Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michua4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michua4

  1. Witam długi czas nie zaglądałem na stronke jednak bardzo chetnie zawitam na zlociku pozdrawiam
  2. witam mam ten sam problem co opisany powyżej i ja również chciałbym jak najszybciej ten problem rozwiazac a nie wiem w jaki sposób pozdrawaim
  3. witam wszystkich mam nadzieje ze zjawie sie na naszym zlociku splociku audi pozdrawiam do zobaczonka
  4. muj smoczek spala o.k 10-11 litra na setke lecz tylko 98 oktanowej pozdrawiam
  5. dzieki panowie
  6. michua4 odpowiedział(a) na michua4 temat w Audi A4 B5
    dzieki koledzy
  7. witam jaka powina być moc turbiny dmuchanego powietrza jak sprawdzić domowymi sposobami czy ktoś wie prosze o podpowiedz turbinki wogule nie słychać a np w T-4 2.5 tdi to pistrzy jak diabli i czuć ten poćiąg a umnie cośik słabo a mam orginalne 180 koni więc to powino sie inaczej zachowywać dziekuje i pozdrawiam stosuj 2 punkt regulaminu
  8. michua4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam ja mam pytanko do posiadaczy silników turbo czy przy jezdzie na pełnym gazie przez jakieś pięć kilometrów turbina może czy powina byc aż czerwona jak by z pieca ja wyciągnieto. :kwasny:pozdrawam gdybyś uzupełnij profil to moglibyśmy Ci coś podpowiedzieć, a tak nic nie wiemy, to samo z tematem / POZIEK
  9. nie wiem dokładnie ale napewno jest coś wzmocnione są wieksze temperatury no i wydajność lepsza ja wiem tylko jak koles zasadził do calibry turbo to po jakimś czasie to śilnik pękł no i miał z tego taki biznes pozdrawiam uzupełnij profil
  10. detersil jest o.k co najważniejsze to ze myje :biggrin:
  11. witam no i po splociku bylo fajowo tak wogule zawsze jest fajowo wkoncu to zlocik pozdrawiam
  12. witam niestety ja napewno nie dam rady moje autko jeszcze nie ma polskich blach
  13. witam dziekuje za wasze odpowiedzi i wiem na czym stoje na brifie widnieją AJL to sa pierwsze lirerki jakiegos nr bo brif jest jeszcze w jezyku wloskim\wielkie dzieki :biggrin: [ Dodano: 10-04-2007, 20:24 ] sa te literki AJL
  14. witam kawa smakowala wysmienicie prawdopodobnie? :biggrin:
  15. witam w mojej osobie jest to wielka niewiadoma
  16. witam pogoda jest super byle tak dalej :biggrin:
  17. nasza jedyna klubowiczke :biggrin:
  18. witam :biggrin: nie wszystko pod kontrola
  19. pttrzac na dzisiejsza pogode jutrzejsza zapowiada sie fantastycznie
  20. mam taka nadzieje ze bedzie dobrze :exclaim:
  21. ja mam zatrzaski od strony wydechu trzy takie krameleczki i jest wszystko o.k nic nie lata ani nie stuka :biggrin:
  22. no pewnie a ja mam trzy kilometry do domciu p.s pogadamy na zlociku mam wstepna oferte z posnani pozdrawiam
  23. przeciez jak dobrze pojdzie, to w "majówke" bedzie cos z noclegiem i piwko bedzie sie lało...mysle ze w niedziele trzeba powaznie o tym pogadac...:] jestem za piwkiem tą naszą majówką
  24. michua4 odpowiedział(a) na C1 KUBA temat w Audi A4 B5
    a biale robi sie modne p.s w koncu to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.