Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinie na temat lamp DEPO


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

jedyny problem jaki możesz napotkać to jak będziesz chciał wrzucić ksenony to ringi świecą na bardzo żółto i nie będzie to po prostu pasować :sick3:

a każdy ring jest z tego co widać na 4 żarókach (jeszcze nie wiem jakich) więc jak byś chciał wrzucić tam coś co by sprawiło że zaczną świecić na biało to potrzeba tego 16 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa jest o ringach czy o dzielonych soczewkach..? Bo u mnie tez jest niby przystosowanie na D2S. Ale nawet nie wiem jakie przetwornice by sie tam zmiescily. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.mam pytanko planuje zakupic lampy do mojej niuni rocznik 1996 pełne bo mi najbardziej podobają sie. podobaja mi sie angel eyes chrom. czy wogole lampy pełne wymagaja zmian np ciecia blachy czy bezpieczniej jest zamontowac dzielone ?tylko firma depo bo są sprzawdzone prosze o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.mam pytanko planuje zakupic lampy do mojej niuni rocznik 1996 pełne bo mi najbardziej podobają sie. podobaja mi sie angel eyes chrom. czy wogole lampy pełne wymagaja zmian np ciecia blachy czy bezpieczniej jest zamontowac dzielone ?tylko firma depo bo są sprzawdzone prosze o rade.

moja rada to taka : kup ORI VALEO soczewki zespolone z wersji po lifcie , małe rezanko cie czeka czyli przyciać błotnik ale nie ma z tym filozofii. Depo bym sobie odpusci dadał kilka złotych i miał ORI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.mam pytanko planuje zakupic lampy do mojej niuni rocznik 1996 pełne bo mi najbardziej podobają sie. podobaja mi sie angel eyes chrom. czy wogole lampy pełne wymagaja zmian np ciecia blachy czy bezpieczniej jest zamontowac dzielone ?tylko firma depo bo są sprzawdzone prosze o rade.

moja rada to taka : kup ORI VALEO soczewki zespolone z wersji po lifcie , małe rezanko cie czeka czyli przyciać błotnik ale nie ma z tym filozofii. Depo bym sobie odpusci dadał kilka złotych i miał ORI.

Pamietajcie tylko o tym, ze jak lampa soczewkowa jest brudna, to robi sie ciemno. Dzis tego doswiadczylem. W ogole nie swiecila. Z lustrzanymi swiatlami takiego problemu niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie możesz kupić zamienniki DEPO. Jeżdze juz na nich pół roku i jestem zadowolony jak z Valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rade wiadomo ze to co orginalne to lepsze ale musowo musi byc kasiora jeszcze sie zastanowie ale planuje powaznie cos ulepszyc w mojej niuni zaczne od świateł pózniej zderzaki i progi i oczywiście alu ale chce to zrobić ze smaczkiem wiec szukam ciekawych razwiazań.jesli ktoś sklubowiczów miał czas i chęci podzucić pare stronek na których znajdują sie takie modyfikacje(mam na myśli montarz świateł i ich okablowanie oraz sprawdzone lampy przednie) to bylbym wdzieczny.pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie możesz kupić zamienniki DEPO. Jeżdze juz na nich pół roku i jestem zadowolony jak z Valeo.

Ja na swoich też jeździłem przez chyba 7 miesięcy i nagle zaczęły się sypać - tzn wewnątrz zaczęły blaknąć, znikał ten chrom ze środka i soczewka nie wiem czemu zaczęła słabiej świecić.

Może trafiłem na trefną partię, ale mam teraz przez to uraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie spoko ale ja proponowałbym przetwornice Koito. Tu cały wątek co i jak: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16972.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli bmw wymyslilo sobie ringi to to pasuje do bmw a nie do audi

Tak sie sklada ze jestem podobnego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam lampki zespolone Depo i jestem bardzo zadowolony. Wygladaja o niebo lepiej od tych Angel Eyes sonarow lub fk..... i swieca super. Jestem zdania jezeli bmw wymyslilo sobie ringi to to pasuje do bmw a nie do audi. :a4fan:

Fakt, SONARy sa do bani... :thumbdown:

Ale FK, produkowane są przez DEPO i jakość ich jest bardzo wysoka - porównywalna z ori Valeo.

Co do ringów, to każdy zakłąda do swojej niuni :a4fan: to co lubi... Mnie osobiści podobają sie ringi w wykonaniu FK-DEPO i takie będę zakładał... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ringi FK i szczerze mówiąc coraz bardziej zaczynam sie przekonywać do ori albo ori-podobnych (chodzi mi o wygląd) ale nie zespolonych bo te mi sie nie podobają :sick3: ale do dzielonych z s4 :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam mam soczewki DEPO dzielone bo nie chciałem ciąć a i w przyszłości mogę przerobić na xenon. Co do jakości są godne polecenia, kolega posiadający a4 z 99roku (valeo zespolone) nie widział różnicy w jakości światła bądź barwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam lampki depo zespolone angel eysy soczewkowe czy po zapaleniu dlugich swiatel soczewka gasnie czy swieci sie razem z dlugimi bo u mnie cos jest nie tak bo wlasnie mi wtedy gasnie gdy wlanczam na dlugie :mysli: pownny sie chyba swiecic cztery swiatla na dlugich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...