Treść opublikowana przez Jarek
-
Opinie na temat lamp DEPO
Potwierdzam mam soczewki DEPO dzielone bo nie chciałem ciąć a i w przyszłości mogę przerobić na xenon. Co do jakości są godne polecenia, kolega posiadający a4 z 99roku (valeo zespolone) nie widział różnicy w jakości światła bądź barwie.
-
[B5 AFB] Jak tu zadbac o ten silnik??? 2.5 v6
Kolega Wowo ma rację, imm w tym silniku jest sprawny przez "góra" 3 , 4 miesiące ( po prostu jest wadliwy...)
-
[B5 AFB] Problem z olejem 2.5 TDI 2000 R.
Witaj Zalej silnik olejem 5W40 dobrej firmy ze sprawdzonego źródła a nie z allegro i tylko i wyłącznie pełny syntetyk
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
Co 12 tyś + wszystkie filtry olej Motul 8100 X-cess 5W 40
-
[2,5 TDI v6] Czkawka na pierwszym biegu w quattro
Fajnie że problem rozwiązany ale dla pewności sprawdź przewody paliwowe pod względem powietrza....bęble...bąbelki...VP44 + powietrze = ZGON
-
Czy Kayaba to dobra firma....
mam zamiar takie kupic ale jej nie znam, wiec moze macie jakies opinie pozdrawiam
-
kierunki boczne jak je wyciągnąć?
ok dzieki juz zrobilem )
-
kierunki boczne jak je wyciągnąć?
Jak w temacie , szukam i nie moge znaleźć...nie wiem z której strony mam nacisnąć ten plastik...
-
Jaka firma robi paski rozrządu do audi?
Witam jak w temacie, dodam tylko że najbardziej chodzi mi o silnik AFB bo niedługo będe wymieniał rozrząd.. pozdrawiam
-
[2.5 TDi AFB] wymiana termostatu
w szukaczce wpiszcie 'termostat' a tam jest tego troche powodzenia www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=7920&highlight=termostat
-
Polecane opony letnie
jakie mam wybrać z tych dwóch : 205/55/R16 1. Fulda carat progresso 2. Dunlop SP Sport 2020 E? chodzi mi o to czy ktoś miał już tekie opony, jak się spisywały no i które są lepsze... pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
Witam Mam dylemat jak w temacie : czy FULDA carat progresso czy DUNLOP SP Sport 2020? rozmiar 205/55/R16...mam je za około 70euro/szt... chodzi mi która z tych konkretnych propzycji jest Waszym zdaniem lepsza? z własnego doświadczenia. dzięki
-
Poduszki skrzyni biegów- prośba o numery z ETKI
Dzieki Zdeniu ) pozdro
-
Poduszki skrzyni biegów- prośba o numery z ETKI
Witam jak w temacie, nie posiadam ETKI więc może ktoś mi wysłać jakie są numery tych poduszek , ile ich jest, no i ewentualnie zdjęcia w miare możliwości... z góry dzięki i pozdrawiam Audi silnik AFB rok produkcji 1998 skrzynia 6-tka
-
[B5 2.5 TDI] AVANT 1999 - podobna rakiecie:)
Witaj w rodzinie Avant i 2.5 TDI )
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Szkoda że nie wpadłem , nie miałem możliwości ale nastepnym razem będę napweno ) ps. z opisow i ze zdjec widac ze impreza tylko pozazdrościć.... pozdrawiam wszystkich... ale sie uśmiałem z akcji z Q7 'chyba mu szczeka spadła " heheh A4 RULES!!!!!
-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
super Avant )
-
[B5 ALL] Tylna wycieraczka ...zwariowała :))
Witam jak w temacie, jak włącze tylną wycieracze zaczyna latać jak jej sie podoba,tzn kilka razy pochodzi jak chce,czasami sie włączy sama bez powodu.Czy to jakiś przekaźnik ? jeśli tak to gdzie on się znajduje? pozdrawiam
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Witam pytanie jak w temacie : mam okazje kupic soczewki ktore wyglądaja dokladnie tak jak valeo po lifcie z tym że są firmy Depo...czy ktoś wie co to za firma? pozdro
-
[ALL] Jaki filtr oleju?
Ja wszystkie filtry knechta, co 12tyś )
-
Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
Niech żyje nam Klub 100lat )
-
olej mineralny - pomocy!
Potwierdzam turbina podnie szybciej niż myślisz...poczytaj troche na dobrych stronach firm które regenerują turbiny
-
Błąd 00532
00532 P1746 Moduł kontroli transmisji – napięcie zasilania (B+) usterka słabej baterii lub złe uziemienie 00532 P1750 Napięcie (B+) To jest tylko znaczenie tych błędów ale o dalszej analizie niech się wypowiedzą bardziej obyci...
-
[B5 2.5TDI] Moje QUATTRO - AVANT
Wypas furak:)) poezja gratuluje
-
[B6 AVB] Nowe felgi
fajny furak gratuluje )