Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła LED od Audi S6


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

49311jx3.jpg
Witam,
Z montażem diód od S6 to nie taka łatwa sprawa w modelu B7.
Jeżeli masz wersje przedniego zderzaka w wersji S-line gdzie kratki od halogenów się wyjmuje.
Kratkę się przerabia osuwając miejsce na halogeny i doklejając te poziome plastikowe "pałąki" w ten sposób pojawia się miejsce do instalacji diód do S6.Można też wstawić siatkę "tuningową" o kształcie plastra miody w miejsce tych kratek,przyciąć ja odpowiednio i wstawić diody albo wstawić jakieś kratki z innych Audi np. TT..Automatycznie pozbywamy się halogenów.Jeżeli nie masz zderzaka od wersji S-line (tak jak ja) to trzeba zderzak ciąć a to już inna bajka...Takie kratki można zrobić ale lepiej poczekać na zderzak który będzie miał już oryginalnie przygotowane miejsce dla diód od S6.
Tutaj przykład jak nie powinno sie instalować a raczej wciskać na siłę diód od S6 do B7 zostawiając halogeny.
audia4cabriotfl1nx0.jpg
audia4cabriotfl2jb7.jpg
Zderzaki z miejscem na ledy s6 firmy RDX RACEDESIGN.
Obecnie w swojej ofercie nie podiadają zderzaków do A4 B7...może w nowym roku coś sie pojawi.
cimg5329xy8ae3.jpg
cimg5330ya2qu1.jpg
A tu kilka fotek jak powstają takie kratki.
78397558sj5.jpg
45172583tk5.jpg
40751385qk7.jpg
91206579il1.jpg
99367417sv2.jpg
58564246ws1.jpg
25828947ck6.jpg
38246848we3.jpg
A tu już efekt końcowy.
leftsideta9.jpg
frontwb4.jpg
nightangleyk6.jpg
nightangle3jh7.jpg
A tak prezentują się kratki z innego modelu Audi lub z siatki plastra miodu.
377nt3.jpg
379se6.jpg
380hc3.jpg

Tutaj znajdziecie spis potrzebnych części okablowania,wymiary i dużo zdjęć.

http://www.passatplus.de/umbauteile/audi-s6-tfl/index.htm




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka. jaki masz pomysl na zostawienie halogenow? wspominales ze cos wymysliles.

sam nie wiem co zrobic. napewno sie jakos da tylko czy nie za duzo w tym zderzaku tego bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkich roznic w montazu raczej nie ma. tez chyba halogeny na smietnik.

w tym tygodniu dojda do mnie te ledy wiecmusze juz naprawde cos konkretnego wymylic.

mi kumpel rzucil pomysl zeby je poprostu jakos pod kable od halogenow podlaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelu Audi b6 można je śmiało zamontować bez większych przeróbek pozostawiając halogeny.

Co do instalacji to można sie podpiąć pod halogeny i wszystko działa.Jeżeli są halogeny i ledy to już faktycznie robi się świąteczna choinka,a tego w Audi nie lubimy :bicz2:

audia4avanttfl1rw6.jpg

audia4avanttfl2xo0.jpg

Mój pomysł to zrobienie customowej nakładki na przedni zderzak na wzór ABT z lekko powiększonymi otworami, w które wejdą Ledy od S6 ale boje się, że będzie zbyt "świątecznie".

Pobawie się w photoshopie i wklejek efekt.

Sprawdźcie linka, którego podałem wcześniej tam są zdjęcia różnych modeli aut z diodami od S6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladlem juz wczesniej te zdjecia. moim zdaniem na tym powyzej gosciu troche spapral. jesli juz zostawie halogeny(w co watpie) to ledy beda na gorze. w tym linku nawet takie zdjecie jest. gosciu wstawil plastikowe zaslepki i koniec. ja w tym miejscu dal ledy co on i wstawie plastikowa kratke. takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz szukaj ledow na tyl.

ja biore te co pokazywal malik. podpatrzone u adamooo ale co zrobic. ladniejszych nie ma.

bez halogenow przezyje. chodz to podobno niebiezpieczne:) tak pisza na forum.

chyba zeby kupic jakis zderzak siegajacy bardziej do ziemi. wiecej miejsca do popisu ale w Polsce zbytnio bym wiezdzac nie mogl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa te LEDy. Wczoraj sprawdzalem na ebay.de i faktycznie mozna kupic zestaw za 150- 160 euraka ale teraz nie wiem czy w sklad zestawu wchodzi tez modul bo podejrzewam ze takowy tez musi byc??? Jak sadzicie..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelu Audi b6 można je śmiało zamontować bez większych przeróbek pozostawiając halogeny.

Co do instalacji to można sie podpiąć pod halogeny i wszystko działa.Jeżeli są halogeny i ledy to już faktycznie robi się świąteczna choinka,a tego w Audi nie lubimy :bicz2:

audia4avanttfl1rw6.jpg

audia4avanttfl2xo0.jpg

Mój pomysł to zrobienie customowej nakładki na przedni zderzak na wzór ABT z lekko powiększonymi otworami, w które wejdą Ledy od S6 ale boje się, że będzie zbyt "świątecznie".

