem, dlatego ze wstydu usunąłem posta - niektórzy mogliby mieć mi za to za złe :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozmawiałem z Niunią i będzie rozmawiać z właścielem :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bieszczady.com.pl/czardworek/czardworek.php

Prosze bardzo, strona uboga ale miejsce jest super i mozna sie dogadac

Tej miejscowości gdzie jest to miejsce to nawet na mapie w SZUKACZU nie ma :) - spokój gwarantowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr nie szukaj dziury w calym :polew:

Nie szukam - ja to uwielbiam takie miejsca, przynajmniej nikt nie truje i jest błoga, przyjemna i cudowna cisza :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...