Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu

Hugo

Właśnie dzisiaj mija dokładnie roczek istnienia Audi A4 Klub Polska :a4fan:

Przez ten czas wiele się wydarzyło.Forum się pięknie rozrosło , pisano o nas w gazetach i poszliśmy w góre w rankingach.A to w szczególności Wasza zasługa , bo gdyby nie Wy , to sam bym tego nie stworzył.Także chciałbym Wam bardzo serdecznie podziękować za to , że jesteście i pomagacie w rozwoju naszego klubu.Szczególne podziękowania należą się moderatorom , którzy dzielnie strzegą porządku i starają się zapanować nad coraz większą liczbą użytkowników forum.

Teraz takie małe podsumowanie roku w liczbach :biggrin:

Liczba postów : 77687

Liczba tematów :5227

Liczba użytkowników 2107

Postów dziennie 212,84

Tematów dziennie 14,32

Użytkowników dziennie : 5,77

Tu macie bardziej szczegółowe statystyki :arrowr: http://www.a4-klub.pl/forum/statistics.php

Także jeszcze raz dziękuje wszystkim i mam nadzieje , że za rok na imprezie urodzinowej pojawi się więcej osób niż ma być w tym roku

Wszystkim Forumowiczom Wszystkiego Naj z Okazji I Rocznicy oby to forum tak dalej rosło w siłę a Adminom i Moderatorom siły aby mogli to dalej utrzymać w ryzach :biggrin: :a4fan::audi:

Użytkownikom zyczę nieustawania w wysiłkach aby nie dać się opanować.

Modom nieustawania w wysiłkach, żeby opanować użytkowników.

Prezesowi ... q*wa Prezesie, co cobyście mogli zasiadać codziennie w wygodnym fotelu i z radością obserwować jak sie forum rozwija.

:biggrin: :a4fan: :twisted: :audi:

Czyli dzisiaj spot u Prezesa slyszalem ze tor juz zamowiony szampan tez :biggrin:

dołaczam sie do życzeń.dzieki temu forum duzo mogłem sie nauczyc od wszystkich i nabrac doswiadczenia uzytkowania wspaniałego samochodu jakim jest :audi: "bede z wami do końca świata i o jeden dzień dłużej"

A ja dziekuje :

Tobie Hugo bo jednak gdy nie Ty i Twoj pomysł nie bylo by tego wszystkiego

Mderatorom i Adminom za wkład i poświecony czas

Forumowiczom, ze chcialo im sie pisac dzieląc sie informacjami i odpowiadali na te wszystkie pytania od madrych po te bardziej głupie.

Jeszcze raz wszystkim dzieki

Mi osobiscie forum bardzo duzo pomoglo.

Zycze wszystkim :arrowr: TAK 3MAć

Symboliczne 100 lat dla klubu :audi::a4fan: a wiem, że ten klub będzie istniał o wiele dłużej skoro ma tak operatywnego prezesa i kompetentnych kierowników działów. Jesteście wielcy a my przy Was rośniemy w siłę :exclaim:

Ja rowniez dolaczam sie do zyczen i podziekowac.

Hugo, wszyscsy moderatorzy, administartorzy i szarzy uzytkownicy - DOBRA ROBOTA :a4fan:

Trudno znalezc w necie drugie tak uporzadkowane i wartosciowe forum.

Wielkie dzieki i trzymac tak dalej :lol:

Rowniez wszystkiego NAJLEPSZEGO dla klubu !! Ten rok byl byl udany, nastepne beda jeszcze lepsze, duzo pracy jest wykonanej glownie przez Prezesa , a jeszcze wiecej przed nami w kolejnych latach :biggrin:

Wszyscy razem odwalilismy kawal wspanialej roboty ktora teraz owocuje i bedzie owocowac...wszystkiego NAJlepszego :wink:

Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich użytkowników forum.

Wielkie "dziekuję" kieruję do moderatorów za trzymanie tego wszystkiego w ryzach, a w szczególności do "Księdza Prowadzącego" - Huga :smile:

A4 Klub Forevah' !

:a4fan: