-
[ALL B6] 2.5TDI 180PS Q - a podatność na rzeźbę?
witam jak mam 2,5 tdi i na pewno na żadnego Leona arl juz nie zamienię predziej mialem leona arl i uwazam ze juz nigdy nie kupie diesla poniżej 2500 wstręt mam do tego dziwieku ja mam seryjnie chip przez audi na 206ps i jest oki a leona chipowałem na 190ps -> wole audi aha moj znaj mowy ma w 2,5 di grubo pon ad 240 ( dowiem sie jak bede mial czas co zmienil i jaki koszt - na pewno turbo ma większe) treaz powoli szukam b7 3,0 tdi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Koledzy musze zakupic akumulatorek , gdzie polecacie w CT? mam 92ah Pozdrawiam i Szczesliwego Nowego roku
-
[ALL] Zapytanie modul bluetooth
kolego ale ja mam podłączony zestaw audi z telefonem i gdy sa rozmowy telefoniczne to zarówno sygnał dzwonienia z tel jak i rozmowy sa przekierowane na radio audi (głośniki) ale czy np komunikaty z nawi będę tez odtwarzane na tej zasadzie lub innych jakiś melodyjek poszczanych w tel. i odtwarzanych przez zestaw audi . czy to możliwe?
-
[ALL] Zapytanie modul bluetooth
Witam , koledzy wczoraj bawilem sie navi w tel nokia i jak wsiadłem do auta (mam moduł bluetooth) poloczylo sie z zestawem audio w aucie, po chwili nie wiem jakim cudem komunikaty leciały przez głośnika (tj przy rozmowie tel) ale niestety nie moge tego powtórzyć. mam pytanie czy to bylo przypadkowe czy mozna to ustawic?
-
[ALL B6] Wymiana oleju i filtra w Multitronic'u
Chcesz to w Bydgoszczy ci załatwie wymiane o kolegi a ASO - ja u niego wymieniałem koszt ok 1000zł
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
przydal by sie draft jak wyczyścić klosze od srodka poniewaz po tych parowaniach ubrudzily sie trosze a to wplywa na efekt swecenia
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
a zmieniał ktos kierownicę na taką z "lopatkami" do automata?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to gdzie bedziecie? zalesie?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na ten spot jeszce nie... ale na kolejny postaram sie a w tygodniu też sie spotykacie?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
witam, ja mam org w b6 kiere czteroramienna z sterowaniem radia ale co zrobić by przerobić to na sterowanie tiptronikiem:> czy robil juz ktos takie zmiany/ kolega ma w a3 s-line z 2003 org no i znajomy w a8 rowniez super sprawa
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:
-
[ALL B6] Kontrolka otwartej tylnej klapy
Witam koledzy niestety muszę stwierdzić ze caly czas świeci mi sie kontrolka tylnej klapy nie wiem co może byc nie tak - gzie tam jest jakiś czujnik? :quattro:
-
[ALL B6] Piski z układu hamulcowego
Zamykam temat , piski zlikwidowane u kolegi z ASO bydgoszcz- polecam specjaliste, otworzył prv service :> klocki trzeba bylo zdjąć przeczyscic troszke szczotka te zawiasy na których sie je montuje, bo były spieczone i pewnie do końca nie odbijaly czymś tam jeszcze prysnął by sie nie zapiekały teraz juz jest oki no i jak zwykle wymieniłem postojówke nagannie sie przepalaja aha a klocki mam dobre i sprawdzonej firmy AT
-
[ALL B6] Piski z układu hamulcowego
witam koledzy nie wiem co jest , pewni sam tego nie ocenie i bedze musial do ASO podjechać... ale objawy sa następujące: jak jadę autem , nie dodając gazu zaczyna mi cos ostro piszczeć (chyba tylko po rozgrzaniu klocków- bo jak wyjeżdżam z garażu to nigdy),teraz juz ostro mi to piszczy < z tym ze jak nacisnę hamulec to przestaje> co to moze byc? dodam ze klocki z zewnętrznej stronki są grube jeszcze
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
no w sumie masz racje :>
otles
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta