Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor jak będzie kolumna to ja swoim 1,6 bi jadę jako prowadzący nie :th: pytamy po radiu jak tam ścieżka i .....w palnik :D

właśnie o tym pisałem :evil:

jeśli jechać kolumną, to tak :th:

jeśli /jak to często bywa/ kto pierwszy u celu, to nie :thumbdown:

Opublikowano

Keżor jak będzie kolumna to ja swoim 1,6 bi jadę jako prowadzący nie :th: pytamy po radiu jak tam ścieżka i .....w palnik :D

właśnie o tym pisałem :evil:

jeśli jechać kolumną, to tak :th:

jeśli /jak to często bywa/ kto pierwszy u celu, to nie :thumbdown:

spoko ja tylko sobie przypomniałem wyjazd do Kaletki i aż mi się łezka zakręciła :audi:

Opublikowano

Keżor jak będzie kolumna to ja swoim 1,6 bi jadę jako prowadzący nie :th: pytamy po radiu jak tam ścieżka i .....w palnik :D

właśnie o tym pisałem :evil:

jeśli jechać kolumną, to tak :th:

jeśli /jak to często bywa/ kto pierwszy u celu, to nie :thumbdown:

spoko ja tylko sobie przypomniałem wyjazd do Kaletki i aż mi się łezka zakręciła :audi:

za 1.6 RS nie jade :P i tak nie mam szans :) nikt nie ma :blink:
Opublikowano

Ja do kaletki jechałem wolno, potem mi wszyscy znikli więc ich goniłem 200-220 km/h i nagle się okazało że jestem 100 km na przodzie..... :foch:

Opublikowano

jakby byli celnicy to dużo "krówek" może nie przejechac przez granicę ....

jestem za tym co rob napisał: jazda kolumną

nikt nie wwozi polskich krówek do słowacji :P nie opłaca sie, chyba że masz alergie na słowackie :kox:

nie alergii to raczej nie mam, no chyba że o tym nie wiem ;)

morgoth ten telefon wtedy od Ciebie to był :kox: :kox:

Opublikowano

:kox:

Bo ja se myślałem kurde tak (hyhyhy)

kuwa już z pól godziny pocinam 200, niemozliwe żeby mi tak daleko kurde normalnie uciekli

Wezne i normalnie zadzwonie hyhyhy

Ale kox :kox: :kox:

Opublikowano

czy Wy dalej ustalacie zlot zimowy ?

Opublikowano

Naturalnie, poza małymi dygresjami :P

Opublikowano

no wlasnie co jest z tym zlotem zimowym ktroche mnie nie byli i juz widze 21 stron napisali - niechce mi sie tego wszystkoego czytac powiedzcie gdzie i kiedy jedziemy !

Opublikowano

no wlasnie co jest z tym zlotem zimowym ktroche mnie nie byli i juz widze 21 stron napisali - niechce mi sie tego wszystkoego czytac powiedzcie gdzie i kiedy jedziemy !

to jeszcze 20 stron się napisze i będzie wiadomo :evil:

Opublikowano

ja chciałem powiedzieć, że w Wiśle wstawałem o 12/13 w południe...dochodziłem do siebie, i znowu zaczynało się wypasanie więc:

atrakcja jest w sumie jedna

dojazd jest dobry

jest długa prosta ze znakiem STOP

wiemy, że nie będziemy jeść w ambasadorze

jest szansa na zmieszczenie więcej aut na ryneczku

Opublikowano

ale teraz nocujemy w Gołebiewskim tak ? Basen byłby za friko :decayed:

Opublikowano

ale teraz nocujemy w Gołebiewskim tak ?

a kto sponsoruje :naughty:

Opublikowano

Keżor masz już jakieś info z cenami w Słowacji?????????

Opublikowano

no to powiem ze Wisełka była tańsza biorąc pod uwagę 2 lôžková izba :D chyba ze się mylę to prostujcie

Opublikowano

dobrze Ci się wydaje :cool:

Opublikowano
:rant: co to za ceny znowu będzie drogo jak doliczymy jedzonko hmmm tak sobie myślę że Wisełka będzie :th:
Opublikowano

z jednej strony można by się pokazać w innym miejscu, ale jeśli mamy pokazać się w 10 :audi: to bardziej sprawdzi się ulepszona Wisełka :decayed:

Opublikowano

dziś miałem o 18 egzam to troszke sie uczyłem a potem o 20 już nie chciałem dzwonić po ludziach. jutro zadzwonie. ale ceny sądze że będą sie wachać koło 50-70zł za nocleg z wyżywieniem :przebiegly:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.