Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Światła LED od Audi S6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na dniach bede wiedzial po ile mozna wyrwac diody od s6 ze Szwecji.. moze byc ciekawie bo z tego co opowiadaja znajomi to faktycznie jest bardzo tanio.. :th:

Opublikowano

Darkoz ja jestem pierwszy chętny na światełka ... bo jak ty nie załatwisz to będę prosił Ba$ora o kupno na ebayu, no chyba że jest ktoś chętny na zbiorowe zamówienie ?? :gwizdanie:

Opublikowano

No ja przeciez mowilem ze sie pisze ale jak sie znajdzie po taniosci :)

Opublikowano

spoko dam znac.. jak juz bede wszystko wiedzial..

Opublikowano
  • Autor

No ja przeciez mowilem ze sie pisze ale jak sie znajdzie po taniosci :)

Zapytam za jaka kwotę jesteście wstanie kupic zestwa LED 6 bo powoli mam wrażenie, że chcecie znależć LEDY za 100 zł za komplet.

"You know... if you wanna play, you gotta pay!"

180 Euro + przesyłka do Polski lub z Polski za 431 zł.

Opublikowano

No ja przeciez mowilem ze sie pisze ale jak sie znajdzie po taniosci :)

Zapytam za jaka kwotę jesteście wstanie kupic zestwa LED 6 bo powoli mam wrażenie, że chcecie znależć LEDY za 100 zł za komplet.

"You know... if you wanna play, you gotta pay!"

180 Euro + przesyłka do Polski lub z Polski za 431 zł.

I to nie jest wygorowana cena. Nie ori ledy do sedana sa w tych samych cenach.. :th:

Opublikowano

ja jestem gotowy na zakup, najchętniej jakiś zbiorowy i pewny :), a jak nie to trzeba bedzie kupic w pl, niestety juz za 440zł sztuka , wiec 880zl, tak czy inaczej wychodzi mniej niz w ASO gdzie chca za te lampy 1040zl

Opublikowano
  • Autor

Ja mam ziomka z Niemców, ktory jest w stanie sprzedac jeden zestaw ORI LEDów od S6 za 180 euro plus shipping cost to Poland.

Gościu jest pewniakiem bo juz od niego kupowałem swoje LEDy.

Moge go zapytać czy ma więcej kompletów i w tym momencie jeżeli bedzie miał więcej kompletów to moge ponegocjować cenę.

Dajcie znać jak sie zdecydujecie i pamietajcie !!

"... if you wanna play, you gotta pay!" drivingmd2.gif

Opublikowano
  • Autor

ja jestem gotowy :) , jesli do niedzieli nic sie nie zmieni w tym temacie, żeby nie obciążać Ba$ora będę zamawial tutaj http://www.vwautoczesci.pl/sklep,3447,,,03,,pl-pln,507896,0.html

Zawsze służę pomocą dla forumowiczów.

Proszę odmieniać Ba$iora :thumbup:, ==> nie Ba$ora :embarrassed:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 20:00 _________________________________________________Witam,

Tak będzie sie prezentować auto z dokładką firmy RIEGER i Ledami (+ kratki Carbon) od S6.

rieger1ti9tv3.jpg

Opublikowano

ba$ior pieknie, ale mam nadzieje ze Ty bez brewek.. :>

Opublikowano
  • Autor

ba$ior pieknie, ale mam nadzieje ze Ty bez brewek.. :>

Pewnie ze bez brewek !! i w SEDANIE !! :th:

Opublikowano

wszystko pieknie..a co z modułem ?

Opublikowano

musi byc modul..

widzialem na ebayu moduly od audi s6.. :blink: podjedzie ?

Opublikowano

Panowie,

Ja również piszę się na komplet lamp do jazdy dziennej od S6. Jesli będziecie realizowac jakis zakup grupowo-klubowy to jestem chętny.

Pozdrawiam

Opublikowano

no więc co się dowiedziałem..do lamp ledowych od s6 nie trzeba modułu..koleś w wawie robi takie rzeczy..ostatnio montował sobie ledy z r8 do b7 i tam potrzebny jest już sterownik..te ledy mają dwie możliwości świecenia postojowe 8v oraz 40v dzienne i świecą maxymalną mocą co daje super efekt..

niedawno widziałem te ledy od s6 na żywca po ciemaku..qwa świecą kox jasno więc polecam..

Opublikowano

Witam a sprawdzał ktoś ile kosztują w salonie w Polsce?

Opublikowano

5 strona kolego.... w ASO chcą 520zł sztuka, na stronce ktorą podalem są po 440zł za sztukę

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Zgromadziłem już wszystkie części.

dsc05818zw6.jpg

Z całym pakunkiem udałem się do lokalnego Bodyshopu.Kratki oraz Ledy od Audi S6 nie pasują do zderzaka od Audi A4 S-line/S4.Można je wcisnąć na siłę i napchać szpachli (kitu) ale to mija się z celem.Decyzja padła aby zakupić zderzak od Audi A6 S6/S-line i wyciąć całe otwory na kratki i Ledy.Po krótkich poszukiwaniach znalazłem zderzak od A6 S-line, który jest identyczny z wersją od S6 oprócz najważniejszego szczegółu...mocowań na LEDY. Kratki od S6 pasują, a mocowania na Ledy zostaną dorobione.Zapowiada się dużo rzeźbienia (wycinanie, spawanie plastiku itp) ale gra warta jest świeczki (a raczej LEDów).Jutro będę podłączał diody,do których należy poprowadzić kabelki przed instalacją całego "sprzętu". Cała instalacja zostanie przeprowadzona w następna sobotę. Zdam szczegółową relację.

Pozdrawiam

Opublikowano

Ba$ior to w takim razie.. jakim sposobem cala reszta posiadaczy audi a4 sline wrzucila ledy do swoich kitow ? z tego co widzialem na zdjeciach .. nie bylo nic z rezania zderzakow ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.