Treść opublikowana przez Adi
-
Nasza zwierzyna :) Psy koty chomiki świnie morskie itd itp
jak oglądam te fotki to aż mi się milej robi, bo te zwierzątka są urocze wszyskie My mamy szynszyla o imieniu Szyszek, to taki nasz mały Ja (Ania) mam 3 letnią jamniczke, która wygląda identycznie jak Bryni, wabi sie Sonia Adi też ma jamniczke-Zule A oprócz tego mamy 2 owczraki niemieckie- Cobo i Mike No i oczywiście nie mogłabym zapomnieć o wielkim i cudnym akwarium Adiego (z rybkami oczywiście ) Ania
-
Dobre texty II-go Zimowego Zlotu
Z autokaru nr 2 tuż przed wyprzedzeniem: "Pan go nie dojedzie,bo tam Poziek jedzie" Ania
-
Wrazenia po II urodzinach Klubu :)
A to Poziu pisz do Adi'ego, napewno Ci przyśle jak będzie na forum ja dostęp do zdjęć bede miała dopiero ok. soboty jak do domu wróce,bo sama jeszcze nie widziałam ;( Ania
-
Wrazenia po II urodzinach Klubu :)
hmmmm ale czego to się tyczy, może ja czegoś nie pamiętam albo nie chodzi tu o mnie Pewnie,że nie o Ciebie Tylko po porostu o Adi'ego Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :> Ania
-
Wrazenia po II urodzinach Klubu :)
Też sie odmeldowuje :> z ONY do Was pisze. Zabawa pierwsza klasa organizatorzy pierwsza klasa Kocham tą Wisłe :th: Adi you can dance
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
te wahacze dostepne są tylko jako komplet? potrzebuje 2 górne na lewą stronę jest szansa?
-
[B5 ADR] Dyferencjał Oj Kiepsko chyba z nim :(
pomiedzy skrzynia biegów a dyferencjałem jest jeszcze torsen, co do 'pocenia się' przy pólosiach to należy to kontrolować! ale ubytki oleju są na tyle znikome, i nie powinny mieć wpływu na prace dyferencjału.
-
[B5 ADR] Dyferencjał [ Jaki Olej ] Katalogowo Pisze Że Specjalny ???
ja do skrzyni zalałem Tutela ZC 75 Synth specyfikacja SAE 75W80- czy to dobry wybór?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
u mnie traska pełny bak do zapalenia rezerwy 919km średnia 5.95l paliwo Shell diesel extra
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
cena jak dla mnie. Moll idzie chyba ori w 2.5TDI tez miałem taki, ale po zmianie na Bosch wszystko gabarytowo pasuje jak należy
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Adi + Ania hej Adi... tylko która ta Ania / poziek no hi poziek, ta sama którą pamiętasz
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
z jednej strony można by się pokazać w innym miejscu, ale jeśli mamy pokazać się w 10 to bardziej sprawdzi się ulepszona Wisełka
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
no to powiem ze Wisełka była tańsza biorąc pod uwagę 2 lôžková izba chyba ze się mylę to prostujcie
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
i na mnie a co ze sfinksem? tez miał być pozwole sobie za sfinksa jutro lecimy razem ale coś mu wypadło i będzie u mnie okolo 10 to na Macu możemy być o 10.30
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
...krasi lica , nasza Łęcka Śliwowica! o tym mowa
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Mr. taktuś to będzie KoX krówka za to :th:
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
okrutna jesteś :gwizdanie: Skodą
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
kaska poszła
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
dokładnie tak jak pisze Sfinks i wtedy bedzie jasność Czekamy na info o posiłkach... bo nikt nie wie ile brać krówek się zagubiłem czytam a tu napisane ze 2 sniadanka i 2 grille/ sory już wiem wszystko tylko prosze o korekte w zakwaterowaniu
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
czesc jak wyglada pokój 3 osobowy? tzn 3 łóżka są w jednym pomieszczeniu czy jakos 2 i to 3 oddzielnie? Taktyś daj znać może być PW
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
dzieki za opinie, doszedłem do tego czytając temat i myśle że dobrze chociaż do konca nie wiem co lał poprzednik
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
wymyśliłem sobie tak: mam 185tyś km(AKN) jutro jadę na wymianę i zaleje Mobil1 5W 50 syntetyk+ filterek MANN albo HAGE... takie niebieskie pudełko i teraz potrzebuje szybkich opinii i porad
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no to odjazd :biggrin: myśle że 2 godzinki i Wisła do zobaczenia na miejscu
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Będę żył-daję słowobędę czekał z karniakiem :biggrin: heh nie przejmuj się zaczekam te 150 kucy trzeba bedzie jakoś napoić uuu... nawet 2x 150 i pewnie więcej
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no Niunia umyta i posprzątana jeszcze tylko szybki w srodku i jutro około 14 w drogę :biggrin: pewnie wszyscy będą mieć