Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadzam się ze Spankym . atrakcje kosztują a są napewno ciekawe!! Niunia negocjuj rabaty jak się da.

Opublikowano

[p.s 270 zł/osobe moze to i duzo ale pamietajcie ze atrakcje kosztuja ... przynajmniej wkoncu cos sie bedzie dzialo na tym zlocie .... :evil:]

Niektorzy nie mogli strawic tych średnio 140zl za osobe w Kaletce, wiec jestem ciekaw frekwencji :)

Opublikowano
p.s 270 zł/osobe moze to i duzo ale pamietajcie ze atrakcje kosztuja ... przynajmniej wkoncu cos sie bedzie dzialo na tym zlocie ....

Popieram w 100%

Będzie ciakawie :)

poza tym myślę ża jak Niunia pisała z niektórych mozna zrezygnować i powinniśmy jakieś rabaty dostać :)

Opublikowano

jak dla mnie wypas .... :kox:

[p.s 270 zł/osobe moze to i duzo ale pamietajcie ze atrakcje kosztuja ... przynajmniej wkoncu cos sie bedzie dzialo na tym zlocie .... :evil:]

Zgadzam sie w stu procentach jak dla mnie rewelacja. W sumie juz niektórzy mogliby zacząć odkładać kaske i uzbieraliby do marca. A atrakce naprawde brzmią bardzo ciekawie. :kox: no i plus :drunk: oczywiście finka i wszystko bedzie :thumbup::kox:

Opublikowano

Fajnie by było

Opublikowano

z paru rzeczy zrezygnowac i bylo by taniej a co do niedzieli to bedzie pewnie malo osob bo wiekszosc bedzie chciala rano wyjechac zeby jeszcze odpoczac w domu przed praca

Opublikowano

z paru rzeczy zrezygnowac i bylo by taniej a co do niedzieli to bedzie pewnie malo osob bo wiekszosc bedzie chciala rano wyjechac zeby jeszcze odpoczac w domu przed praca

a z czego tu rezygnowac ... ?

jak w niedziele beda atrakcje to ja chetnie zostane :thumbup: i chyba nie bede jedyny ... :evil:

Opublikowano

Teraz jestem poza Wrocławiem ale jak tylko wieczorem przyjadę do się dowiem, napiszcie tylko z jakich atrakcji zrezygnować, ja już swoje propozycje napisałam teraz czekam na Wasze głosy!

Opublikowano

no powiem że program bombowy, ale jak dla mnie mógłby wyglądac tak:

**************************************************************************************

Program na Zlot fanów Audi A4

07.03.2008

Piątek

* przyjazd i zakwaterowanie

* kolacja

* pieczenie barana przy ognisku, gulasz birczański oraz karaoke

08.03.2008

Sobota

* śniadanie

* parada miłośników Audi A4 ;)

* obiad

* zawody paintbollowe

* nocny off road samochodami terenowymi

* bankiet motoryzacyjny z Dj

09.03.2008

Niedziela

* śniadanie

* luzik ;)

* obiad (opcja)

* wyjazd z ośrodka

Opublikowano

No i luzik!

Opublikowano

Hugo możesz wszystkie propozycję umieścić w pierwszym poście

bo czytanie tych 13 stron zawierających niezbyt istotnych treści mija sie z celem :wallbash:

a tak będzie łatwiej i wygodniej dla wszystkich :cool:

no i ankieta obowiązkowo :kox:

Opublikowano

ankieta obowiązkowo

właśnie też czekam, bo jak do tej pory to samo gdybanie :evil:

Opublikowano

czyli jak widze moja propozycja nie jest konkretna dla co niektorych, to niech zalatwiaja!!!

Opublikowano

wlasnie ankieta i zaobaczymy co dalej bo padalo kilka propozycji a teraz tylko jedna jest

Opublikowano

co do ośrodka w bieszczadach to mają tam fajne pozycje w cenniku :

wynajęcie pielęgniarki (do 8 godz.) 60 zł :D

Opublikowano

co do ośrodka w bieszczadach to mają tam fajne pozycje w cenniku :

wynajęcie pielęgniarki (do 8 godz.) 60 zł :D

8h i tylko 60 zł, zastanawiam się co oferuje :mysli::D

Opublikowano

8h i tylko 60 zł, zastanawiam się co oferuje :mysli::D

Chyba nie to o czym myślisz :polew:

Opublikowano

co do ośrodka w bieszczadach to mają tam fajne pozycje w cenniku :

wynajęcie pielęgniarki (do 8 godz.) 60 zł :D

8h i tylko 60 zł, zastanawiam się co oferuje :mysli::D

obawiam się że profesjonalizmem nie grzeszą :polew:

poza tym na pewno na zlocie znajda się dobrowolne pielęgniarki :kox:

Opublikowano

Ja bym nie chciała z niczego rezygnować w propozycji NIUNI i zgadzam sie ze Spankym pewnie nie jedna osoba zostanie dłużej żeby skorzystać z atrakcji. Ja też chętnie zostanę :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.