Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie dzisiaj mija dokładnie roczek istnienia Audi A4 Klub Polska :a4fan:

Przez ten czas wiele się wydarzyło.Forum się pięknie rozrosło , pisano o nas w gazetach i poszliśmy w góre w rankingach.A to w szczególności Wasza zasługa , bo gdyby nie Wy , to sam bym tego nie stworzył.Także chciałbym Wam bardzo serdecznie podziękować za to , że jesteście i pomagacie w rozwoju naszego klubu.Szczególne podziękowania należą się moderatorom , którzy dzielnie strzegą porządku i starają się zapanować nad coraz większą liczbą użytkowników forum.

Teraz takie małe podsumowanie roku w liczbach :biggrin:

Liczba postów : 77687

Liczba tematów :5227

Liczba użytkowników 2107

Postów dziennie 212,84

Tematów dziennie 14,32

Użytkowników dziennie : 5,77

Tu macie bardziej szczegółowe statystyki :arrowr: http://www.a4-klub.pl/forum/statistics.php

Także jeszcze raz dziękuje wszystkim i mam nadzieje , że za rok na imprezie urodzinowej pojawi się więcej osób niż ma być w tym roku

Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano

Oby tak dalej i do zobaczenia na zlocie :wink:

Opublikowano

Wszystkim Forumowiczom Wszystkiego Naj z Okazji I Rocznicy oby to forum tak dalej rosło w siłę a Adminom i Moderatorom siły aby mogli to dalej utrzymać w ryzach :biggrin: :a4fan::audi:

Opublikowano

:biggrin: fajno, a oficjalne urodzinki w Wiśle :twisted:

Pozdry dla wszystkich :a4fan:

Opublikowano

Użytkownikom zyczę nieustawania w wysiłkach aby nie dać się opanować.

Modom nieustawania w wysiłkach, żeby opanować użytkowników.

Prezesowi ... q*wa Prezesie, co cobyście mogli zasiadać codziennie w wygodnym fotelu i z radością obserwować jak sie forum rozwija.

:biggrin: :a4fan: :twisted: :audi:

Opublikowano

Witam,

Z okazji I urodzin klubu, życze 100 lat działalności na najwyższym poziomie, oraz aby po naszych drogach jeździło pełno A4 i żeby przybywało klubowiczów

Pozdrawiam

Bartek

Opublikowano

Czyli dzisiaj spot u Prezesa slyszalem ze tor juz zamowiony szampan tez :biggrin:

Opublikowano

Szampan dla Prezesa i wszystkiego naj :biggrin: :a4fan:

Opublikowano

dołaczam sie do życzeń.dzieki temu forum duzo mogłem sie nauczyc od wszystkich i nabrac doswiadczenia uzytkowania wspaniałego samochodu jakim jest :audi: "bede z wami do końca świata i o jeden dzień dłużej"

Opublikowano

A ja dziekuje :

Tobie Hugo bo jednak gdy nie Ty i Twoj pomysł nie bylo by tego wszystkiego

Mderatorom i Adminom za wkład i poświecony czas

Forumowiczom, ze chcialo im sie pisac dzieląc sie informacjami i odpowiadali na te wszystkie pytania od madrych po te bardziej głupie.

Jeszcze raz wszystkim dzieki

Mi osobiscie forum bardzo duzo pomoglo.

Zycze wszystkim :arrowr: TAK 3MAć

Opublikowano

no więc czas na impreze urodziny01.gif popconr dla wszystkich popcorn.gifpopcorn.gifpopcorn.gif

muzyka07.gifmuzyka08.gifmuzyka10.gif

taniec02.giftaniec03.giftaniec02.giftaniec03.giftaniec02.giftaniec03.gif

inwazja2.gifinwazja2.gifinwazja2.gif

Opublikowano
:a4fan:
Opublikowano

Wszystkiego najlepszego dla założyciela i jego ideii, oraz dla członków klubu. A4 rządzi. :audi:

Opublikowano
:a4fan: tak trzymać
Opublikowano

Symboliczne 100 lat dla klubu :audi::a4fan: a wiem, że ten klub będzie istniał o wiele dłużej skoro ma tak operatywnego prezesa i kompetentnych kierowników działów. Jesteście wielcy a my przy Was rośniemy w siłę :exclaim:

Opublikowano

Ja rowniez dolaczam sie do zyczen i podziekowac.

Hugo, wszyscsy moderatorzy, administartorzy i szarzy uzytkownicy - DOBRA ROBOTA :a4fan:

Trudno znalezc w necie drugie tak uporzadkowane i wartosciowe forum.

Wielkie dzieki i trzymac tak dalej :lol:

Opublikowano

Rowniez wszystkiego NAJLEPSZEGO dla klubu !! Ten rok byl byl udany, nastepne beda jeszcze lepsze, duzo pracy jest wykonanej glownie przez Prezesa , a jeszcze wiecej przed nami w kolejnych latach :biggrin:

Opublikowano

Wszyscy razem odwalilismy kawal wspanialej roboty ktora teraz owocuje i bedzie owocowac...wszystkiego NAJlepszego :wink:

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich użytkowników forum.

Wielkie "dziekuję" kieruję do moderatorów za trzymanie tego wszystkiego w ryzach, a w szczególności do "Księdza Prowadzącego" - Huga :smile:

A4 Klub Forevah' !

:a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.