Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Hugo może opowiedziałbyś w skrócie, jak powstalo to forum, tzn. pewnego dnia co ... wstałes rano pomyślałes sobie a zciągnę sobie php BB,znajdę kawałek serwera i pobawie sie ...., jak zwerbowałeś pierwszych użytkowników ...... , dlaczego forum dot. samochodu....?

prosimy o wycinek z histori .... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo może opowiedziałbyś w skrócie, jak powstalo to forum, tzn. pewnego dnia co ... wstałes rano pomyślałes sobie a zciągnę sobie php BB,znajdę kawałek serwera i pobawie sie ...., jak zwerbowałeś pierwszych użytkowników ...... , dlaczego forum dot. samochodu....?

prosimy o wycinek z histori .... :rotfl:

Hhahahah proszę bardzo :)

Do marki Audi jestem bardzo przywiązany.Najpier było B3 1.8 , potem B4 1.9TDI , poźniej zrobiłem prawko i mogłem już na legalu śmigać nowym nabytkiem czyli 1.8T quattro.Pojeździłem nim prawie 8 lat .W 2005 kupiłem B6 1.9TDI i śmigam nim obecnie.Dlaczego forum dotyczące samochodu ?? To chyba jasne , jak ma się przez tyle lat kontakt z taką marką jaką jest Audi.Już od dawna planowałem założyć klub A4 , ale jakoś odwlekało się to w czasie.Dokładnie rok temu obudziłem się rano i myśle sobie :"Nie ma na na co czekać.Działam :)"No i ciach odpaliłem kompa.Długopis do ręki i na karteczce wypisałem kilka propozycji adresu i nazwy klubu.30 minut kreśliłem , zmieniałem , kombinowałem i tak powstał adres www.a4-klub.pl :) Później szybki przelewik i domena zaklepana :) Kolejna akcja to wybór serwera.Akurat kilka dni wcześniej rozmawiałem na ten temat z kolegą i w sumie już wiedziałem co brać.Szybki przelewik i jest serwer :cool: Później stanęło forum phpbb by przemo i z pomocą Boska udało się go spiąć z serwerem.Później zaczęła się ciężka praca nad utworzeniem działów i ustawieniem tego , żeby ładnie wyglądało.Jak już wszystko było porobione , to pozostało wystartować z forum.

No i od tego czasu zaczęła się ciężka praca nad rozkręceniem forum.Wysłałem kilkaset zaproszeń do ludzi jeżdzących A4.Troche ludzi jeżdżących A4 znałem już wcześniej , ale większość zaproszeń wysłałem do ludzi z AKP i podobnych klubów.Codziennie zaczęło przybywać nowych ludzi.Pisano coraz więcej postów i po pewnym czasie nie dawałem rady panować nad tym i musiałem skorzystać z pomocy Modów.Z miesiąca na miesiąc forum zaczęło się coraz bardziej rozwijać i dostało takiego powera , że byłem w szoku , jak patrzyłem na statystyki.W tej chwili codzinnie rejestruje się ok 20 nowych osób , a postów pisze się nawet 500 każdego dnia.Popracowałem troche nad pozycją strony w wyszukiwarkach , wydałem pare groszy i efekty można zobaczyć , wpsiując w google słowo Audi lub Audi A4.Jeszcze troszkę i będziemy na samej górze :) Jeżeli dalej będziemy się rozwijać w tym tempie to chyba zakupimy własny klubowy serwer , bo jak sami zuważyliście to za hosting trzeba płacić kupe kasy , a tak naprawde to i tak jest mnóstwo ograniczeń i forum nie chodzi tak szybko jakbym chciał.

Podsumowując to jestem bardzo zadowlony , że mogę tworzyć klub z tak fajnymi ludźmi jak Wy.Naprawdę miło jest dostawać maile z gratulacjami i podziękowaniami za stworzenie czegoś fajnego.Wasze zadowlenie to chyba najlepsza zapłata za moją prace nad klubem.

Dziękuje Wam bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje i wszystkiego dobrego na przyszłość! Co prawda nie jestem zbyt aktywnym forumowiczem, ale przeczytam coś od czasu do czasu, no i koszulkę mam:)

Fajnie, że takie formum istnieje, pozdrawiam założyciela, moderatorów i wszystkich korzystających ze strony.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo, kawał dobrej roboty ześ odwalił, gratulacje i podziekowania za to,ze stworzyles takie miejsce,gdzie MY-"zboczeńcy" na punkcie A4ek mozemy sie zjednoczyc,wesprzec,pogadac,poradzic , a na dodatek podziekuje rownie MODom, ktorzy utrzymuja to forum w kulturalnej atmosferze. PZDR 4 @ll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...