Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drugi rok też będzie nasz :a4fan:

Wszystkiego najlepszego :biggrin:

Opublikowano
:a4fan:
Opublikowano
:audi: 100 lat Klubowi 100 lat Hugo 100 nam i oczywiscie 100 (lat?) naszym A4'kom ;D :a4fan::a4fan::audi:
Opublikowano
:a4fan: Wszystkim Klubowiczom zycze kolejnego udanego roku na forum, oby byl jeszcze lepszy, a Prezesowi lubu dubu lubu dubu niech zyje nam prezes naszego klubu, niech zyje nam :a4fan:
Opublikowano

By to wszystko co tu tworzymy na stronach tego forum , cieszyło nas wszystkich, maniakami Audi jesteśmy i to widać każdego dnia!!!! Wielkie dzięki Hugo za stworzenie klubu z którym można się naprawdę związać , moderatorom za porządek i karcące słowo, a nam wszystkim życze coraz wiekszej wiedzy na temat naszych ukochanych autek... :a4fan: i SPOTYkajmy się częściej.

Happy Birthday to U www.a4-klub.pl 100lat

Opublikowano

To dziś poświętujemy ... :cool:

:a4fan: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ! ! ! :a4fan:

20_12_20061.jpg

Opublikowano

Wszystkim użytkownikom :a4fan: wszystkiego najlepszego, przyczepnosci i niezawodności.

Opublikowano

naaaajs rocznica...

duzy szacun dla Ojca Zalozyciela i jego pomocnikow...

wykonaliscie kawal naprawde dobrej roboty!!!

GRATULACJE

Opublikowano

Happy Birthday and many happy returns of the day !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :a4fan:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego dla FORUM a takze wielkie podziekowania dla opiekunow forum, dzieki forum A4 moja wiedza sie wciaz poszerza :)

pozdro

Opublikowano
:a4fan: oby tak dalej
Opublikowano

wiec z tej okazji dla PREZESA duży szampan skrzynka bools 0,7 wolny weekend i od poniedziałku dalej dzielnie do przodu :a4fan: dodge-72

Opublikowano

git :a4fan: oby było jeszcze bardziej kolorowo :a4fan:

Opublikowano

Wszystkiego Dobrego :exclaim: , oby tak dalej :a4fan:

Opublikowano

@-->-,---- Wszystkiego najlepszego !!! :a4fan:

Opublikowano
:a4fan: niech nam trwa 100 lat i jeden dzień :a4fan:
Opublikowano

dziękuję za ciepłe słowa w stosunku do zielonych, a od siebie również chciałbym podziękować kolegom z loży vip :lol: oraz naszemu wspaniałemu szefowi HUGO za swój czas poświęcony temu forum, bo z moich obserwacji poświęca go naprawdę sporo a tu przecież jeszcze trzeba żyć i zmagać się z codziennością, naprawdę wyrazy uznania

chciałbym również podziekować klubowiczom jak i użytkownikom tym przestrzegającym regulamin jak i go łamiacym, za każdy sensowny post, bo to wy, my jesteśmy tym klubem i każde słowo tu napisane je tworzy, także chłopaki i dziewczęta..... :a4fan:

brawa dla wszystkich

63.gif

i pamiętajcie obserwujemu was

21.gif

Opublikowano

Niech żyje nam Klub 100lat :))

Opublikowano

No to po jednym Panie i Panowie ;) I życzę kolejnych jubileuszów :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.