Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinie na temat lamp DEPO


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem że temat był już maglowany, chodzi mi o to czy ktoś konkretnie posiada tego typu lampy http://moto.allegro.pl/item265386277_lampy_nowe_audi_a4_94_98_black_angel_eyes_.html . Ja w końcu wygrałem z sonarem, uznali mi reklamacje i mam możliwość wymiany na inne które posiada firma u której je kupiłem. Dość mam już testowania i zwracania lamp wiem jakim gó... był Sonar wiec chce coś co będzie świecić w miarę porządnie.

lub coś z ich ofert: http://www.tuning-tec.pl/index.php?PHPSESSID=364bf889680e805d0735c81580ad0bd3&sb=2&sm=6&sc=18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że to też nie będzie świeciło zbyt dobrze :decayed:, ale poszukaj na forum jest sporo na temat lamp firmy Depo. I ludzie śmigają na lampach tej firmy. A jakie jeszcze Ci proponują? Jakie możesz wybrać? Bo rozumiem że to w ramach reklamacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej jest ich cała oferta do naszych audi :) w sumie to w ramach reklamacji to i tak będę musiał dopłacić różnicę choć sie tyle z nimi naużerałem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty byś wolał ANGEL EYES BLACK czy "zwykłe" CHROM? Bo ja jeśli już miałbym coś wybrać to bym się decydował na te: http://www.tuning-tec.pl/index.php?sb=2&sm=6&sc=18&s=0&p=1&id=700 do tego kieruneczki typu clear i można jeszcze xenonki z tego zrobić :wink4: No i byłby pierwszy krok do zrobienia ze zwykłego A4 torpedę S4 :D Bo takie lampy montowali w S4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko na razie na zestaw xenon brak kaski a nie włożę w D2S H7 i tu jest problem. Wydaje mi sie że do czarnego kolorku by pasowały BLACK rob ma takie( http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3698.0.html ) i nawet nieźle to wygląda tylko jak świeci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do Rob'a na priv i będziesz wiedział :wink4: Wiesz wszystkie lampy są ładne, ale kurcze mi osobiście najbardziej podobają się te co pokazałem. Ale nie rozumiem, przecież z tymi lampami można śmigać na zwykłych żarówkach, nie są przeznaczone tylko do xenonków... Chyba że ja o czymś nie wiem... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się osobiście podobają te, http://www.tuning-tec.pl/index.php?sb=2&sm=6&sc=18&s=0&p=1&id=652 tyle ze przed liftem trzeba ciąć blache bo nie wchodzą, ale z tym nie ma duzo roboty poszukaj na forum był ten temat poruszany, no ewentualnie te http://www.tuning-tec.pl/index.php?sb=2&sm=6&sc=18&s=0&p=1&id=272, wchodzą bez przeróbek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK tylko jak jest z jakością i świeceniem tych lamp tu jest pytanie na które szukam odpowiedzi.... bo jak znowu kupie u nich shit to się :bicz3: bo nie mam już zamiaru ich reklamować. A i takie pytanie czy D2S można jakoś chwilowo zastąpić H7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupiłem DEPO do innej marki niż Audi i powiem szczerze, że jakość pozostawia wiele do życzenia - świeciły kiepsko, bo nie było ładnego strumienia światła tylko jakiś tu mocniej, tam mniej - strasznie nierównomiernie.

Poza tym materiały, z których są robione te reflektory są kiepskie, bo poodpadała ta chromowa powłoka.

Ogólnie NIE POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze że link który podałeś do allegro to ja kupiłem właśnie lampy od tego typa takie właśnie tylko zwykłe chrom i nie wiedzieć czemu do domu przyszły mi identyczne lampy tylko że FK-automotiv :polew: nie wiem czy to był osobny przypadek czy tak po prostu jest :kox:

w każdym razie świecą lepiej, wyglądają lepiej od valeo i są przystosowane już pod xsenon łącznie z dołączona instalacją :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nich depo to to samo co FK (podobno depo produkuje w europie lampy dla FK) a co u ciebie pisze na reflektorze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś przyszły mil lampki z powyższego linku producent niby depo ale pudełeczko i a lampach FK automotive :thumbup: jakość wykonania super jak świecą zadam relacje ja sie zrobi się ciemno pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś przyszły mil lampki z powyższego linku producent niby depo ale pudełeczko i a lampach FK automotive :thumbup: jakość wykonania super jak świecą zadam relacje ja sie zrobi się ciemno pzdr

no i jak świecą te lampki?? też sie przymierzam do ich zakupu i jestem ciekawy, czy jestes zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepiej od starych dzielonych Valeo. Naprawdę świecą przyzwoicie i nie ma sie do czego przyczepić, pasuja tez dobrze z czystym sumieniem mogę polecić :thumbup: pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie valeo to lepsze te depo niz sonar ;>

a ja slyszalem ( gdzies czytalem ) ze depo to to samo co FK tylko ze fk daje swoje pudelka inne i cos tam jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie valeo to lepsze te depo niz sonar ;>

a ja slyszalem ( gdzies czytalem ) ze depo to to samo co FK tylko ze fk daje swoje pudelka inne i cos tam jeszcze

To chyba teraz tak jest z tym FK, bo jak kupowałem 3 lata temu to straszna jakość była tych lamp.

Albo trafiłem na taki egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak że lampy depo w europie przechodzą kontrole jakości FK. FK zostaje wylacznym dystrybutorem lamp depo, nie ma na lampacha ani słowa o depo tylko FK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...