Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym nie chciała z niczego rezygnować w propozycji NIUNI i zgadzam sie ze Spankym pewnie nie jedna osoba zostanie dłużej żeby skorzystać z atrakcji. Ja też chętnie zostanę :D

nie możesz zostać.... a z kim ja będę wracał "szybko" do domu :tongue4:

prpopzycja |Niuni bardzo ciekawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba propozycja Niuni, tylko ze przy tak zorganizowanym programie nie bedzie kiedy pić białej :) :) , ale jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zagłosowałem za Słowacją może nie ma takiego super programu ale napewno będzie taniej przynajmniej pobyt bo dojazd wiadomo zależy zkąd ktoś będzie jechał znaczy rejon kraju i pamiętam tylko jak zaskoczyłem się bardzo słabym zainteresowaniem zlotem letnim,byli tacy którzy twierdzili że termin koliduje im z urlopem ale pamiętam spory odzew że cena jest niemała i opierając się na frekwencji z Wisły gdzie nas było niecała 100 narodu a pamiętam że cena jednej doby za osobę wynosiła 50 zł + jakieś koszty siamanka porównując w Kaletce mieliśmy tylko troszke drożej a odbiło się to na zainteresowaniu więc trudno mi uwierzyć że za 260 zł będzie więcej ludu zobaczcie ile osób zagłosowalo.Wiem ktoś napisał może sobie gość jeden z drugim nazbierać bo mamy jeszcze dużo czasu, ale wątpie jeśli ma inne wydatki w tym czasie nie wiem np opał na zimę :polew: tutaj troszkę przesadziłem ale jeśli ktoś chciałby przyjechać z rodzinką np ja to na zlot na weekend czyli dwa dni nie widzi mi się wydać 260+260+130[za dzieciczka] + paliwko+ :drunk: + jeszcze jakieś wydatki to zbliża to się do tysiaka :kwasny:

Może troszku narzekam ale coś w tym jest :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że jestem ciekaw czy z tych głosujących 25 bodajże w tym momęcie aby pojechało na zlot chociaż 15 tu bo zagłosować to jedno a potem zadeklarować się i pojechać to całkiem inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zagłosowałem za Słowacją może nie ma takiego super programu ale napewno będzie taniej przynajmniej pobyt bo dojazd wiadomo zależy zkąd ktoś będzie jechał znaczy rejon kraju i pamiętam tylko jak zaskoczyłem się bardzo słabym zainteresowaniem zlotem letnim,byli tacy którzy twierdzili że termin koliduje im z urlopem ale pamiętam spory odzew że cena jest niemała i opierając się na frekwencji z Wisły gdzie nas było niecała 100 narodu a pamiętam że cena jednej doby za osobę wynosiła 50 zł + jakieś koszty siamanka porównując w Kaletce mieliśmy tylko troszke drożej a odbiło się to na zainteresowaniu więc trudno mi uwierzyć że za 260 zł będzie więcej ludu zobaczcie ile osób zagłosowalo.Wiem ktoś napisał może sobie gość jeden z drugim nazbierać bo mamy jeszcze dużo czasu, ale wątpie jeśli ma inne wydatki w tym czasie nie wiem np opał na zimę :polew: tutaj troszkę przesadziłem ale jeśli ktoś chciałby przyjechać z rodzinką np ja to na zlot na weekend czyli dwa dni nie widzi mi się wydać 260+260+130[za dzieciczka] + paliwko+ :drunk: + jeszcze jakieś wydatki to zbliża to się do tysiaka :kwasny:

Może troszku narzekam ale coś w tym jest :mysli:

skąd znasz moje myśli :decayed:

a tak poważnie to uważam osobiście że np. Wisła jest lepszym rozwiązaniem

podstawowy i najważniejszy argument to to że wszyscy byli w jednym budynku i wszyscy razem bawili się na jednej sali

nie bylo efektu grupek jaki można było zauważyć np. w Kaletce

poza tym miło było z sali iść od razu do pokoju bez potrzeby wychodzenia na dwór

co do Bieszczad to zapewne pomysł jest dobry ale dla wąskiego grona (kilkanaście osóB) ze względu chociażby na koszty jak i za pewne ze względu na ilość miejsc tam oferowanych (nie znam ilości miejsc ale ze zdjęcia budynku wynikałoby ż jest nie wiele - jak ktoś zna ta ilość niech poinformuje resztę ludzisk)

osobiście glosowałem na Wisłę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieszczady moim zdaniem maja za duzo atrakcji (oprocz wysokiej ceny) - przede wszystkim w sobote - jak na 1 dzien to za duzo. W Kaletce atrakcji nie bylo zadnych poza sniadaniem, grillem i jednym przejazdem po Olsztynie w sobote, a czasu i tak bylo za malo zeby sie zintegrowac ze wszystkimi ludzmi, czy chociazby skorzystac z urokow jeziora :)

