Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

driv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. driv odpowiedział(a) na driv temat w 1.8
    Dziękuje za podpowiedzi pojadę w weekend sprawdzić Chociaż muszę przyznać że 3 dni jazdy na samym paliwie spowodowały że auto wróciło do normy, chociaż trochę brakuje elastyczności, więc myślę że coś jest po prostu zatkane. Ciekawe czy można jakoś przeczyścić cały układ z paliwem Pozdrawiam
  2. driv odpowiedział(a) na driv temat w 1.8
    Spróbuje zatankować A co z tym ciśnieniem gdzie i jak to mierzyć?
  3. driv odpowiedział(a) na driv temat w 1.8
    jak to zrobić i ile powinno być?
  4. driv odpowiedział(a) na driv temat w 1.8
    Witam, dzięki wielkie za tą dyskusję, bo jazda takim autem to prawdziwa męka. Jak rozumiem muszę podłaczyć auto do VAG-a. ale mam kolejne spostrzeżenia - moje auto jedzie tak nawet jak się nagrzeje, jest totalnie nieelastyczne, szarpie i mam wrażenie, że jest to związane z zasilaniem w paliwo - bo na gazie jest ekstra. Może coś jest zatkane - ale co?
  5. driv odpowiedział(a) na driv temat w 1.8
    no w sumie tak, po zapaleniu obroty wynoszą ok 1200 ale zaraz spadają, czy VAG to pokaże?
  6. witam Kolegów Klubowiczów, od pewnego czasu mam problem z moim super autkiem:) rano na zimnym silniku albo po całodziennym staniu pod pracą moje autko nie ma mocy żeby jechać objaw trwa pierwsze 30 s. do 2 min a potem wszystko jest ok, główny objaw to po dodaniu gazu momentalnie słabnie i dopiero bardzo mocne wciśnięcie gazu powoduje że auto jedzie, aczkolwiek wcale nie ochoczo:( macie pomysł co to może być? Pozdrawiam
  7. moim zdaniem to całkiem normalne, polskie miasta, stare silniki i duż moc. Proponuje rozkoszować się jazdą, pozdrawiam:)
  8. Witam, ja bym na to popatrzył inaczej - zobacz ile ma palić auto zgodnie z instrukcją , potem weź pod uwagę polskie miasta, korki, nastęonie dodaj trochę na większe spalanie gazu i... spij spokojnie. A co do ospałości auta to za bardzo nie wiem Pozdrawiam
  9. driv odpowiedział(a) na driv temat w Audi A4 B5
    Witam, no to pochwaliłem:( Pojechałem na wakacje i wracając... na benzynie silnik gaśnie przy wyrzuceniu na luz na gazie jest znacznie lepiej ale też mu się uda zgasnać Jeśli chodzi o jazdę wszystko jest ok! Co to może być? No a przepustnica nowa za 250zł z gwarancją na rok pewnie made in china. Objaw mam taki jak przed wymianą przepustnicy, może trzeba coś wykasować z pamięci bo auto ma traume? Jak zobić to co pisał powyżej MSTAN? Pomocy
  10. driv odpowiedział(a) na driv temat w Audi A4 B5
    witam, powiedziłbym że wszystko OK obroty ciut wolniej spadają ale sa stabilne a przy starej przepustnicy nie byłem w stanie jeździć Adoptowałem w sposób podany powyżej Dzięki
  11. driv odpowiedział(a) na driv temat w Audi A4 B5
    Bardzo Dziękuję
  12. driv opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, po wymianie całej przepustnicy obroty silnika dość wolno spadają, przez jakieś 5 sekund :confused4:utrzymują się na poziomie 1500 obrotów czy to jest OK? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
  13. driv odpowiedział(a) na driv temat w Audi A4 B5
    witam, już kiedyś rozmawialiśmy - z Przemyśla:) Teraz sprawdziłem na chłodno i jak poczekam az immo zgaśnie przed zapaleniem to wszystko jest ok tzn nie mruga. Natomiast obroty ewidentnie są nie takie. Podejrzewam silnik krokowy albo albo przepływomierz.
  14. driv odpowiedział(a) na driv temat w Audi A4 B5
    jak zauważyłem to i jedno i drugie. Tzn. jak zaraz po jeździe próbowałem zapalić to mrugał immo a jak chwilę postał to gasł bez mrugania. No a obroty falują praktycznie przy każdym dojeździe do skrzyżowania:(
  15. driv odpowiedział(a) na driv temat w Audi A4 B5
    Witam, a która to? Generalnie po zapaleniu auta wszystko gaśnie i jest OK, teoretycznie. Dzisiaj rano po wyjeździe z garażu obroty były od 1200 do 200 a raz czy dwa nawet zgasł(((

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.