Pobawie się w photoshopie i wklejek efekt.

Sprawdźcie linka, którego podałem wcześniej tam są zdjęcia różnych modeli aut z diodami od S6.

Popatrzcie na 2 zdjeciu jak od wewnetrznej strony jest zle spasowane.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiego modelu jest ten grill z drugiego zdjecia??

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2007, 22:17 _________________________________________________

wielkich roznic w montazu raczej nie ma. tez chyba halogeny na smietnik.

w tym tygodniu dojda do mnie te ledy wiecmusze juz naprawde cos konkretnego wymylic.

mi kumpel rzucil pomysl zeby je poprostu jakos pod kable od halogenow podlaczyc.

Sadzicie ze to wystarczy?

Szukajac ledow natrafilem na modul sterujacy:

http://cgi.ebay.de/Steuermodul-fuer-S6-LED-TFL-Tagfahrlicht-Tagfahrleuchten_W0QQitemZ170180779470QQihZ007QQcategoryZ57309QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

kompletnie sie na tym nie znam ale wydaje mi sie ze bez modulu moze byc lipa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł jest potrzebny,żeby komputer (FIS) nie wyrzucał błędu o braku żarówek.

Najlepiej spytać sprzedającego te diody LED od Audi S6 czy potrzeba jeszcze jakiś elementów do montażu, a może sam zestaw, który jest oferowany przez sprzedającego wystarczy.

Jeżeli nie ma się w audi opcji "powrót do domu" (włączanie się świateł halogenowych przy wsiadaniu i wysiadaniu z auta, u Ciebie jak zainstalujesz to w miejsce halogenów pojawią się diody) to można kupić "moduł" i ja tak chcę zrobić.

http://cgi.ebay.de/Coming-Home-Leaving-Home-Modul-Lichtsensor-2x-15A_W0QQitemZ170180566805QQihZ007QQcategoryZ61545QQcmdZViewItem

A jak chcesz te diody od S6 zamontować w swojej A4 B7 ??

Ja chyba poczekam i kupie zderzak z miejscem przeznaczonym na instalacje diód albo kupie zderzak od wersji s-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersje S-line.. wiec z tego co wiem mozna wymontowac halogeny razem z wlotami.. i przerobic ten plastik.. formujac i zaklejajac zywica.. nie wiem jeszcze jaka to technologia zrobic.. bo slabo orientuje sie w temacie..

Kurde ludzie zastanawiam sie od jakiego modelu jest ten singleframe z drugiej fotki na poczatku tego posta.. bardzo chcialem zrobic moje audi w stylu Titanium package ale nie wiem czy nie zrobic jednak chromow tj. ten s-line z drugiego zdjecia hymm.. taniej bedzie zrobic wszytko w czerni bo takowy pakiet posiadam aktulanie ale nie ma jak to chrom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! ja postanowilem ze poprostu kupie diody 10mm i wloze je w oslony w zderzaku, wydaje mi sie ze efekt bedzie bardziej zadawalajacy nic jakies kombinacje z oryginalnymi lampkami. miejsca mam sporo :D pozatym na ebay-u mozna zlaesc juz gotowe weze diodowe, moze weze to zle okreslenie a paski z diodami, docinasz odpowiednia dlugosc i po sprawie! mysle ze wloze 10diodek na strone, ciekawe jak to wyjdzie! mam jedna zapasowa oslone najpierw na niej zobacze jak to wyglada! zrobie fotke. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! ja postanowilem ze poprostu kupie diody 10mm i wloze je w oslony w zderzaku, wydaje mi sie ze efekt bedzie bardziej zadawalajacy nic jakies kombinacje z oryginalnymi lampkami. miejsca mam sporo :D pozatym na ebay-u mozna zlaesc juz gotowe weze diodowe, moze weze to zle okreslenie a paski z diodami, docinasz odpowiednia dlugosc i po sprawie! mysle ze wloze 10diodek na strone, ciekawe jak to wyjdzie! mam jedna zapasowa oslone najpierw na niej zobacze jak to wyglada! zrobie fotke. Pozdrawiam Jocker01

Będąc wczoraj na stacji benzynowej widziałem ładnie zapakowane i przypominające te od S6 gotowe do instalacji diody made in china za 80 zł. Takich poszukaj u siebie :thumbup:

Nie robił bym tego bo wyjdzie "festyn" ale to Twoje auto Twój wybór.

Te oryginalne lampki jak je nazwałeś...eeee no comento

Ja postanowiłem kupić zderzak od wersji s-line i w nim zamontować "oryginalne lampki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje moze sie pojawic choinka, trzeba to bedzie zrobic z wyczuciem :P mam straszny wstret do produktow z chin, problem z reklamacjami! itd. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...