Treść opublikowana przez michua4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam długi czas nie zaglądałem na stronke jednak bardzo chetnie zawitam na zlociku pozdrawiam
-
[B5 APT] problem z kontrolka od air bag nie gaśnie
witam mam ten sam problem co opisany powyżej i ja również chciałbym jak najszybciej ten problem rozwiazac a nie wiem w jaki sposób pozdrawaim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wszystkich mam nadzieje ze zjawie sie na naszym zlociku splociku audi pozdrawiam do zobaczonka
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
muj smoczek spala o.k 10-11 litra na setke lecz tylko 98 oktanowej pozdrawiam
-
[B5 AJL] moc turbiny
dzieki panowie
-
[???]czerwone turbo
dzieki koledzy
-
[B5 AJL] moc turbiny
witam jaka powina być moc turbiny dmuchanego powietrza jak sprawdzić domowymi sposobami czy ktoś wie prosze o podpowiedz turbinki wogule nie słychać a np w T-4 2.5 tdi to pistrzy jak diabli i czuć ten poćiąg a umnie cośik słabo a mam orginalne 180 koni więc to powino sie inaczej zachowywać dziekuje i pozdrawiam stosuj 2 punkt regulaminu
-
[???]czerwone turbo
witam ja mam pytanko do posiadaczy silników turbo czy przy jezdzie na pełnym gazie przez jakieś pięć kilometrów turbina może czy powina byc aż czerwona jak by z pieca ja wyciągnieto. :kwasny:pozdrawam gdybyś uzupełnij profil to moglibyśmy Ci coś podpowiedzieć, a tak nic nie wiemy, to samo z tematem / POZIEK
-
Czy ktoś wie co wzmocniono w silniku 1,8 T w porównaniu do 1,8 bez turbo ?
nie wiem dokładnie ale napewno jest coś wzmocnione są wieksze temperatury no i wydajność lepsza ja wiem tylko jak koles zasadził do calibry turbo to po jakimś czasie to śilnik pękł no i miał z tego taki biznes pozdrawiam uzupełnij profil
-
Mycie silnika A4 1,8 turbo
detersil jest o.k co najważniejsze to ze myje :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam no i po splociku bylo fajowo tak wogule zawsze jest fajowo wkoncu to zlocik pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam niestety ja napewno nie dam rady moje autko jeszcze nie ma polskich blach
-
czy 1.8 turbo moze miec 180 KM
witam dziekuje za wasze odpowiedzi i wiem na czym stoje na brifie widnieją AJL to sa pierwsze lirerki jakiegos nr bo brif jest jeszcze w jezyku wloskim\wielkie dzieki :biggrin: [ Dodano: 10-04-2007, 20:24 ] sa te literki AJL
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
to samo co kolega
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam kawa smakowala wysmienicie prawdopodobnie? :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam w mojej osobie jest to wielka niewiadoma
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam pogoda jest super byle tak dalej :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nasza jedyna klubowiczke :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam :biggrin: nie wszystko pod kontrola
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pttrzac na dzisiejsza pogode jutrzejsza zapowiada sie fantastycznie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam taka nadzieje ze bedzie dobrze :exclaim:
-
Osłna plastikowa na silniku 1,8 20 V
ja mam zatrzaski od strony wydechu trzy takie krameleczki i jest wszystko o.k nic nie lata ani nie stuka :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no pewnie a ja mam trzy kilometry do domciu p.s pogadamy na zlociku mam wstepna oferte z posnani pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przeciez jak dobrze pojdzie, to w "majówke" bedzie cos z noclegiem i piwko bedzie sie lało...mysle ze w niedziele trzeba powaznie o tym pogadac...:] jestem za piwkiem tą naszą majówką
-
Przeróbka B5->B7, B6->B7
a biale robi sie modne p.s w koncu to