Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adi

  1. Hejka Wrocław wylatujesz na A4 jedziesz do końca następnie włączasz się na drogę numer E40/88 na Gliwice nastepnie kierujesz się na drogę nr.44 w kierunku Mikołowa i dobijasz na 81 w kierunku Żor i dalej na Skoczów-> Ustroń->941 WISŁA :biggrin: :exclaim: lub jedziesz dalej drogą 44 na Tychy włączasz się na E75/1 na Bielsko-Białą i w Bielsku na na Skoczów i jak wyżej Jeśli się mylę to prostujcie PS. Lecę na Bielsko-Białą tylko z innego kierunku. Szerokości
  2. ]jasna sprawa wrzuce co trzeba w piątek jadę jeszcze na uczelnie :confused: ale spoko może jakąś ekipe dościgne Wyjazd około 15
  3. Dzięki wielkie szerokość sie przyda a fotki będą na pewno naszych i wszystkiego dookoła :biggrin:
  4. Zasady akceptuje dobrego towarzystwa nie zabraknie już 51 godzin :biggrin:
  5. Święte słowa jestem za krówki pod tą banderą mile widziane w rozsądnych ilościach
  6. też się cieszymy :biggrin: biorę buty, narty z wypożyczalni i Soszów albo Stożek na Narty.pl piszą że warunki ok
  7. Ja śmigam z Myszkowa pojadę albo ze Śląskiem albo podłączę się do wawki. Ale bardziej w Siewierzu. Hej ok może być w Siewierzu i tak po drodze godziny to można ustalić i polecieć całą ekipą z klubowiczami ze stolicy Bliżej wyjazdu będę pisał coś dokładniej
  8. hej Jedzie jakaś ekipa z okolic Częstochowy/ Myszkowa? W grupie raźniej Włączam sie na dk1[E75] koło Opel Polaczek ewentualnie w Koziegłowach :biggrin:
  9. ale panowie czy śnieg w czymś nam może przeszkadzać- tylko doda uroku no chyba że to bedzie deszcz... ze śniegiem wszystko sie okaże na miejscu a pogoda tej 'zimy' jest rzeczywiście nieprzewidywalna :twisted:
  10. super dzieki za szybki sygnał
  11. Witam mam navi na srodkowym wyswietlaczu( pomiędzy zegarami) a w bagażniku 'skrzynke' z miejscem na płyte. Co o tym myślisz? Bo właśnie jestem na etapie szukania płyty na Polskę. Oryginalnie są niemcy ale raczej w pamieci bo nie ma płyty. Pozdrawiam
  12. jestem ZA !!! a swoje zapasy i tak bede mial ..... :twisted: Dokładnie tak jak piszecie 'szwedzki' to dobry pomysł ale cos tam ze sobą zabiore
  13. też wrzucam buty a narty to sie wypożyczy byle było na czym jezdzić
  14. Ja tez dołączam sie do życzeń. Wszyscy użytkownicy włożyli sporo pracy i własnego zaangażowania w efekt jaki teraz moża podziwiać. Szczególne podziekowania dla naszego guru Pozdro
  15. he he jasne że pomógł
  16. spoko spoko Krówki opanowane :biggrin: Dzieki wit.s rulezz
  17. jakich krówek :biggrin: ?
  18. hejka kaska poszła przed chwilą na Inteligo. W sumie 4 osoby no i moja 'Niunia' Pozdrawiam i do zobaczenia
  19. Cześć Mam ten sam typ navi w mojej niuni i tez nie wiem jaką płyte z mapą kupic. Rozwijam temat z moim znajomym, jesli cos bede wiedzial dokladnie to napisze. pozdrawiam
  20. Cześć Nareszcie zima, moją Niunie tez ubrałem w zimówki. Śmigam na Goodyear Eagle UltraGrip GW-3 z ochraniaczem felgi. Narazie mało mogę powiedziec na ich temat(niewielki dystans) ale mysle ze bedą super. Może ktoś je ma i moze napisac cos więcej? Acha i jaki wysoki macie bierznik w tych oponach? Wydaje mi sie delikatny jak na 'zimówke' ale to tylko moje spostrzeżenie(są nowe- tak wygladają i tak powiedział 'gumiarz' )
  21. cześć przed chwilą próbowałem odpalić moją Niunie i na próbie się skończyło... AQ padł podłączyłem respirator ale nie wiem czy cos pomoże :/ link do stronki z dekoderem super, wiem że mam 420A 82Ah. Musze sprawdzic świece jeszcze Pozdrawiam na zawsze
  22. Adi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam pierwsze kroki na forum . wysylam dane, git pomysł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.