Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinie na temat lamp DEPO


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

czyli jak zalacze dlugie gasna mijania i swieca tylko swiatla wewnetrzne czyli dlugie. Troche dziwne bo myslalem ze na dlugich to sie swieca cztery swiatla tak jak np.w bmw , czy duzym fiacie ale jesli tak mowisz to chyba ma tak byc . Dzieki . Nie dawalo mi to spokoju myslalem ze elektryk zle to wszystko po podpinal :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bixenonów nie było w B5 nawet po 2 lifcie. Co do świecenia długich razem z krótkimi, to owszem świecą ale po 1 lifcie. W wersjach sprzed 1 liftu czyli sprzed 97 roku trzeba zamienić kable we wtyczce przy kierownicy w przełączniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to by sie zgadzalo bo moja a4 jest z 95r.Dzieki wielkie endriuu lece jutro spowrotem do elektryka niech kombinuje dalej moze sie uda. :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak zalacze dlugie gasna mijania i swieca tylko swiatla wewnetrzne czyli dlugie. Troche dziwne bo myslalem ze na dlugich to sie swieca cztery swiatla tak jak np.w bmw , czy duzym fiacie ale jesli tak mowisz to chyba ma tak byc . Dzieki . Nie dawalo mi to spokoju myslalem ze elektryk zle to wszystko po podpinal :kox:

Warto zrobić żeby świeciły 4 żarówki-było o tym poszukaj w archiwum. Dawniej miałeś zapewne lampy z żarówką H4 jest to żarówka z dwoma ogniwami gdzie po włączeniu większego mniejsze gaśnie stąd właśnie ci to zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby światełka drogowe świeciły sie razem z krótkimi trzeba przełożyć kabelek( u mnie był to gruby żółty) w kostce od świateł z miejsca 56b na 56 poniżej zdjęcie dokładnie co i jak pzdr

b4ed759ae1b1663em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki grzanek85 jesli tylko jeden kabelek trzeba przelozyc to sobie chyba teraz sam poradze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko jeden i nie patrz na numerki na kostce tylko na przełączniku tak jak na rysunku. No i oczywiście zapraszam do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=90.0 w końcu masz T... w rejestracji pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...