Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czy NOWICJUSZE (jak ja) mają prawo wstepu na zlot?

a dlaczego nie.....pewnie ze maja........ :decayed:

Opublikowano

ja sie pisze, termin dobry, Wisła też może być, ogólnie git

Jedno ale....

Czy NOWICJUSZE (jak ja) mają prawo wstepu na zlot? :mysli:

Ja jak jechałam do kaletki, tez byłam nowicjuszem :) Nic sie nie martw.

Opublikowano

Jak nie będzie konkretów ze Słowacją to ja jestem za Wisełką :th:

Rok temu bawiłem się bdb

A termin niech ustali Hugo [ten który padł mi osobiście pasuje] i z głowy bo co rusz każdemu nie będzie pasowało i nic nie załatwimy :thumbdown:

Zgadzam sie w 100%...... :th:

Opublikowano

Witajcie.

Wstępnie mi termin pasuje więc można na mnie liczyć, oczywiście jeśli coś mi nie wypadnie na polibudzie.

Osobiście jestem za powtórką z zeszłego roku, czyli Wisłą. Wisła jest chyba najbardziej optymalna pod względem dojazdu. Mamy tam sprawdzoną miejscówkę, z której byliśmy chyba wszyscy zadowoleni więc po co kombinować :kox:

Opublikowano

co prawda głosowałem za słowacją ale wisełka też może być :dance: termin mi obojętny postaram sie dostosować :a4fan:

Opublikowano

No to chlopaki zalatwiac WISŁĘ!!! :thumbup::dance:

Dla mnie sesja jest najwazniejsza bo sie bronie w czerwcu a jak obleje to dopiero za rok, wiec chyba rozumiecie ze tym razem AUDI schodzi na ostatni plan :gwizdanie:

Opublikowano

ja sie dowiem w poniedziałek co ze słowacją i napisze w temacie :) tylko czy Ono będzie chciał pojechać do kraju gdzie w co drugim aucie pedofil w średnim wieku :polew:

Opublikowano

Keżor czekamy na info jak będzie ciekawie to i Ono się na pewno skusi :>

Opublikowano

ja sie dowiem w poniedziałek co ze słowacją i napisze w temacie :) tylko czy Ono będzie chciał pojechać do kraju gdzie w co drugim aucie pedofil w średnim wieku :polew:

Ono jakoś wytrzyma :D

no to czekamy na informacje.

swoją drogą to tak sie dyskusja rozwinęla że nie wiem na co teraz zagłosowac... :mysli:

Opublikowano

termin jest mi obojetny, miejsce tez aby bylo duzo ludzi :)

Opublikowano

ja osobiście do Wisły nie polece, :gwizdanie: ale na Słowacje na 100 % :oklaski: :thumbup:

Opublikowano

Okazuje sie wiec ze wszyscy chcą na słowację- ja tez.!

Czekamy na jakąs ofertę i cennik.

Piękne by to było -taka propozycja juz padła- zeby od Żywca juz jechac razem , przez granice aż na miejsce.

TO BY BYŁO COŚ !!!

Opublikowano

Piękne by to było -taka propozycja juz padła- zeby od Żywca juz jechac razem , przez granice aż na miejsce.

TO BY BYŁO COŚ !!!

jeśli jechać kolumną, to tak :th:

jeśli /jak to często bywa/ kto pierwszy u celu, to nie :thumbdown:

Opublikowano

ale by sie celnicy zdziwili MMMmmmm :przebiegly: przeczepali by każde auto dwa razy :polew: 40 audic przejeżdża nagle przez granice :kox: a tu od tygodni nikt nie przejeżdżał :D

Opublikowano

ale by sie celnicy zdziwili MMMmmmm :przebiegly: przeczepali by każde auto dwa razy :polew: 40 audic przejeżdża nagle przez granice :kox: a tu od tygodni nikt nie przejeżdżał :D

Trzeba by poświęcić kogoś i puścić na przód :)

Poza tym z tego co pamiętam to Słowacja wchodzi do Schengen z początkiem roku, więc przejazd przez granicę gromadą :audi: nie będzie problemem :>

Opublikowano

widowisko bylo by napewno nie zapomniane :a4fan:

Opublikowano

jakby byli celnicy to dużo "krówek" może nie przejechac przez granicę ....

jestem za tym co rob napisał: jazda kolumną

Opublikowano

jakby byli celnicy to dużo "krówek" może nie przejechac przez granicę ....

jestem za tym co rob napisał: jazda kolumną

nikt nie wwozi polskich krówek do słowacji :P nie opłaca sie, chyba że masz alergie na słowackie :kox:
Opublikowano

Nawet nasze polskie są tam tańsze bo maja niższą akcyzę na alkohol !!!!!

Opublikowano

Keżor jak będzie kolumna to ja swoim 1,6 bi jadę jako prowadzący nie :th: pytamy po radiu jak tam ścieżka i .....w palnik :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.