Jak dla mnie wystarczy jedna atrakcja (offroad / paintball niekoniecznie, bo i tak wiekszosc nie wezmie udzialu) + 2 wieczorne imprezy (piatek/sobota). Cena bedzie nizsza, wiecej osob pojedzie, lepsza integracja, o ktora chyba chodzi na takich zlotach.

Miejsce nie gra az takiej roli. Moga byc Bieszczady, moze byc i Wisla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdeniu dzięki za poparcie w sumie zagłosowałem za Słowacją bo ciekawie byłoby pokazać się w innym miejscu ale Wisła ma też swoje plusy i szkoda że nie mogłem oddać dwóch głosów.

Wiecie mam teraz wrażenie że do tej pory było takie "pitolenie" jaki to fajny program zlotu a w sumie to nie ma jakiś konkretów że to mi się podoba czy to nie i chodzi mi o to że zajmujemy się tym wcześnie by zarezerwować jakiś termin a wypowiada się bardzo mało osób.

Teraz prośba do Huga może jakieś prywatne wiadomości do każdego użytkownika naszego forum z zachętą możę niech ludzie przeczytają temat zlotu trzeba spróbować na drugie urodziny klubu zebrać większą ekipę niż przedrokiem.wydaje mi się że to jest ważniejsze niż jakieś wspólne oglądanie gwiazd :polew: jeśli nas bedzie[na zlotach ogólnopolskich] coraz więcej to będziemy zauważani nie tylko przez właścicieli A4 ale może i jakieś instytucje a tak jeśli przyjedzie nas np30 furek to kiepsko to wygląda a narazie mamy tędęcje spadkową Wisła-Kaletka

Flyer popieram integracja i poznanie jak największej grópy ludzi oile oczywiście taka przyjedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to teraz tak Zdeniu poczytaj to się dowiesz że miejsc jest 120, program można okroić i wtedy cena spadnie, znajomy chciał żeby było jak najwięcej atrakcji ale ok nie ma problemu można to zmienić to minimum. Słowacja nie jest już taka tania jak kiedyś ale jak macie dojscia to super dawno w tym kraju nie byłam. Wisła też dobry pomysł i rodzinę można odwiedzić! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkońcu ruszyła się dyskusja o kosztach w porpozycji Niuni...

Może budowanie ceny zacząć od podstawy czyli pierw sam nocleg i jedzenie a potem ewentualnie jakieś ekstrasy. Jestem też przekonany że pewne atrakcje są dla określonej liczby osób - wiec później można zrobić zapisy dla chętnych, poprostu by nie wymuszać na kimś brania udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla kontrastu powiem że atrakcje w Bieszczadach są ciekawe i wolałbym jednak opcję z atrakcjami, coś ciekawego będzie się działo, imprezować za stołami i tak możemy w nocy....

Co do ceny.... hmmmm do marca daleko, oszczędzać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Przysietnicy macie doskonały wypad na wiele atrakcji w Bieszczadach, wszedzie blisko, tylko jak wiekszy snieg to dalej niz do Soliny ciezko dojechac (no chyba ze :quattro:) :-) no i na Słowacje rowniez dwa kroki, a co do ceny torche drogo , ktoras z atrakcji chyba ją tak wywindowała. Podobno w Przysietnicy jest łądnie.... pytanie kto co lubi ..... las, gorki, zakrety jak z OSów :-) ja to miałem od małego wiec zalezy od punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkońcu ruszyła się dyskusja o kosztach w porpozycji Niuni...

Może budowanie ceny zacząć od podstawy czyli pierw sam nocleg i jedzenie a potem ewentualnie jakieś ekstrasy. Jestem też przekonany że pewne atrakcje są dla określonej liczby osób - wiec później można zrobić zapisy dla chętnych, poprostu by nie wymuszać na kimś brania udziału.

Święte słowa najpierw podstawa a potem doliczymy atrakcje extra i wtedy mamy jasno napisane co ile kosztuje :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...