Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hugo może opowiedziałbyś w skrócie, jak powstalo to forum, tzn. pewnego dnia co ... wstałes rano pomyślałes sobie a zciągnę sobie php BB,znajdę kawałek serwera i pobawie sie ...., jak zwerbowałeś pierwszych użytkowników ...... , dlaczego forum dot. samochodu....?

prosimy o wycinek z histori .... :rotfl:

Opublikowano
  • Autor
Hugo może opowiedziałbyś w skrócie, jak powstalo to forum, tzn. pewnego dnia co ... wstałes rano pomyślałes sobie a zciągnę sobie php BB,znajdę kawałek serwera i pobawie sie ...., jak zwerbowałeś pierwszych użytkowników ...... , dlaczego forum dot. samochodu....?

prosimy o wycinek z histori .... :rotfl:

Hhahahah proszę bardzo :)

Do marki Audi jestem bardzo przywiązany.Najpier było B3 1.8 , potem B4 1.9TDI , poźniej zrobiłem prawko i mogłem już na legalu śmigać nowym nabytkiem czyli 1.8T quattro.Pojeździłem nim prawie 8 lat .W 2005 kupiłem B6 1.9TDI i śmigam nim obecnie.Dlaczego forum dotyczące samochodu ?? To chyba jasne , jak ma się przez tyle lat kontakt z taką marką jaką jest Audi.Już od dawna planowałem założyć klub A4 , ale jakoś odwlekało się to w czasie.Dokładnie rok temu obudziłem się rano i myśle sobie :"Nie ma na na co czekać.Działam :)"No i ciach odpaliłem kompa.Długopis do ręki i na karteczce wypisałem kilka propozycji adresu i nazwy klubu.30 minut kreśliłem , zmieniałem , kombinowałem i tak powstał adres www.a4-klub.pl :) Później szybki przelewik i domena zaklepana :) Kolejna akcja to wybór serwera.Akurat kilka dni wcześniej rozmawiałem na ten temat z kolegą i w sumie już wiedziałem co brać.Szybki przelewik i jest serwer :cool: Później stanęło forum phpbb by przemo i z pomocą Boska udało się go spiąć z serwerem.Później zaczęła się ciężka praca nad utworzeniem działów i ustawieniem tego , żeby ładnie wyglądało.Jak już wszystko było porobione , to pozostało wystartować z forum.

No i od tego czasu zaczęła się ciężka praca nad rozkręceniem forum.Wysłałem kilkaset zaproszeń do ludzi jeżdzących A4.Troche ludzi jeżdżących A4 znałem już wcześniej , ale większość zaproszeń wysłałem do ludzi z AKP i podobnych klubów.Codziennie zaczęło przybywać nowych ludzi.Pisano coraz więcej postów i po pewnym czasie nie dawałem rady panować nad tym i musiałem skorzystać z pomocy Modów.Z miesiąca na miesiąc forum zaczęło się coraz bardziej rozwijać i dostało takiego powera , że byłem w szoku , jak patrzyłem na statystyki.W tej chwili codzinnie rejestruje się ok 20 nowych osób , a postów pisze się nawet 500 każdego dnia.Popracowałem troche nad pozycją strony w wyszukiwarkach , wydałem pare groszy i efekty można zobaczyć , wpsiując w google słowo Audi lub Audi A4.Jeszcze troszkę i będziemy na samej górze :) Jeżeli dalej będziemy się rozwijać w tym tempie to chyba zakupimy własny klubowy serwer , bo jak sami zuważyliście to za hosting trzeba płacić kupe kasy , a tak naprawde to i tak jest mnóstwo ograniczeń i forum nie chodzi tak szybko jakbym chciał.

Podsumowując to jestem bardzo zadowlony , że mogę tworzyć klub z tak fajnymi ludźmi jak Wy.Naprawdę miło jest dostawać maile z gratulacjami i podziękowaniami za stworzenie czegoś fajnego.Wasze zadowlenie to chyba najlepsza zapłata za moją prace nad klubem.

Dziękuje Wam bardzo

Opublikowano

Serdeczne gratulacje i wszystkiego dobrego na przyszłość! Co prawda nie jestem zbyt aktywnym forumowiczem, ale przeczytam coś od czasu do czasu, no i koszulkę mam:)

Fajnie, że takie formum istnieje, pozdrawiam założyciela, moderatorów i wszystkich korzystających ze strony.

Pozdrawiam.

Opublikowano

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Opublikowano

Hugo, kawał dobrej roboty ześ odwalił, gratulacje i podziekowania za to,ze stworzyles takie miejsce,gdzie MY-"zboczeńcy" na punkcie A4ek mozemy sie zjednoczyc,wesprzec,pogadac,poradzic , a na dodatek podziekuje rownie MODom, ktorzy utrzymuja to forum w kulturalnej atmosferze. PZDR 4 @ll

Opublikowano

wszystkiego najleprzego wszystkim a4

pozdrowienia z wielkopolski :a4fan:

Opublikowano

Gratulacje Hugo

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.